Мафиозная• 03 ноября 2024

Як вам імʼя Аліна?

Моя тема нижче про імʼя новонародженій. Так як там не можу дописати в старості про ще одне імʼя, то вибачайте, але створюю ще одну тему…
Свекруха хоче Інна. Але мені і чоловіку не подобається це імʼя.
Нам подобається імʼя Аліна.
А от свекрусі не подобається.
Як вам імʼя Аліна? І які ваші знайомі Аліни?
Хочу потім дати почтитати свекрусі обидві теми
Топтунша• 03 ноября 2024
Мені з цих імен краще вже Інна. Ну не подобається мені Алінка. Але і Інна зараз непопулярне взагалі.

Я_не_аноним_100%• 03 ноября 2024
Ответ дляChaterbox
Автор, сейчас столько шикарных и красивых имен- выбирай не хочу) от классики до современных. Чего вы вцепились к этим Инна -Алина? Этим именам уже минимум лет 40
Что за чепуху я сейчас прочитала?
Распутница• 03 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Чомусь свекруха майже у всіх асоціюється мало не з відьмою. Жінки вже завчасно налаштовані проти, хоча можливо та свекруха нічого поганого не зробила..
А в моєму випадку, вона для мене як друга мама,
Тому я відношусь з повагою до неї, от і все. Чому всі так накинулися
да тут бы все так написали, если бы нужно было дать почитать тему свекрови. можете так не распинаться, она и сама это поймет.
Оксана0917• 03 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Это не значение имени, а характеристика его обладательницы. Но это бред
мне все равно. Я хотела Анастасию, и у меня дочь Анастасия. И она рада, что у нее такое имя
Ксения З.• 03 ноября 2024
Ответ дляОксана0917
Ну и хорошо
Распутница• 03 ноября 2024
алин много, инна довольно редкое и красивое имя. я за инуську, инночку, инулю.
Лизочек• 03 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Дівчата чого ви так возмущажтесь що свекруха каже як назвати дитину, вона не силоміць заставляє, а пропонує. У всіх різні життєві обставини і до чого тут коменти шо я безхребетна і тд.
Я задала питання, можна по ділу відповідати?
Мені не потрібні коменти на кшталт яке відношення свекруха має до імені дитини.
В нас чудова свекруха, ми її дуже любимо і поважаємо. Всім би таких свекрух. Просто вона пропонує імʼя яке їй до вподоби. Я просто створила теми щоб дати почитати потім і показати, що основна більшість сучасних людей на моєму боці. Бо я була впевнена що імʼя Інна сподобається одиницям, а імʼя Аліна більшості!
Инна - более редкое на данный момент имя, чем Алина. В транслитерации простое и то, и то.

Как называть решать только вам.
Оксана0917• 03 ноября 2024
А на счет бабушек с их предложениями. С первой дочкой предложений от свекрови не помню. А вот моя мама настойчиво несколько раз предложила назвать ее именем внучку, Олей. Объяснив это, что ей нравится это имя (ее). На что я ответила, что у нее две дочери (я и сестра меньшая) и она имела возможность кого-то из нас назвать своим именем. Но это МОЯ с мужем дочь и мы сами будем выбирать имя.
Лизочек• 03 ноября 2024
Ответ дляChaterbox
40 лет? Назовите тогда шикарное и красивое имя, которому 1 год

Директриссимо• 03 ноября 2024
Назовите Инесса ,производное от Инны . Я , Инна и не очень люблю свое имя ,мне оно кажется слишком коротким .
Король дивана• 03 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Аліна взагалі не подобається, Інна також))
З вишневого садка• 03 ноября 2024
істеричні, оце алі - важко жити, а - сила, л - впертість, і - стерики, разом - адіще, туди з аліса, ірина, дарина.
я б порадила взяти в руки святки і прочитати все, що ближче до дати пологів, ви відчуєте, дитина сама обере
Ненька наша• 03 ноября 2024
Всі, кому ім´я Аліна не подобається, питання хіба цьому?
Ім’я подобається автору.
Хай називає свою дитину, як хоче!
А свекруха хай не пхає свого носа також.
Ото дайте їй мій комент прочитати, хай вспокоїться
Я воювала тільки з чоловіком, він хотів Карину)
Більше ніхто навіть не пропонував варіантів)))
Ненька наша• 03 ноября 2024
Для мене то дивина, щоб діди, баби пхали в такі особисті справи свого носа)
Пацелуйнитуда• 03 ноября 2024
Это в древние времена свекрухи командовали. В наше время это явление сохранилось только в одном регионе. И то, не у всех.

Вы мама вашего ребенка и только вам решать какое имя лучше. Тут была уже одна, тоже плакала, що свекруха наполягла. А она уже пять лет после этого не воспринимает имя своей дочери🤷🏻‍♀️ Так что хорошенько подумайте, прежде чем идти на поводу у мамо
ТигрЛьвович• 03 ноября 2024
Не подобається
Стефанія• 03 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
А если кто-то скажет, что это колхозное имя - то что?
Называйте колхозным, если Вам оно нравится.
Королевские имена всем давным-давно известны, и Алины среди них нет.
И вообще оно арабские корни имеет. Хоть Звездалиной назовите - никто вам не указ.
Коренная киевлянка• 03 ноября 2024
Старшую зовут Аня. Свекровь предложила назвать младшую Алиной, чтоб тоже было на букву А. Моей Алине уже 9 лет.
Она такая ’хитра лисиця’-со всеми находит общий язык. Если вдруг обиделась, то пока у неё не попросят прощения-игнорирует человека. Если неправа, то повздыхает и пойдёт мирится
Жінка з перцем• 03 ноября 2024
Мне Алина нормально

Белоснежко• 03 ноября 2024
Я Алина и считаю, что мне досталось красивое имя.
Горня капучіно• 03 ноября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну вы же понимаете, что это не от имени зависит. По описанию ваша дочь похожа на мою, тоже ’хитрая лисичка’, 8 лет ей. Только имя другое).
У старшей в классе есть две Алины - абсолютные противоположности я бы сказала.
Natal_ka91• 03 ноября 2024
Мала начальницю Аліну, чудова і порядна людина. Ім´я, на мою думку, хороше, милозвучне, головне аби вам подобалося, бо то ваша дитина, а не свекрухи. Свій шанс назвати свою дитину вже використаний у свекрухи)
всегдаДаДа• 03 ноября 2024
Аліна - прекрасне ім´я для дівчинки. Ваше проблема - не в імені, а в особистих кордонах. В мене пішло 11 років, щоб їх вибудувати. І зрозуміти, що саме ви, як мати, можете і назвати дитину, і вирішувати всі, від найменших до найвагоміших питань стосовно дитини, самостійно. Причому саме так - чоловік вирішує фінансові питання, а ви як людина не втомлена вирішенням фінансових питань вирішуєте всі інші. Починаючи від імені. Ось саме так і заявляєте - яйцеклітина значно більша від сперматозоїда, саме мати носить, саме мати народжує, то які ще питання? Від батька і так забагато переймається - аж ціле прізвище і по-батькові! Будьте понагліше, бо ця поговорка про друге щастя не просто так виникла. Я коли позбулася ’ложної скромності’, то в мене життя пішло новим руслом. І так, я своїй дитині сама ім´я придумала.
Хвець-тець• 03 ноября 2024
Знала двух Алин.
И я очень уважаю и ценю их и как специалисток и как людей, с кем довелось работать и по-дружески общаться.
Реально потрясающие люди. Большие умницы, красавицы, открытые люди, но за себя и других постоят, честные, обе с семьями и детьми.
Ні грама• 03 ноября 2024
На тепер дуже популярне імя. Знаю різних Алін. Одна з них жахлива. Інші красуні.
Первая ласточка инфляции• 03 ноября 2024
Мені подобаєттся,Аліна. Поганих Алін не знаю. А ось мнєніє свекрухи сене б взагалі не цікавило, як і моїх батьків. Але моя мама розумна і підтримала мій вибір нвче свій.
Ответ дляПліткарка
Я Аліна, у мене двоюрідна сестра Інна. Обидві з дитинства не любимо свої імена.
Мою подружку Інну мама з дииинства Нюсею і Нюшею зве, таке собі.
Ответ дляМафиозная
Як будете Інну коротко називати? Мою подругу Нюся і Нюша називали.
Ёшки_Матрёшки• 03 ноября 2024
Аліна гарне ім´я. Свекруха не повинна пхати носа взагалі
Тролю як можу• 03 ноября 2024
Оба имени норм. Называйте, как нравится именно вам. Имя моей дочери вообще крайне мало кому нравится, мне плевать, я никого не спрашивала, кроме мужа.