Ліньки гуглить• 03 ноября 2024

Десь зараз можна купити дитині Суперфіти дешевше 2500 грн?

Чи замовити, але 35-36 розмір
Чи вже усюди по повній ціні до весни?
АнтиТроль• 03 ноября 2024
Шукайте у тих, хто пролетів із розміром

Заместитель Анонима• 03 ноября 2024
Нові - ні. Сезон, будуть ціни ломити навсю. Дивіться б/у в ідеальному стані, якщо не готові до повних цін. Або інші марки.
автор Ліньки гуглить • 03 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Шукайте у тих, хто пролетів із розміром
Та шось немає таких в цьому розмірі поки що
То думала можливо хтось десь бачив чи сам замовив з ін.сайтів, може ще десь знижки є
автор Ліньки гуглить • 03 ноября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Бу в ’ідеалі’ чомусь на 600 грн дешевше ставлять цін від нових, причому той ідеал це обдерті носки чи протерті задники
Заместитель Анонима• 03 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Дивіться. Є і нормальні варіанти і адекватні ціни.
Зубожиння• 03 ноября 2024
Не до весны, с января начинаеются распродажи тогда можно в ваш бюджет вложиться.
лаМпочка• 03 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Ждите черную пятницу,возможно хоть 20% будет скидка в магазинах
Вам же сейчас еще терпит без зимней обуви
Страхованная• 03 ноября 2024
Автор, я предыдущие года в Антошке покупала по такой цене, но это где-то с конца ноября у них скидки -50 начинаются
Щаслива Я• 03 ноября 2024
На ОЛХ ,минуло тижня 35 розмір взяла за 1900 грн,з бірками в коробці
Для хлопчиків від 1700 пропозиції