Спасу мир• Изменено 31 октября 2024
От часто пишуть - задонатьте чашку кави. А як часто ви купуєте каву на вулиці?
Поки пили вдома каву, зрозуміла, що це в нас вранішній ритуал.
І стало цікаво чи дійсно люди так часто пʼють каву за межами дому як нам про це говорять?
У кафе, купують в магазинах чи ларьках з кавою.
З врахуванням, що вона коштує 30грн+
Результат:
вже голосів:
497 (51.45%)
Не купую
229 (23.71%)
Пару разів в місяць
106 (10.97%)
Кожен день
90 (9.32%)
2-3 рази в тиждень
44 (4.55%)
4-5 разів в тиждень
Анонім Перший• 31 октября 2024
Каждый день, иногда по несколько раз в день. Работаю офлайн (ну правильнее сказать гибридно, так как все-таки могу и из дома, но не очень люблю), часто встречи в кафе, я люблю фильтр или американо
Я не считаю что даже 200 гривен в день как-то сильно ударят по моему бюджету или помогут накопить на что-то, это не те суммы.
Свезло так свезло• 01 ноября 2024
Ну це ж умовне горнятко кави. Малося на увазі відмов собі в чомусь такому, що ти робиш чи не щодня і замість пачки цигарок чи морозива задонать на допомогу фронту
Спасу мир
• 02 ноября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
В ідеалі - не відмовляти собі. І донатинити.
Фраза - «замість кави - донат» трохи тригерить.