ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 июня в 00:50
Как вы относитесь к парадам ЛГБТ -спільноти?
Не знала в какую категорию добавить. Мое мнение - человек сам выбирает с кем ему спать и строить отношения. Педофилы и другие изращенцы не в счёт. Но напуркуа это выносить в массы? Да спите с кем хотите, зачем проводить какие-то акции и кричать об этом?Я нормально отношусь как геям так и лесбиянкам, но вот этого всего не понимаю. Я гетеро, как и большинство людей. Нам тоже нужно устраивать парады и вещать о ущемлении прав? Зачем обществу навязывать стереотипы? Достали ей Богу. В каждом фильме обязательно должен быть один представитель негроидной рассы и лгбт сообщества. Иначе никак.
Місячне Сяйво• 27 июня в 18:52
Ответ длялюблю_тортики
Ну то перечитайте моє повідомлення декілька повідомлень назад. Де я писала про ’спробувати’. Якщо в вашому оточенні цього не було, то це не означає, що не було зовсім. Я можу повторитися. Я бачила на свої очі цю ’дань моді’ від дівчат. Зараз вони вже давно, як народили по 2 дітей, але був період, коли це було модно та круто і вони як зомбі один за одним повторювали. Курити траву, тр...ся з дівчатами, випадкові зв´язки і т.д. Я як в 20 років цього не розуміла, так і зараз не розумію. І написала вам випадок з дівчиною 12 років. Це все не вигадані історії. І з моєю дитиною таке не трапиться, бо я їй пояснюю, що це ок, якщо людина дійсно такою народилася. А якщо вона думає та ’обирає’, як вчать на уроках толерантності, то це не ок. І можете кидати в мене тапками і називати упередженою, але, коли касається це моєї дитини, то я не буду розказувати про ’вибір’. Звичайно, якщо вона дійсно була б такої орієнтації це одне, а інше йти за стадом. Бо в випадку двох дванадцятирічних дівчат відповідь тієї, яку розвела подружка була як раз ’було цікаво, бо це щось нове’. Я не буду таке підтримувати. Я вам пишу про реальні випадки з цікавості, а ви мені про ’в утробі’. Таких людей, в яких в утробі не так і багато. А ви далі гнете свою лінію.
А ви гнете свою. Тому нам і сперечатися нем про що 🤷♀️
люблю_тортики• 27 июня в 18:55
Ответ дляМісячне Сяйво
Да, немає. Бо я не вірю, що вам би було все одно, якби ваш син обрав хлопця. І тут не про спілкуватись і ’що б робили’, звичайно продовжили б спілкування, як і раніше. Але хоч вбийте, не вірю я, що в душі ви б з радістю сприйняли б цю інформацію. Бо це все ок, поки вас не стосується.
Місячне Сяйво• 27 июня в 18:56
Ответ длялюблю_тортики
Ні, не з радістю звісно. Таке і не писала. Але вже як буде. Ні від мене ні від Нетфліксу це не залежить
люблю_тортики• 27 июня в 19:05
Ответ дляМісячне Сяйво
Сама орієнтація не залежить. А ось мода ’спробувати’ навіть дуже залежить. Саме про це я і пишу. Це як з курінням, з алкоголем та наркотиками. В когось є цей бар´єр, далі якого не зайде, а в когось немає.
Дівчина Гілмор• 27 июня в 20:19
Ответ дляДівчина Бобула
Деякі особисті думки варто виражати максимально коректно, щоб не доводилось потім добу відбріхуватись.
До речі, пробіжіться по коментаторах, що вас підтримують. Це точно ваша компанія?
Відбріхуватись😄 вам геям всеине так
Кашпо• 27 июня в 21:25
Негативно. Жду когда наконец начнутся парады традиционных пар.
Заипали геи на парадах, негры и евреи страдальцы.
Барвіночка• 27 июня в 21:28
Самое смешное что одновременно в тот же день с лгбт парадом (только в другом месте) проходит и марш традиционалистов. но традиционалистов никто не видит в упор. получается они там напрасно собираются и ходят.
Наполеон Бонапарт• 27 июня в 23:01
ви не розумієте справжньої мети параду. це-не пропагування лгбт, це засіб виборювати свої права.
Диви яка я пава!• 27 июня в 23:06
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я вважаю так - щаслива, самодостатня, не пригноблена в правах людина = здорова одиниця суспільства. Жінка чи чоловік неважливо. Мене особисто не обходить хто з ким спить і так звана пропаганда лгбт точно на мене не впливає. А лізти до когось в труси справа людини, чия інтелектуальна , культурна, ментальна опінія передбачає переоцінки.
На вас не впливає, а впливає на дітей і підлітків? Подивіться на дитину Джолі і Лопес. Толерантність до таких пар і пропаганда приводять до того, що діти не розуміють хто вони і називають себе воно. Це не впливає по вашому?
Диви яка я пава!• 27 июня в 23:07
Ответ дляИдууу--уууу блин
Сидячи в Німеччині
А ви сидячи у Жмеринці, що міняє місцеперебування?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 июня в 23:18
Ответ дляДиви яка я пава!
Ок, як ви поясните існування геїв до всіх цих прайдів та іншого? Коли за потяг до своєї статі могли запроторити до психлікарні чи чого гіршого? З нульовою пропагандою лгбт
Диви яка я пава!• 29 июня в 19:47
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я не заперечувала, що це є. Я проти пропаганди, парадів і виставляння цього за норму, бо це не норма
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 июня в 20:29
Ответ дляДиви яка я пава!
Норма чи не норма, але вони нікуди не дінуться. І я вважаю, що представники лгбт мають мати абсолютно рівні права. В тому числі проявляти свою почуття на людях, як і гетеропари, а не ховатися під замком.
Диви яка я пава!• 30 июня в 10:22
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви не читаєте, що я пишу. Лгбт паради, пропаганда в усіх соц мережах та тік точці, це все у дуже великій кількості. Складається враження, що в нас переважають лгбт пари, а не гетеропари. Такої кількості по гетерпарам не має, тож я проти цієї надмірної пропаганди лгбт
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 июня в 11:22
Ответ дляДиви яка я пава!
Це у вас складності з розумінням прочитаного. «Складається враження, що в нас переважають лгбт пари»… Омг! Яка ж дурня 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ Я не бачу сенсу далі дискутувати з такою зашореною людиною.
Боріться за «традиційні» цінності, де чоловік колошматить дружину, уникає аліментів, а жінка при цьому обвішана побутом, вихованням дітьми і борщами 24/7 без жодної підтримки. Це авжеж кращий приклад для дітей. Пропаганда здорової сімʼї 👍🏻
Диви яка я пава!• 30 июня в 12:03
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Коли не має, що сказати переходите на хамство та образи, очікувано. Якщо в ваших традиційних цінностях є нормою коли вас колошматять і все т.і, мені вас шкода. Але не потрібно переносити свої реалії на інших. Тепер зрозуміла ваша скрита агресія в інтернеті. Діалог закінчено
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 июня в 12:45
Ответ дляДиви яка я пава!
По-перше це узагальнений приклад. Не розумію чому ви такий приклад сімʼї прийняли на свій рахунок.
По-друге. Я ніде вам не хамила, але ви вкотре підтвердили мої слова. Ви читаєте по діагоналі.