Звезда в шоке• 01 ноября 2024
Карта кешбеку
Дівчата, може в когось була така проблема. Мама замовила карту в ощаді, але в дії не хоче підтягати, пише, що не пройшов верифікацію податковий номер при під´єднанні дії через банкінг. Це якась дурниця, бо як би стільки років пенсії отримувала тощо. В тата все добре пройшло. Я далеко. Їй треба в банк йти, чи куди?
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2024
Кровавую тысячу хотите? Или получили заказ склонять людей оформлять ?
Весела пiсенька• 01 ноября 2024
У мене так було, але не з кешбеком. В банку оновила дані (Приват періодично вимагає цього) і Дія писала, що не верифікується податковий номер. За добу все було нормально.
Мишка-шалунишка• 01 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Как е громкие слова
Кровавая!!!
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Как е громкие слова
Кровавая!!!
А для вас режим , который царит у нас, не кровавый ?
Электорат потужного?
Повітруля• 01 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Электорат потужного?
Режим кровавий, згодна. Краще б Порошенко ввів військовий стан в 2014 і не відміняв би його поки росія не зникла б з карти
Звезда в шоке
• 01 ноября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Вже кілька днів та помилка, може ще хай зачекає, не знаю, що радити
Весела пiсенька• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Я б зачекала, може сам банк ще не актаулізував дані
АнтиТанкист• 02 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Просто перерахуйте ту 1000 на зсу і не розводіть паніку.
Мадам Тю-лю-лю• 02 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Просто не лезьте со своими непрошеными советами.
АнтиТанкист• 02 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Просто не лізьте зі своїми страшилками про тисячу.
Мадам Тю-лю-лю• 03 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
🥱🤡