Сиреневенькая• 31 октября 2024
От такі друзі і подруги
Купила нове авто, порадувалась за мене лише падчерка, бо їй подарувалось старе авто, найкраща подруга написала: а я задовбалась з малим, учобою і роботою, а ще 2 написали, що краще, я б гроші на ЗСУ відправила, всі вони живуть за кордоном, давно, мають все
Нам вже навіть не 40 .
Розумію, що немає в мене нікого, кіт, чоловік, дитина, падчерка, живу тут і не виїзджала, купила стільки для ЗСУ, що навіть страшно, а одна з тих, що сказали краще б, збирала там у себе гроші на генератори для ЗСУ( я якось писала про це) і купила їх своїм батькам і батькам чоловіка.
Фу, мерзенно
Доречі, купила авто через дію, 40 хв і готово, лише нові номери і живий техпаспорт 4 дні чекала, а падчерка вже на наступний день поїхала, техпаспорт і страховка в дію підтягнулись.
Нам вже навіть не 40 .
Фу, мерзенно
МояХатаЗкраю• 31 октября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я вот даже не представляю, как это, это пишешь или звонишь знакомым: представляете, а я машину купила!
Кого удивить этим в 2024 году? Это ж не совок с его дефицитом и очередью на машину длиной в 5 лет.
Меня вот функционал Дии удивил
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор, сделайте выводы и забейте. Кстати, советчица в своем репертуаре, если бы Вы не сказали подругам, то Вам бы написали, что Вы идиотка, и не подруга, потому что скрывали эту информацию.
Я Вас поздравляю, Вы умничка. Я рада, что есть женщины, которые не ноют, а зарабатывают на свои хотелки.
Я через те і в чат написала, що ура, змінила авто, так як давно вже мала, моє старе і почало гнити з усіх боків і.. а я .а в мене . ..
Та я розумію головою, що вже нема тієї дружби, як колись, шо там в чаті частіше просто а я а в мене, наче навипередки своїми проблемами діляться, я вже давно мовчу, бо що я можу написати, живучи в Україні і не виїжджаючи , тут хотіла, що б ура, змогла навіть в такий час, але ні .маю все віддати і ? І
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Вы не поняли, о чем я. Почему вы считаете, что прям все восхищаться должны? Это для вас важно, а у них свои дела. Поздравили, или написали, что о круто, и забыли. Пошли дальше жить свою жизнь
Так не поздравили і написали, краще б гроші на зсу віддала б
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Меня вот функционал Дии удивил
Мене теж, я офігіла, якщо чесно, сіли і за 40 хв я вже поїхала на авто додому, наступного дня техпаспорт і страховка підтягнулись, лише те, що замовила нові номери і живий техпаспорт то через 4 дні все прибуло на укр пошту, а дитина на другий день вже на ’ шопінг’ поїхала
Запасная спина• 31 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Хіба ж це подруги? Відра з ядом.
Клептоманка• 31 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Та ж звісно авто було не необхідністю, я ж маю по Києву 2 дні лісом 3 дні полем до роботи добиратись і своє бувше авто віддати і всі гроші які заробляю все на зсу
Але подаєте ви все так, що це зсу мало вам на авто скинутись. Щастя любить тишу
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я за вас особисто дуже щаслива, що ви авто купуєте легко і постійно, я не так, на жаль, заробітки дуже не ті, як були
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
Звісно, що я маю все, що заробляю віддавати, сама вдягнути пакет з атб і їсти кропиву з під дороги
Я ж саме для цього живу і працюю
Невгамовна сила• 31 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Та да і реклама теж бо я я в шоці, як так можна було
С прозрением вас.Мои пишут,когда им надо что-то.Тупо ничего не делаю,пошли найух.Одна даже трубку не снимает,боится за прослушав,муж ворует в армии.
Невгамовна сила• 31 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Та да, ми ж всі авто купуємо як сосіски до сніданку
Какое авто купили?
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та я вже давно знаю, за 2 точно, а от типу найкраща( я ще оті рожеві окуляри зі склом натягувала, але тут прямо, ну зовсім все
Кіт і чоловік кажуть, Вітаю, ти перейшла на новий рівень гри(
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Какое авто купили?
Просто інше, новіше і без ржавчини, бо в мене весь поріг і стойки вже ржавіли, але бу, сузукі
Був лексус(
Невгамовна сила• 31 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Я на Меган смотрю,после НГ,надо работу разгрести.
Області пітьми• 31 октября 2024
Поздравляю с покупкой) не расстраивайтесь, у меня было аналогично, токо мне нуж подарил вообще. Бывших подружаек аж перекосило
Малая Налегке• 31 октября 2024
То ще що, я сьогодні від колишньої начальниці, подружки, отримала простиню з обвинуваченнями, що я її обікрала. При тому, що я нічого і близько такого не робила. А потім, коли я їй надіслала докази, від людей які відповіли що нічого подібного не було, то ще й погрози. Так і живемо.
Області пітьми• 31 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
Якби авто для вас було необхідністю, а не для похвастатись, то може й подруги б нормально сприйняли
А что такого поделиться радостью? Мы делились. То есть с обновками друг друга поздравляли
Області пітьми• 31 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
100%
А друзья познаются в радости.
Контрольница• 31 октября 2024
А должны были пасть ниц и радоваться? Им от вашего авто чего?) Ну, правда. Поздравляю, написали? И достаточно.
Бабулька• 31 октября 2024
Есть такие люди которые относятся хорошо только если у вас хуже чем у них и с удовольствием притопят. Вот вы и не должны никаких себе машин-квартир покупать, а только последний хрен без соли кушать
Області пітьми• 31 октября 2024
Ответ дляКонтрольница
Вы или лицемерие или социопат. У нас в чатике подружаек обсуждали покупки например. В контексте ’я в тц’ - ’что купила’ - фото ’класс! Поздравляю’. У вас исключительно о высоком общение с друзьями?
Байрактарна• 31 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
А где вы восхищение увидели? Или потребность в нем?
Вот вы поделились с подругой своей радостью, а она такая ’а вот у меня куча проблем, денег нет, муж пьет и бьёт, дети болееееют’ или ’тю, лучше бы на ЗСУ деньги отдала’.
Занавес
Ну тогда тут тоже, скажи мне кто твой друг, и я скажу кто ты. Автор по своим друзьям тут тоже прошлась
НеКонец-Света• 31 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Вам так охота автора макнуть, что аж смешно. Где вы друзей увидели? Не было их у автора, это она с ними дружила, а они с ней нет, потому так пофигистически и отреагировали
Клептоманка• 31 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Я ж саме для цього живу і працюю
Таке враження що у вашому житті є лише чорне і біле
Клептоманка• 31 октября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Якщо до цього подібними радостями не ділились, то не варто й починати
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
Та да, я в цьому серіалі найгірший варіант
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляКонтрольница
Не написали
Я ж сказала, що написали...а в мене.., краще б гроші на зсу віддала
Ви не читаєте?
Сиреневенькая
• 31 октября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Колись, раніше, ми ділились майками літніми, футболками і юбками, раділи новому у кожної і щасливі були, коли все пішло у всіх