Результат:
вже голосів:
21 (56.76%)
Фломастери
16 (43.24%)
Олівці
Пес Патрон• 02 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ненавижу скрип фломастеров
а я еще то, что цвет ложится неравномерно
ПоЗиТиВнАя• 02 ноября 2024
Я в дитинстві любила і фломастерами, і олівцями, і фарбами малювати. Олівці мне не завжди якісні були
Ответ дляСиренькая
Олівцями і дуже любила їх точити
Всі пальці в мозолях
Полуничка• 02 ноября 2024
А в мене не було вибору в дитинстві))) фломастери був дефіцит, заправляли потім одеколоном. Олівці !
Ответ дляЗаставляличка
Фломастерами. Карандашами было труднее и цвета не такие яркие.
Но плюс только в том,что карандаши хотя б не перебиваются.
Ответ дляПолуничка
Він потім малював як маркер
Мая твая не панимать• 02 ноября 2024
Акварельні фарби було саме краще.
Потім олівці, бо їх розтушовувати можна було і краще передати відтінки.
Фломастери любила в молодших класах тільки )
На границе• 02 ноября 2024
Зараз скільки класних олівців і фломастерів. Обрала що фломастерами, але постійно робила дірки ними в папері. Олівці не любила, бо тусклі були. От зараз в мене олівці люблю, бо якісні, хороші в мене.
Невловимий Джо• 02 ноября 2024
Фломастери були в мене дуже рідко. Берегла їх. Малювала олівцями. Дочка любить зараз малювати акварельними фломастерами, а потім контури обводити лінерами. Прямо заздрю, що в мене такого не було