Бяки-козяки• 03 ноября 2024
А ви маєте дію?
Встановлювали чи боїтесь мати дію?
Результат:
вже голосів:
469 (70%)
Маю
181 (27.01%)
Ніт
20 (2.99%)
Інше
Бяки-козяки
• 03 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
А ви хто, щоб боятись?
Ну дізнаються, що є Галя продавчиня і що?
Тим паче багато людей живуть не по прописці. А списки вони не з дії мали (так, для інформації).
Зараз майже у кожного в родині військові або волонтери, і донатив кожен перший, а для людей в окупації про кого мали таку інформацію то був підвал, і добре якщо живі лишилися
Ми виїзжали з окупованої території
Злюсь до кипіння• 03 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Що є в дії чого немає в інших державних структур або банках?
Так, підтягує повністю всю інформацію з різних реєстрів, просто все в одному місці для перегляду. Можливо бояться зламу і зливу інформації.
Бяки-козяки
• 03 ноября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Та навіть елементарно якщо вкрадуть телефон, уся інформація у відкритому доступі
Злюсь до кипіння• 03 ноября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Вона ж під паролем чи на відбиток. Приват 24 також стоїть на телефоні і при крадіжці є ризик доступу до карт.
Коплю на груди• 03 ноября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Ми виїзжали з окупованої території
Вони не з дії про це дізнаються.
Я як раз з категорії, якій категорично не можна в окупацію потрапляти. Дія там ні до чого.
База_птеродактилей• 03 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Ваших паролей, всех ваших переписок, фото, телефонных разговоров и прочих личных данных. У дии есть доступ ко всему и это может оказаться в руках непонятно у кого
ФФФФристайла• 03 ноября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Я просто нагадаю, що перед повномасштабкою
росіяни хакнули Дію. І при заході в міста і села вже мали готові списки. Це загальновідомо
Списки з приводу? У Дію все підтягується по ІПН, від ІПН Ви теж відмовились?
Бяки-козяки
• 03 ноября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Цей додаток не належить українцям. В нього є власник, а отже бази даних належать йому.
А що таке?• 03 ноября 2024
А нафига она нужна? Тем кто пишет что удобно, это если у вас нет ошибок в документах, которые вам сделали при ’дыджыталлизацыи’ тупые муклы, тогда вы не сделаете ничего, вам нужно будет обивать пороги драцсов чтобы исправить их ошибки. А войти туда через загран это вообще цирк 🎪, мой муж пол часа крутил головой, кривлялся и моргал как идиот, потом швырнул паспорт в стену с криком пошли на%%%уй
Нагайна• 03 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
А коли в банку при відкритті карти вас фотографували, вас не лякало? Чи усвпс немає карт?
Нет, и на то есть причины. Во-первых, банк - частная контора, с которой у нас финансовые договорные отношения, в договоре с ним четко прописано, для чего им фото и как оно может быть использовано, и у меня это беспокойства не вызывает.
Во-вторых, это просто фото, кривенькая картинка с искаженными пропорциями, снятая на убогую камеру ноута с большого расстояния, а не 3Д визуализация - что тоже имеет значение, поскольку для системы распознавания лиц нужно именно второе - для четкой и безошибочной идентификации, на основе биометрических параметров. Проще говоря, по банковскому фото, если таковое и скормить этой системе, она найдет десятки совпадений - типажи человеческой внешности не так уж разнообразны. А по тому, что в Дие - определит с точностью, близкой к 100%
Бяки-козяки
• 03 ноября 2024
Ответ дляИМХОля
Ви й без Дії як на долоні в різних реєстрах
якщо раніше щоб вкрасти твою інформацію потрібно було багато помахатись і взламувати багато різних ресурсів, то тепер все зручно помістили в один ) 😅🫣
Завжди недо...• 03 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
я протратилась , на последние покупки сделала дубликат бумажных документов
Женщинас• 03 ноября 2024
Ответ дляБяки-козяки
небезпека витоку даних
Яка небезпека витоку даних? Ви ніяких документів не завантажуєте особисто, ви лише встановлюєте дію, і всі документи завантажуються автоматично
Завжди недо...• 03 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
кроме слепка лица ..в 3д
Бяки-козяки
• 03 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Вони не з дії про це дізнаються.
Солдати, котрі ходили по будинках у Бучі, мали роздруківки зі списками, котрі були не підготовлені і не відредаговано, і мали текст у вигляді ліків з бази дії.
Вся така шо куди там• 03 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Ага, а ще ви фотографувались на паспорт
ИМХОля• 03 ноября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Код ідентифікаційний теж не оформлювали? Офіційно не працюєте? Податки не платите? Банківських карток не маєте? )
лаМпочка• 03 ноября 2024
Ответ дляБяки-козяки
незважаючи на те що нам розказують що дія аля сама крута, чомусь ні одна розвинена країна собі не перейняла ініціативи і не створила собі аналог нашої аля божественної дії 😏
За три то роки відколи вона в нас вже є 😏
В якій доречі не має по великому рахунку абсолютно ніяких по справжньому потрібних функцій ..зате як засіб спостереження і контролю вона дуже навіть виглядає.
Задумайтесь 😏
Розвинена Німеччина оформлює банківські картки тижнями, спочатку йдеш у відділення і заповнюєш анкети всі, ксерять документи, через 2 дні приходить поштою паперовий лист у скриньку: все гаразд, ми про вас пам´ятаємо, ще через пару днів: от ваш пін код від карточки, яку ми вам потім надішлемо, ще через пару днів: от вам пароль від інтернет банкінгу, до тої картки, що ми вам потім надішлем, і, нарешті, ще через пару днів: а от і ваша картка. Переймайте досвід розвинених країн.
А що таке?• 03 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Вам же писали какая, например выехать из окупации, на блокпосту у вас находят в телефоне дию, говорят входи, а там: донат на всу, обновление данных в резерв и тд и здравствуй подвал
лаМпочка• 03 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Ну ок.
Є Наташа з дією
І Олег у якого цієї дії ніколи не було.
Яка саме подія відобразиться для шпіонів у Наташи, і не відобразиться в у Олега?
Є Наташа з дією
І Олег у якого цієї дії ніколи не було.
Як тільки шпійони побачать, що Олег не завантажував дію, вони одразу повитирають його данні, всім же це відомо.
Бяки-козяки
• 03 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Вони не з дії про це дізнаються.
є факт: Держ Департамент США оголосив винагороду за 6 російських хакерів по 10 млн доларів(сумарно 60000000) за взломи українських урядових ресурсів та викрадення даних на початку повномасштабної
лаМпочка• 03 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
То інше . .
Леся Українка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗамріяна
Пришлось в ковид установить.
Когда уже недавно дия начала требовать доп. подтверждений, отказалась.
Да, предпочла бы в это все не влезать. Не боюсь, конечно. Просто в силу профессии понимаю, что ничего хорошего.
А что за профессия?
лаМпочка• 03 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Звідки пішло це НІТ
Це автентичне українське заперечення на певній території
Завжди недо...• 03 ноября 2024
Ответ дляИМХОля
ИНН отказалась, карточек украинских нет
лаМпочка• 03 ноября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Ми виїзжали з окупованої території
Мої донати в дії не відображаються, але є в моно.