Мафиозная• 03 ноября 2024

Як вам імʼя Аліна?

Моя тема нижче про імʼя новонародженій. Так як там не можу дописати в старості про ще одне імʼя, то вибачайте, але створюю ще одну тему…
Свекруха хоче Інна. Але мені і чоловіку не подобається це імʼя.
Нам подобається імʼя Аліна.
А от свекрусі не подобається.
Як вам імʼя Аліна? І які ваші знайомі Аліни?
Хочу потім дати почтитати свекрусі обидві теми
Оно само купилось• 03 ноября 2024
А причем здесь ваша свекровь вообще? Называйте,как хотите, это ваш ребенок.

ТебеОноНадось• 03 ноября 2024
Автор, ви з чоловіком дитину зачали, вам її і називати.
До чого свекруха, мата, тітка чи ще хтось?
Лялька в колисці• 03 ноября 2024
Свекруха назвала свою дитину - вашого чоловіка, її місія у цьому питанні завершена.
Вашу дитину називати вам з чоловіком. Свекрусі змиритися з вашим вибором.
Автор, подивіться уважно на мій нік.
Більше відповідей можна не читати - це і є ’ваша’ відповідь:)
...аяприкольная• 03 ноября 2024
Ну мне не очень такие имена, Алина, Арина, Алена. Но сестра назвала Арина, ей нравится.
из желе я• 03 ноября 2024
Мне Алина нормально
Ксения З.• 03 ноября 2024
Нормально
ТебеОноНадось• 03 ноября 2024
Ви з чоловіком не писемні, без освіти і неповнолітні?
Яка ще може бути причина аби свекруха чи хтось інший вирішував це питання замість вас?
Оно само купилось• 03 ноября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Автор, подивіться уважно на мій нік.
Ну что вы, ей ещё дадут 2 темы почитать на Советчице. Перед тем они вердикт с именем получат
Не їм після шостої• 03 ноября 2024
Це що свекрухи дитина чи що?
Моя свекруха теж пропонувала імʼя яке вона хотіла і хоч воно мені в принципі сподобалось я принципово вибрала інше імʼя.
Обирайте таке імʼя дитині яке подобається вам і не слухайте нікого.
Мені імʼя Аліна не подобається, у мене з ним не дуже гарні асоціації. Але це мені не подобається, яка вам до цього різниця, головне що воно подобається вам і вашому чоловіку

ТебеОноНадось• 03 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
Как им свекруха вообще разрешила внуков делать уже)))
Ведь явно поспешили) ещё не доросли
Пліткарка• 03 ноября 2024
Я Аліна, у мене двоюрідна сестра Інна. Обидві з дитинства не любимо свої імена.
Лукава Кішка• 03 ноября 2024
емоційно подавити можна її.
Барабасиха• 03 ноября 2024
Мені не подобається,але яка різниця,що подобається чи ні мені. Це ж ваша дитина,називайте як хочете
автор Мафиозная • 03 ноября 2024
Дівчата чого ви так возмущажтесь що свекруха каже як назвати дитину, вона не силоміць заставляє, а пропонує. У всіх різні життєві обставини і до чого тут коменти шо я безхребетна і тд.
Я задала питання, можна по ділу відповідати?
Мені не потрібні коменти на кшталт яке відношення свекруха має до імені дитини.
В нас чудова свекруха, ми її дуже любимо і поважаємо. Всім би таких свекрух. Просто вона пропонує імʼя яке їй до вподоби. Я просто створила теми щоб дати почитати потім і показати, що основна більшість сучасних людей на моєму боці. Бо я була впевнена що імʼя Інна сподобається одиницям, а імʼя Аліна більшості!
Веселуха Муха• 03 ноября 2024
Некисло Ваша свекруня влаштувалася. Вона своїх дітей уже називала, тут її справа боком.
Веселуха Муха• 03 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Нащо Вам доводити щось свекрусі? Просто НІ не підходить?
Семенівни сусідка• 03 ноября 2024
Мою подругу сестра ее папы советовала Изаурой назвать. Легко догадаться в какое это время было. Но родив свою дочку через год назвала Женей)
Муууумие• 03 ноября 2024
Мне не нравится ни Инна, ни Алина. Но это ваш ребенок, что мне до него
Муууумие• 03 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Молодые еще, что с них взять

автор Мафиозная • 03 ноября 2024
Чомусь свекруха майже у всіх асоціюється мало не з відьмою. Жінки вже завчасно налаштовані проти, хоча можливо та свекруха нічого поганого не зробила..
А в моєму випадку, вона для мене як друга мама,
Тому я відношусь з повагою до неї, от і все. Чому всі так накинулися
Веселуха Муха• 03 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Ніхто на Вас не накидався, можна триста разів поважати свекруху, але дитину називають все-таки батьки.
Я натуралка• 03 ноября 2024
Если Вам нравится - называйте, это ж Ваш ребёнок. Жену моего сына зовут Алина, хорошая, добрая, милая девушка.
Afina Palllada• 03 ноября 2024
Аліна супер
В курсі діла• 03 ноября 2024
Автор, Алина отличное имя! В наших реалиях то что нужно, транслитерация легкая, на любом языке легко читается и запоминается. Имя международное, трех Алин-немок встретила за полтора года в Германии
ПодругаМужа• 03 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Аліною звуть мою доньку ,їй 30 років,тоді це імʼя було на піку популярності.
Печенюшка• 03 ноября 2024
Аліна набагато краще імʼя ніж Інна !
Звучить гарно) Транслітерація теж гарна
Оксана0917• 03 ноября 2024
Когда была первой беременна дочкой, выбрали с мужем имя Алина. Хотя я изначально хотела Анастасия, мечта с детства была. Но муж забраковал. Вот родила яи спрашивает акушерка, придумали ли мы уже имя. Я ответила, что Алина. Роды ночью были. Я с утра уже к дочке называю Алиной, обращаясь к ней. К обеду пришел муж и сказал, что его мать (свекровь) нашла где-то, что значение имени Алина - болезненная. Давай, говорит, лучше Анастасией назовем. Назвали. Теперь вспоминаем иногда, прикалывааемся с дочки, говорим ей, была бы ты Алиной. Она фукает, отвечает, что, Слава Богу, не назвали. Довольна, что она уже 21 год как Анастасия
Chaterbox• 03 ноября 2024
Автор, сейчас столько шикарных и красивых имен- выбирай не хочу) от классики до современных. Чего вы вцепились к этим Инна -Алина? Этим именам уже минимум лет 40
Ксения З.• 03 ноября 2024
Ответ дляОксана0917
Это не значение имени, а характеристика его обладательницы. Но это бред
Семенівни сусідка• 03 ноября 2024
Ответ дляChaterbox
А какие помоложе?