ЭмчЭндЭм• 02 ноября 2024

Дочка 18 років вагітна, а я вже хочу пожити для себе

Як з цим змиритися? Я тільки почала жити для себе, насолоджуватися вільним життям, а тепер знову усе буде по новій. Пару місяців назад, донька переїхала до мене в будинок, бо кинув хлопець коли дізнався про вагітність, тепер живемо разом, поки працює на роботі, але ж коли народить усе впаде на мої плечі( Тема просто виговоритися та знайти моральну підтримку
Вилами по воде• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так, я її дуже люблю, підтримую як вмію. Тільки на душі боляче що все ось так, не такої долі хотілося для доньки і для себе
Дочка ще вийде заміж, як дитина трохи підросте, та й почнете жити як хотіли, а зараз буде важкий період, но і це не довго, в 2 роки вже можно яслі, ну і ви можете і далі шукати собі чоловіка, це ж не вам з дитиною сидіти

Бокс-орун• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ні, але вона не зможе працювати у декреті, тому зрозуміло що забезпечення впаде на мене
Десь пів року не зможе працювати, потім найсе няньку і піде на роботу? А як інакше вижити одинокій мамі? Може звісно сісти вам на шию, якщо ви дозволите. В багатьох европейських країнах декрет 6-10 місяців, ніхто по 3 роки вдома не сидить.
Приветливая Арина• 02 ноября 2024
Моя двоюрідна сестра вийшла заміж, але народила двох синів, а працювати чоловік не хотів. Розлучилися. Подавала до суду, але не платить він нічого. У підсумку підробляла з дому, живучи з батьками. Знайшла іншого, на сайті знайомств. Вийшла заміж, народила третього. Працює з дому, роблячи аксесуари. Друга з чотирма дітьми знайшла іншого і народила п´ятого. Чоловік чотирьох дочок пішов до іншої, до того ж із дитиною. Теж ніяк не допомагає і навіть дітей із днем народження на словах хоча б не вітає. Сумно, що такі недочоловіки є.
КапитанльнаЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Что - усе впаде вам на плечі? Її дитина, нехай займається, ви можете допомагати тоді, коли хочете і можете. Відразу вибудовуйте відносини так.
а финансово?
КапитанльнаЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Як правильно це зробити та чи можливо? Справа в тому що вони не перебували у шлюбі
днк,а потом через суд.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Можна ще з дому вигнати, 18 років повнолітня, якось в житті влаштується
Можна ще кожен день з гівном мішати, вичитувати, називати хвойдою ну і все те що роблять люблячі мамки
а вы я вижу в теме. я удмала я одна в теме, адже как то писать такое было неудобно, удмала не поверят мне.
эх...да, бывает и такое. теперь у таких родителей есть полное законное право измываться над той молодой дочкой соклько душе угодно. как это делали мои после моего развода
3@йk@• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Я делаю для моих родителей все,что в моих силах. И да, мы- семья,которая не бросит друг друга
А що конкретно у ваших силах?
КапитанльнаЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Зараз йде 5 місяць вагітності та й вона обрала народжувати
а на чьи деньги доця решила жить?
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Так одна сім´я, як не допомогти дитині?
Ось як будете старою та немічною, що не те, що до кухні, а до туалету не доповзти, то не забудьте свою теорію ’вибудування відносин’ - не чекайте допомоги чи поваги від своїх дітей.
мне почему то вспоминлся фильм ’мать и дитя’ с наоми уоттс.
все мы в итого получаем то что заслужили в конце своей жизни.

3@йk@• 02 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Да да , он прям пж бежит платить непонятно за чьего ребенка) я прям уже вижу это исковое заявление Я с ФИО пару раз пере...сь и в корыстных целях и финансовой выгоде бывала у него дома. Потом я родила и хочу повесить ребёночка на него . А мальчик имеет полное право отказаться от экспертизы ДНК .
Якщо є спільні фото, свідки, що були стосунки і в суді він відмовляється від експертизи, то відмова трактується не на його користь
Мию чакри щоденно• 02 ноября 2024
Ответ для3@йk@
А що конкретно у ваших силах?
Любовь, помощь, поддержка
Сметчица• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
На кого вчитись 5 років? На бухгалтера?
Курси перукарів, манікюр, кератинове випрямлювання, татуаж війки брівки і вперед бабло косити
років 10-5 тому це б залетіло на бабло косить, а зараз велика конкуренція, і ціх майстрів вибачте як г*вна, до того ж потрібно вкластися у будь-яку справу на старті, матеріали всюди дорожчі, тіж курси оплатита а потім якусь комору ще орендувати. Чи донька автора в матері в домі буде кабінет собі робити у галереї?
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
ой автор, заубдьте. это все через суд, сначала вам через суд надо будет доказывать отцовсвто. потом подавать на алименты, он будет писать что бехработный, и все.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Через суд, визнання батьківства, тест ДНК.
он откажется сдавать этот тест.
и все. силой его никто не заставит.
3@йk@• 02 ноября 2024
Ответ дляСонечко
’його визнають батьком і призначають аліменти’ - а кого сейчас вообще напугать можно алиментами? Назначат 25% от минималки и те можно не платить и в ус не дуть при желании.
Від свнімалки - це якщо він її отримує і то, на одну дитину. А тут на дитину і матір - це вже не 25%.і якщо офіційного дозволу не має, то не від свнімалки, а від середньої зп, вона вища
Приветливая Арина• 02 ноября 2024
Я також знаю реальний випадок, дівчина завагітніла і від неї сім´я відмовилася, вона зайнялася проституцією і викрутилася, зараз живе із забезпеченим.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую Боже, за моїх батьків. Я у 19 народила, моя родина мене повністю забезпечувала, ні словом не дорікнули, онучку обожнюють, і з дитиною допомогали, коли були сессії. Присягаюся, що і моїм дітям буду допомогати, як знадобиться
Удалено администрацией...
Кофр для ноги• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Працюю, але ж впаде на плечі утримання її та дитини
Ой автор, моя в 20 такое учудила, живём уже так 3 месяца, не легко, но что делать?
3@йk@• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Любовь, помощь, поддержка
Ну, от у чому конкретно проявляється допомога з вашого боку - вам доглядали дитину, утримували вас і вашу дитину. Ви зараз кого утримуєте, наприклад? Когось доглядаєте?

Мию чакри щоденно• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Нет, у меня не было мужа.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Нет, у меня не было мужа.
ваша семья действительно СЕМЬЯ. а не сброд случайных кварирантов, как у многих. вы счастливые люди.
Мию чакри щоденно• 02 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Мои родители здоровы и обеспечены всем, и сейчас мне не нужно их содержать. Но им нужна моя помощь,как человека более молодого, обладающего большими знаниями и умениями: найти, договориться, записать, отвезти, проверить, вычитать, организовать и пр и пр.
Шукаю стакан• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Мне кажется тут ещё и от самой будущей матери зависит. Если она активная, самостоятельная и понимает свою ответственность то любо-дорооо помочь. А если там мешок с картошкой который где поставил там и стоит и ничего делать не хочет то у родных конечно злость
Мию чакри щоденно• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Да, но ’случайные квартиранты’ очень негодуют , что меня не выбросили на мороз)
Кофр для ноги• 02 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
Кем она пойдет работать, что бы за хватало на жизнь и на няню?
tarveldy• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Угу
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляШукаю стакан
не работает это все. теперь есть ежедневный повод упрекать и чихвостить, будь она там хоть какая активная и саомстоятельная.
Шукаю стакан• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Родители бывают тоже инфантилы. Но мне если б доска такое устроила и потом сидела и мычала что ничего не знаю и делать ничего не буду, то я б тоже рада не была, не смотря нп всю любовь понимание
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
это кто?
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляШукаю стакан
это да.