Ангелок з ріжками• 01 ноября 2024

Видели уже? Львов и скорые

❗️До 4 тисяч грн коштуватиме поїздка на ’швидкій’ до клінічної лікарні у Львові, — ЗМІ

Вартість послуги виклику допомоги та транспортування пацієнта від відстані:
📍В межах міста така послуга коштуватиме 1 тис. грн.
📍В межах області на відстані 60 км від Львова — 2 тис. 005 гривень.
📍На відстань 120 км від міста — 4 тис. 010 гривень.

Хто отримує такі послуги безкоштовно:
📍люди з інвалідністю I групи;
📍учасники бойових дій;
📍діючі військові;
📍ВПО;
📍особи, які постраждали внаслідок військової агресії рф.
Ирина-bbd0• 01 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Да , для таких как вы .
Где было написано , что ВСЕ скорые станут платными?
Без анонима попереживаете за скорые ?)))

Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не нужно не дооценивать этих ’милых безобидных болванов’
согласна, поэтом пожаловалась на тему, как на вброс
автор Ангелок з ріжками • 01 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Оппа, автор уже сбрасывает исподнее, чтоб на ходу строчить по другому ....
Вы не хамите , а скрин покажите , где написано про ВСЕ скорые ?
Ирина-bbd0• 01 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Аналогично
LudaSHS• 01 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Где написано , что все станут платными ?
От якби в стар пості таке було, то з вами тут не спорили і наставили цих реакцій
Просто люди зрозуміли кожен як міг
Кондуктор автобуса• 01 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Да , для таких как вы .
Почитайте свои ответы, сестра братьев Гримм
Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Да , для таких как вы .
Удалено администрацией...

Бабульція• 01 ноября 2024
😳 а тем у которых денег нет- дома помирать,я правильно понимаю?
Кондуктор автобуса• 01 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Удалено администрацией...
Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
ага дошло и 100 грн на закрытие темы нет
Мудробаба• 01 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Ну ось людина перелякалася, бо так понаписували
Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
или белого бычка
Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляБабульція
нет не правильно
Проня_Прокоповна• 01 ноября 2024
Мама на швидкій працює, то до них доходять новини, що хочуть реформувати екстрену медичну допомогу в 2025 р. Залишать лише парамедиків, основне завдання яких буде доставити хворого в лікарню, а там вже мають надавати всю допомогу. Наберуть витривалих молодих людей щоб могли ноші з хворим підійняти. Мамі нажаль доведеться звільнитися, хоча вона вже більше 50 років фельдшер на швидкій.
Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
где они их наберут молодых людей витривалих?? их уже не сыщешь
Проня_Прокоповна• 01 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Я також здивувалась, можливо будуть давати бронь. Ну і дівчат будуть брати, а моя мама вже не подужає їх носити.
Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
не переживайте раньше времени
сейчас и бронь дело не сильно стопроцентнтное
Проня_Прокоповна• 01 ноября 2024
Доречі пропонується як альтернатива відкриття приватних швидких допомог. Йдемо в Європу.
Чу Ча• 01 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Може планують що війна скінчиться і тцкшників туди спрямують

Ответ дляПроня_Прокоповна
Теперь понятно к чему это всё
Люблю Украину• 01 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Теперь понятно к чему это всё
что это?
Альфасамка• 01 ноября 2024
нашо швидка, замовлю таксіста бусик хай мй труп за 1000 везе
ДелиВерка• 01 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
И я пожаловалась, чего-то админы не удаляют тему(
dreamsunny• 01 ноября 2024
Пенсионер с пенсией 2361 обречён с этой стране. Уже и на 10 тыс сложно прожить человеку, нуждающемуся в лекарствах. Если скорую сделают платной , то это будет не жизнь, а игра на выживание.
Альфасамка• 01 ноября 2024
Ответ дляdreamsunny
податки головек платіть
Зілля до весілля• 01 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Вброс , не более
хз, луцьк, маму перевезти з лыкарніна 200 м в реабліт центр-1,500 т, лікар дав візоок, перевезла, дала інтерну 200 грн , що віз, , так що все може бути..
Леди_в_ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляБабульція
Ні, це просто до трьох чи чотирьох існуючих у Львові платних служб додали ще одну. Ми, наприклад, таку викликали, щоб лежачого батька доставити з лікарні додому - самі ми його би не змогли ні підняти, ні перевезти, а так приїхали два молоді санітари з якоюсь модною каталкою, обережно переклали його, вдома занесли на другий поверх і переклали в ліжко. Платили, здається, навіть трохи більше, ніж тут вказано.
До лікарні ж його абсолютно безкоштовно відвезла шкидка за номером 103, коли виникла підозра на інсульт.
Не знаю вже, з якою метою автор вирішила розвести паніку.
Бабульція• 01 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
В Дании так и есть. В скорой работает только санитар,водитель,фельдшер. Врачей нет. У них врачи только в больнице. Но уровень медицинской помощи в Дании и Украине не сравним.
АфродитаПетровна• 01 ноября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Авторе, а де посилання? Може не все ж написали
Пошукайте, е
АфродитаПетровна• 01 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Не выдумывайте. Такого там нет
Я так плняла, что это областная больница решила так зарабатывать деньги