Добрий день, в мене завжди регулярні місячні, в минулому місяці була затримка 4 дня і місячні пішли, днів 3-4 як завжди йшли, але в меншій кількості
Зараз затримка вже 7 день, груди болять хоча вони дуже рідко болять, зараз поки тест не можу зробити, це можлива вагітність?
Може це бути киста чи ще щось?
Результат:
вже голосів:
2 (66.67%)
Вагітність
1 (33.33%)
Киста і тд
Сама вумна тутички• 01 ноября 2024
Однажды я узнала, что на 4й неделе примерно на девяносто какой-то день)