Цвірінь• 02 ноября 2024
Питання тільки тим людям, в кого є такі родичі, яких нікому не побажаєш?
Ви спілкуєтеся з ними?
І хто це - мама,тато,брати,сестри,тітки,дядьки?
Заліковий троль• 02 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
А моя мати мені завжди говорить,що вона мене дуже сильно любить.Але я це бачу тільки на словах.
А моя мама навпаки жодного разу не сказала ні мені ні моїй сестрі слова люблю - вона не знала цього від батьків. Я теж не замислювалася над тим, тільки коли вже народила свого сина і мені так хотілося самій казати йому слова любові, гордості за нього.
Але мама завжди була опорою для нас, це та людина на яку можемо полагатися на 300%
Заліковий троль• 02 ноября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Вы знаете мне так обидно, у меня есть мама, папа , бабушка, но они все безразличные, отношения холодные и не дружные. Мой муж стал мне роднее родственников, сейчас мне нужно делать операцию и я даже не хочу рассказывать об этом родителям, кажется что им просто все равно... Даже в самую сложную минуту ничем не помогут, например на операцию нужны деньги.
А мені здається, що чоловік і повинен бути ближче ніж родичі, бо це вже безпосередньо ваша родина
Бажаю вам всього доброго!🌷
Трейдер кріпти• 02 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Бажаю вам всього доброго!🌷
Дякую навзаєм🥰 Але выходить в мене начебто є рідня, а відчуття таке наче їх і нема...Але все добре, мені головне щоб було здоров´я міцне...а все інше пусте.
Цвірінь
• 02 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Ну от власне.Те,що я і кажу.Головне - це вчинки.
ГоловнаЯ• 02 ноября 2024
По моїй лінії спілкуюся з усіма родичами, їх не так багато. А от по лінії чоловіка зовсім не спілкуємося з його тьотею (колись його образила, їй зараз 70+) і два його менші брати, той що на 5 років менший вже давно ідіот ідіотом, то дзвонить, на тому все, а менший на 18 років різниці як втратив роботу з початку війною, так стали проблеми в сім´ї, з алкоголем, позавчора добре побив свекра, бо той чіплявся тіпа, в будинку якого зараз живе... Ясно, що має тепер забрати речі і переїхати до свекрухи... Я б на місці його жінки подала б на розлучення. Агресивність для мене табу у відносинах.
Будьте так ласкаві• 02 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Не у всех,конечно,но у многих(
Мне аж не по себе как-то и грустно становится,когда я вижу посты друзей в Фейсбуке типа такого плана ’Как я сильно люблю свою маму,мамулечка,моя родная,ты моя опора’ . Если это не просто слова,то этим людям я завидую если честно((((((((
Це показуха )
ГоловнаЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це показуха )
Не погоджуся, коли втрачаєш рідних, то починаєш цінувати родину і її членів.
Цвірінь
• 02 ноября 2024
Ответ дляNikIrinaS
Ви странна. Дитбудинок краще хорошого дитинства?
А толку,якщо людина страждала,на море мене возила,вкладалася в мене,як їй важко це довелося пережити.Як я їй співчуваю.
Цвірінь
• 02 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
у чоловіка рідний брат, зовсім не спілкуємося, навіщо.
Приставав до вас чи що
Ответ дляЦвірінь
Ну так подякуйте, може людині не хватає подяки? Може вас відчувають , як холодну на емоції тому таке і кажуть.
Ви порівнюєте + та -. Дитячий будинок і викладалися на максимум.
Видна міленіалка• 02 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Приставав до вас чи що
Ні, в нього інші таракани.
Не стесняюсь• 02 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
Думаю, что у всех есть такие родственники.
Та ні. Я думаю, що такі рідні є мало в кого. Те, що тут відписались 15 людей ні про що не свідчить.
Королева спама• 02 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Вы наивный человек. Не в обиду сказано.
Цвірінь
• 02 ноября 2024
Ответ дляNikIrinaS
За що подякувати? За її агресивневідношення до мене? Я ніде не підтримую агресію.Навіть якщо щось не подобається,можна розмовляти з людиною ввічливо. А якщо не получається,тоді звернутися до психолога,або до психіатра і лікувати нерви і психіку.
Файна пані• 02 ноября 2024
Мати, бабуля, тітка, дві сестри - ображені на життя, злі й заздрісні жінки.
Ні в якому разі не можна, щоб вони дізнались про тебе щось хороше - відразу обільють помиями. Намагаюсь жити так, щоб нічого не знали про мене.
І що цікаво - всі вони не щасливі в шлюбах, мають бідних, неуспішних чоловіків-абьюзерів.
Колись я потрапила в дтп, не зі своєї вини, розминалась з дурнем, який обганяв й зачепила правим боком відбійник. Це було нове авто, так от - тітка подзвонила з питанням - А ЧИ НЕ ПОБИВ МЕНЕ ЧОЛОВІК за це?
Не спілкуюсь, лише якщо в вайбер шлють картинки - надсилаю у відповідь)
Цвірінь
• 02 ноября 2024
Ответ дляФайна пані
Правильно робите.
Цвірінь
• 02 ноября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Ні, в нього інші таракани.
Тоді ясно.Просто більшість братів чоловіків пристають до їх дружин.
всегдаДаДа• 02 ноября 2024
У супруга двоюродная сестра. Налупила кучу детей и все ей должны. Рядом с домом у них церковь какая то бабтисткая, то ей помогали продуктами, одеждой. Пастор как то вышел на моего мужа и наехал, что как это так, куча родни, а бедной многодетной матери помочь некому.
Муж тогда сказал, что многодетная мать может пойти на работу. И после того как бедная мать швырнула в лицо вещи нашего ребенка со словами, что ее дети обноски носить не будут, а потом швырнула продуктовый набор (несколько видов круп, олия, фарш куриный, ноги и крылья куриные) , назвав его помоями желания помогать конкретно у нас уже нету.
Моя свекровь тоже была послана лесом, т к мало приносила и гавкала, что деньги можно детям на конфеты пустить, а не себе на сигареты. А ещё вещи стирать надо, а не выбрасывать и клянчить другие.
всегдаДаДа• 02 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Слова то фігня.
В моїй родині мені ніколи не казали, що мене люблять. Але я завжди відчувала підтримку і любов своїх батьків. Вони моя головна опора в житті. Я теж не вмію казати, що люблю Чоловік ображається іноді, каже що йому то незвично.
Цвірінь
• 02 ноября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Слова то фігня.
У вас мудра мати