МадамОхмури• 02 ноября 2024
Нормально ли когда свекр заигрывает к невестке?
Свекру 59, невестке 24
Может ущипнуть или шлепнуть, пошутить типо «во какие сиськи надо иметь, не шо у Гальки висячие в пол!»
Ацетилсалициловая кислота• 02 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
А должна писать про нее гадости?
Правду
Ответ дляКсения З.
Спиваться он начал потому, что у него сильно упало зрение, и он больше не смог работать
Як же ж він сліпий бухло купляв
Советничаю тут• 02 ноября 2024
вспомнила о деле Пелико во Франции и подумала, а чем такие вот заигрывания свекра отличаются от того, что Пелико голых невесток в душе снимал и они об этом не знали, кроме всего прочего?
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Звісно ви не пишете, ти лиш пуйлу тут зад лижеш, де твоя культура кацапська? Ти пишеш тільки там, де потрібно похвалити своє фашистьке чмо, така от культура у тебе, прикриваючись діагнозом придуманим, ви там всі, суки, з одного тіста, вам не шкода вбитих вами дітей, у тебе ні разу не було ні одного поста співчуття, бо ви всі однакові, всі, до ждиного, кровожадні мразі, які розмножуються доя того, щоб їх ви..дки вбивали інших, іпетесь без розбору, чи то свекор, чи то чоловік, вам похер, все одно потім здохне і той, хто клепав і те, що виродилось, а ви будете щасливою спостерігати як воно навбивпючись здохло, культура у них, мовчало б за культуру. Чому твій батько тебе не виховував, як мамка кинула? Чому мамка кинула тебе, бо така само хануриска була, скакала по членам кацапськобурятським, щоб наклепати моральних уродів, таких, як ти, яке, знаючи, скільки смертей приніс твій фашист, а ти далі підтримуєш його, щиро надіюсь, що ви в і передохнете там, уроди кацапські,
Придуманным?! Я вообще-то стою на учете в ПНД и получаю пенсию по инвалидности
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
С чего бы мой отец меня воспитывал, если он даже не записал меня на себя? К слову, мой отец украинец. Так что плохие люди есть не только среди русских
Ответ дляКсения З.
Взагалі то мама записує в свідотцтві дитини батька, але ваша мамка народила вас байстрючкою, не будучі у шлюбі і захотіла бути мамкою- одиначкою, батько не записує, мама щаписує у свідоцтво, так що всі претензії до вашої мамки, чому вона клепає дітей не будучі у шлюбі і не записує на мужиків, мабуть тому, що гроші платять за маму- одиначку
Ответ дляКсения З.
С матерью я крайний раз виделась в декабре прошлого года. Отца в моей жизни нет с полутора лет
А чого ви з мамою не бачитесь, у вас же культура, традиції
Ответ дляКсения З.
Крацньою може бути лиш плоть на статевому члені.
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Претензии к моему отцу. Который не захотел записать меня на себя. И жениться на моей матери не собирался
Ответ дляКсения З.
Ну так спочатку одружуються, а потім дітей клепають, це ваша мамка розтавила ноги, не думала про контрацепцію, може батько не був впевнений, що від нього ваша мамка народила. Ще ращ повторюю, батько не записує, записує мама у свідрцтво. То чому вона вас не виховувала?
Ответ дляКсения З.
Она меня не бросала
Ви з нею жили весь час?
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мой отец просто был безответственным. До знакомства с моей матерью он бросил как минимум двоих детей. Мальчика в Украине и девочку в моем родном городе
Ответ дляКсения З.
Потому что она живет далеко
І що, у вас же пенсії великі, путін всім допомагає, газ дешевий, не можете поїхати до мами?
Ответ дляКсения З.
А мамка ваша чим думала, коли спала з ним?
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Какая контрацепция в 80-е годы, да еще и в маленьком городе?
Ответ дляКсения З.
Она два раза забирала меня, но ничего хорошего из этого не вышло
Звідки забирала? Ви ж пишете, що вона вас виховувала і чому не вийшло?
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
По-разному бывает. Многие сначала беременеют, а потом выходят замуж