ЭмчЭндЭм• 02 ноября 2024

Дочка 18 років вагітна, а я вже хочу пожити для себе

Як з цим змиритися? Я тільки почала жити для себе, насолоджуватися вільним життям, а тепер знову усе буде по новій. Пару місяців назад, донька переїхала до мене в будинок, бо кинув хлопець коли дізнався про вагітність, тепер живемо разом, поки працює на роботі, але ж коли народить усе впаде на мої плечі( Тема просто виговоритися та знайти моральну підтримку
В кого тако було• 02 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Бросить женщину с ребенком может и тот, кто казался надежным
Казался надёжным? Это как? Пару раз по пьяни?
Вам 15?
Нормальный надёжный мужчина не бросит,ещё и с ребенком позовет и с двумя,а на трёх сейчас вообще бум.

Цирк на дроті• 02 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Вам 15?
Третьего можно походу дела запилить 😂
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Вам 15?
Как надоел этот дурацкий вопрос ’вам 15?’
murmurik• 02 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Вам 15?
У кацапов на расее это пока не актуально
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Вам 15?
Почему ’пару раз по пьяни’? Что за глупости?
Карусель-весель• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Батько на 2 роки старше, студент
Автор, у нас в коллективе девочка забеременела от военного. Когда узнал, что беременна, естественно бросил, оказался женат и прочее. На сколько мы старое поколение уже затюканое несправедливостью и не умеем отстаивать свои права, на столько молодёжь сейчас не хочет мириться с этим. В общем наша коллега доказала в суде, что он отец ребёнка. Ей присудили и алименты и сумму на её содержание. Пусть ваша дочь тоже не сидит сложа руки, это все возможно и реально.
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляmurmurik
Актуально
Капуста Маша• 02 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Чому ви вирішили СВОЮ відповідальність покласти на батьків? Батьки відповідальні, зрозуміло, за дочкою ’прибирають’. Питання щодо вас особисто, а не гарної родини. У люблячий батьків виходу не було.
Бо їй так було зручніше. Егоїзм свій прикрила люблячою родиною, яка була зушена кружити великовзрастну доцю і її дітей
Сонечко• 02 ноября 2024
Ответ для-Ань-
Звичайно може відмовитись від ДНК, адже всі аналізи лише по добровільній згоді. Але якщо суд посилає хлопчика на ДНК, а він відмовляється - то його визнають батьком і призначають аліменти.
’його визнають батьком і призначають аліменти’ - а кого сейчас вообще напугать можно алиментами? Назначат 25% от минималки и те можно не платить и в ус не дуть при желании.

Цирк на дроті• 02 ноября 2024
Ответ дляКапуста Маша
С языка сорвали. Прынцесса. На других то ей было насрать. Ей хорошо.
Цирк на дроті• 02 ноября 2024
Ответ дляСонечко
То есть выгоднее одиночку?
ПолБатона• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Як правильно це зробити та чи можливо? Справа в тому що вони не перебували у шлюбі
и что? подать то можно и алименты будет платить
Щось не спиться• 02 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
А для этого надо учить девушек зарабатывать
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Как это поможет?
БершкомангоЗар• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
У мене нажаль немає чоловіка, я була в пошуку, але тепер не до цього
Але ж батько у Вашої доньки є?
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляmurmurik
Удалено администрацией...
Пилосмок працює• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Як мама одиначка їй може бути вигідніше
Посудомойка• 02 ноября 2024
Ответ дляПлатья Всем
Я вибачаюсь, Ви коли народжували, уявляли, що діти самі по собі будуть зростати та їх проблеми Вас не будуть чіпляти?
Я вибачаюсь, коли дитина доросла до своєї дитини , вона ніби Доросла? Що значить самі собі зростати, ніби вже виросла? Я вибачаюсь, але якась інфантильна позиція
murmurik• 02 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Удалено администрацией...

Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляmurmurik
Удалено администрацией...
Я здесь сижу каждый день. Только обычно пишу под анонимом
Мама Никитки-2• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Я б посиділа з внуками поки донька на побаченні або відпочити з подругами поїхала відпочити.
Я б була проти тільки щоб дитина жила з бабусею а дівчина десь на заробітках або життя влаштовує.
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Зараз йде 5 місяць вагітності та й вона обрала народжувати
Я б на вашому місці їхала б до батьків хлопця і спілкувалась. Хай визнають дитину і готуються допомогати матеріально. В будь-якому випадку через суд буде визнання батьківства і аліменти і на дитину і на матір. Якщо він не заробляє- буде платити держава, Но хлопець вже на контролі буде.
Мама Никитки-2• 02 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
А почему мать должна решать проблемы взрослой дочери?
Ну вашу проблему ж тетка решает?
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ дляВесотехник
Его, но не его детей. Пусть чешет работать, если размножаться умеет, то и зарабатывать тоже должен уметь
Це так, але якщо він мешкає з батьками і збирається уникнути відповідальності, я б залучила і батьків. Вони теж мають знати.
Дівчина заглядєніє• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Батько на 2 роки старше, студент
А дочка не студентка? Пішла працювати після школи?
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ну вашу проблему ж тетка решает?
Мои проблемы решали мои родные. Да и то потому, что я инфантильна
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ну вашу проблему ж тетка решает?
И вообще, при чем здесь я?
Приветливая Арина• 02 ноября 2024
Я хочу дітей. Але немає гідного чоловіка, який готовий сім´ю утримувати. Перший кавалер вимагав сексу, я запитала, що буде, якщо я від тебе завагітнію, відповідь - зробиш аборт. У підсумку ніякого сексу він не отримав. Інший радив народити і щоб батьки допомагали. Моїм батькам за 70! Почала ігнорувати дзвінки. Вимикала телефон, думала відстане. А він змінив тактику. Казав я на тобі одружуся, якщо ти від мене завагітнієш. Я навіть одразу не зрозуміла, що це чергова спроба обдурити. Але потім сказала, що якщо людина хоче одружитися, вона не чекає вагітності! І він каже одружуються у двадцять років. І тут я просто викинула номер. У нього вже є покинута ним жінка з його дитиною. Сам розповів, що пропозиції вона від нього не дочекалася і йому там некомфортно. А робити дитину комфортно було! Я спілкуюся на бадо, але там неліквід сидить. Ніхто не хоче сім´ю. Або ж кажуть, що в них уже є діти і більше вони не хочуть. Я кажу, яким боком до мене твої діти? Я говорю про себе. Вони зливаються. «Нормальним чоловікам чужі діти не перешкода, а дурням і свої в тягар». Де шукати цього нормального? Мені 40 років.
Вилами по воде• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Взагалі так, відповідальна (окрім незапланованої вагітності), але сама ситуація що прийдеться мені тепер забути про своє вільне життя доводить до розпачу
Дитиною хай вона займається самостійно, а працювати ви і так працювали, ну буде важче фінансово, але ж це не вічно. 3,роки і в садок, а дочку працювати. Або зай поки пробує навчатися дистанційно,якщо не вчилася ще
Приветливая Арина• 02 ноября 2024
Таке з чоловіком жінки мають обговорювати заздалегідь. Якщо він не хоче дітей, не хоче сім´ю прогодувати - не даю довбоебам. Який із нього толк - один секс. Я краще вібратором скористаюся, якщо хочеться. Це краще ніж потім одній все тягнути. Жінка не повинна одна розсьорбувати те, у чому брали участь двоє.