Даю справку• 01 ноября 2024
Не знаю где спросить, может кто подскажет. Военным обследования платно?
Мобилизован с июня 2024. Находится на передовой. Вышли с задания, контузии и переломы у многих. У моего явных травм нет, но нужно было сделать МРТ ног и руки. Взяли за это 5 тысяч. Это нормально? Я думала что военным бесплатно. Кто сталкивался?
Барабан для дорослих• 01 ноября 2024
Безкоштовно, як нагадаєте їм про це. Бо відказують часто, поки не нагадаєш їм через гарячу лінію.
Барабан для дорослих• 01 ноября 2024
Допишу, а в військовому шпиталі однозначно безкоштовно, куди і повинні були направити вашого чоловіка. Він може в платну пішов?
Даю справку
• 01 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Якщо є посвідчення учасника бойових дій, то на МРТ знижка 20% (Київ), це про приватні заклади, а в державній лікарні поставили на чергу через два місяці.
Нет . Ещё не сделали (
Тундиринда• 01 ноября 2024
Бесплатно там, где есть договор НЦЗУ. Перед тем как делать -нужно узнавать в конкретном медучреждении.
Барабан для дорослих• 01 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Нет . Ещё не сделали (
Ну то він же і пішов в часну, так?
НичеНипанимаю• 01 ноября 2024
Безкоштовно ща направлениям, під час лікування в госпіталі при наявності показників для такого обстеження.
НичеНипанимаю• 01 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Нет . Ещё не сделали (
Хто дав направлення? Де проходить лікування?
Даю справку
• 01 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
Они в красной зоне. возят в больницу в ближайшие города . На МРТ повезли чуть дальше, но не в Киев, конечно
Барабан для дорослих• 01 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
З направленням безкоштовно, якщо возять з частини.
Даю справку
• 01 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Травматолог в прифронтовой зоне
Ух яка ж Я• 01 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
І електронне направлення
Даю справку
• 01 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
В госпиталь не положили, он ходячий. Возят.
Два-три тижні і фсьо• 01 ноября 2024
у ментов и сбу свои клиники. а у военных отбирают реабилитацинній центр в Киеве. суки.
НичеНипанимаю• 01 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Травматолог в прифронтовой зоне
Якщо направлення електронне, то безкоштовно, але треба шукати де саме роблять МРТ по НСЗУ
Два-три тижні і фсьо• 01 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
это капец. вы хотите сказать, что военный должен в общаке стоять на очереди????!!!
Даю справку
• 01 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Спасибо большое. Спрошу у него. Он просто и не задумывался. Повезли- поехал. Денег уже конечно не вернуть, но хоть на будущее знать
НичеНипанимаю• 01 ноября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Госпіталь ЗСУ, в госпіталі МВС лікують військових від початку війни поліцейських майже не госпіталізують туди, все віддано під військових
НичеНипанимаю• 01 ноября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
В сенсі стояти? Ж невідкладні обстеження, а є просто планові
Джага-джага• 01 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Приватний чи державний заклад?Якщо приватний,то там все платно.Шукати тільки в державних установах.Я сама пів року чекала чергу,але мені не було терміново.
Даю справку
• 01 ноября 2024
Ответ дляYarosh10
Також у «Феофанії» лікування безкоштовне для військових, також МРТ, КТ та всі процедури безкоштовно. Але це якщо частина дасть направлення туди.
Он на передовой.
Удальонка• 01 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ви шуткуєте так? З передової, з фронту людину везуть на планові обстеження?
Автор, хай вимагає госпіталізації у шпиталь, там має бути все безкоштовно. Яка різниця, що ’ходячий’, після контузії мають дати відлежатися і підлікувати. З коментарів у темі в шоці. Людина захищає цю державу і має ще платити за лікування після поранення?!
Да_Я_ТакаЯ_• 01 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Он на передовой.
так вы сделали за 5 тыс уже или нет??7 что-то не пойму