Ждушечка• Изменено 31 октября 2024
Якщо око сльозиться зранку і пече- це запальний процес?
І бачить розмито
Але сльозиться після ночі. Я витираю око а воно мене прям ріже
Чи можна робити діагностику ока чи треба зняти запальний процес?
Я дуже нервую
Допоможіть будь ласка що це таке
Ніколи ніяких проблем немала
Я дуже нервую
Допоможіть будь ласка що це таке
Ніколи ніяких проблем немала
Ms. Искренность• 31 октября 2024
Йдіть до лікаря. Знайома півтора місяця схоже страждала, почала себе накручувати, бо голова боліла від ока. А там інорідне тіло, пару хвилин і все добре
Марс атакует• 31 октября 2024
Не залежно від того чи це захворювання ока, чи поверхневий запальний процес, треба йти до лікаря. Чи вам зір не потрібний?
Огляд у державній поліклініці нічим не гірший від огляду в приватній клініці. Це я до того пишу, що якщо у вас туго з грошима і тому ви не йдете до лікаря.
Огляд у офтальмолога не болючий. Перевірять гостроту зору (читання букв). Вимірювання очного тиску на спец апараті, трохи неприємно бо повітрям дме в очі. Огляд очного дна - це також безболісно.
Щоб зняти запалення лікар випише вам потрібні ліки.
Якщо виявить щось серйозніше то відправить на додаткове обстеження. Ось тут вже можна звернутися і до спеціалізованої офтальмологічної клініки.