Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Обвинили автора,получается чтоз шампунь уже роскошь и куртка тоже,хорошо живём главное направление в Ес
Ви цю зелену клоунаду до ЄС не приплітайте. Вони якраз і роблять все так, щоб ви подібне писали і думали
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
О , поради одна краще іншої
Мені це нагадує хробаків, котрих рибак насиляє на гачок, а вони звиваються, викручуються...
Я_и_моя_собака• 03 ноября 2024
Ответ дляГомосноб
Ви написали, наче 12 річна дитина вдягне куртку, що їй купували в 11, та не влізе ж. Мама написала що зріст був 146, а зараз 160. Моя донька в 15 років 173 см, в 13 була 163. Весь одяг куций.
Блин и почему я после 12 не росла , а осталась карликом. Интересно)
Маргарита и Мастер• 03 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
За ціну одного манікюру можна придбати набір, включно з маслом для кутикули. Не обов´язково ходити без манікюру, якщо не робити його в салоні
Розпишіть будь ласка звідки такі ціни
Накожиці, пилка, баф, дегідратор, праймер, база, топ , лак. Одним кольором не будеш постійно фарбувати, потрібно декілька.
Потім це покриття потрібно зняти. Потрібно купити фрезер, самий поганенький більше тисячі. Ще лампу забула
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Не виправдовуйтесь. Вас підкалують...
Важкі часи зараз... Треба їх якось пережити..
Важкі часи - це тоді, коли вони важкі в усіх, а не оце, що зараз ці зелені уроди творять
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Не лікуватися, одягатися лише у секондхенді і то, в останній день. Економити на їжі. Розваги геть.
Я у шоці(
скажіть... і як цих не давити, як тарганів, коли вони самі цьому раді. ще й хваляться? Правильно слуги роблять, молодці
xardin• 03 ноября 2024
Ответ дляПатика-мотика
’Кому война, кому мать родна....’
На циголках• 03 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Вопрос ваш - где ваша финансовая неграмотность?
Вы покупаете вещи в сезон в три дорога. Так никаких зарплат не хватит. Я сегодня примеряла Экко ботинки. По 8000-11000. А закажу с Америки в чёрную пятницу или тут скидок дождусь. Все это покупается постепенно, на распродажах и не в сезон.
А вам хочется деньги на ветер посевать, посевайте
Ви з автором в різних світах живете, вибачте. Щоб приміряти і замовляти треба мати що носити тут і зараз. Покупки за знижками - це, як не парадоксально, для багатих. Бідні собі цього дозволити не можуть.
Гомосноб• 03 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Моїй 11/2. Купили до школи кросівки вкінці серпня. Вдягнула через два тижні - тадамм!!! Буду вже я їх носити)))
А своїй минулого вересні купила кросівки за 50% вартості, останній розмір, в магазині спортивного взуття і одягу. Розмір не змінився, а кросівки посипалися. Зекономила.
На циголках• 03 ноября 2024
Ответ дляГомосноб
Ну кросівки посипались за три сезони, чи ж не біда))) у неї ж їх не десять пар, так що можна сказати добре відносились
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
автор, не в обиду вам пишу, но ваши ошибки такие (я раньше тоже не шарила)
- интеренет+ мобильный - аж 400 грн!!! (я обединила на киевстаре, всего 200 грн за моб и за интернет)
- маник - у вас лишний
- лекарства да, надо
- курточка тоже дорого, надо брать летом, не в сезон и обувь тоже, пусть даже на розетке (у меня трое детей, есил я им буду брать в сезон я наверно сдохну от голода)
ну от я купила літом зимове взуття, з запасом, а воно вже мале. А ще ж і зими нема
Латексне альтер ЕГО• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А я до 21 року росла. В 17 років зріст був 168 і потім ще на 8 см виросла. Теж часто шкодувала що не перестала рости в 17 як більшість подружок.
xardin• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Пришли к советскому союзу. Когда пара чехословацких сапог стоила зарплату
Прямо как в фильме ’Криминальный талант’ ....
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Це збіг обставин.
Ви ж не щомісяця будете купувати куртку, шапку, чоботи.

Де тут ’за межею бідності’?
дійсно.... чогось згадалось почуте від бабусь у 1995 році на пошті в Золочеві ’ с голоду нє поміраєм - і хорошо’
Гомосноб• 03 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Я вас не агітую робити собі манікюр. всього лиш пишу, що для цього не обов´язково треба йти до майстра.
А як ходити? Я теж рік не робила, ось зробила (ціна 300 грн, гігієнічний манікюр коштує 250 грн), завтра йду на нову роботу, де мої руки буде видно, робота з документами. І буду їздити в інший кінець міста, бо моя попередня робота не давала можливості ні прокормити себе і дітей, ні заплатити комуналку. Я прораховувала останні пів року, і побачила, все, аут, пора бігти в іншому напрямку...
Смурфетта• 03 ноября 2024
Ответ дляНЛОша
Юля, тільки Юля. Обрали б її, а не Януковича, ніякої війни не було б. Або її, не Зеленського...Ех...Знаю що вона ще та штучка, але домовилась би, розрулила...
Только не Юля….
Пліткарка• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Черная пятница в конце ноября. Ребенку до конца ноября в гольфе ходить, без куртки? Ждать черную пятницу?
А від посередника приїде в кінці грудня.
Смурфетта• 03 ноября 2024
Ответ дляxardin
И не увидите!) Это как свежий огурец кидать в бочку с солеными...
Все равно станет такой-же как и все попередники...
Сама система так устроена....Кто бы туда не зашел - будет схематозить и брать взятки....
Тут может помочь только внешнее управление, что бы наладили и отрегулировали до нормы систему гос. управления...
Ну или чудо...
Будем надеяться на чудо)
На циголках• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Розпишіть будь ласка звідки такі ціни
Писали ми про гігієнічний, так що лампу, топи і бази вілкидайте відразу. А ножнички, пилочку і щипці не купити за 400 грн треба ще постаратись. І це не одноразові речі
xardin• 03 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
Будем надеяться на чудо)
отож....
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
В мене дівчина 15 років і син 4
Якраз з підлітком і легше і взуття і одяг носить по 2-3 роки, вже так не росте як малий
затримка в рості? чи від безвиході таку дурню пишете?
На циголках• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Погане харчування? Відсутність режиму дня? Збої в роботі ендокринної системи тощо...
Гомосноб• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Батьки або дідусь з бабусею невисокі? А в 11 росли ж ще?
Шеллар• 03 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Якось я інакше уявляла декомунізацію
Гомосноб• 03 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Ні, носила вересень і жовтень, коли я їх складала на зиму, вони вже розсипалися. Не викинула, бо ввечері іноді ходить кормити бабусю в них, коли інші просихають від дощу.
13чудоСВЕТА• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А, понятно, ну тогда надо искать где трудоустроят для квоты по инвалидам. У нас такие мертвые души получают минималку и даже не знают где офис находится. На каждом предприятии нужны инвалиды, иначе огромные штрафы
Вы такая интересная, у меня инвалидность уже 5 лет. Но есть нюанс, первая группа считается нерабочей, и никуда устроится с ней нельзя официально.
На циголках• 03 ноября 2024
Ответ дляГомосноб
Не пощастило. Моя просто з кросівок не вилазить зазвичай, тож і хороші сипляться. Причому кількість пар значення не має - одні й ті ж носить не знімаючи. Я вже більше двох пар і не купую
xardin• 03 ноября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Автор, проблема не в том, что вам не хватает 20 тыс.
А в том, что вы ничего не откладываете на будущее и не рассказываете, какие действия предпринимаете. Просто существовать от зп до зп годами это путь в никуда.
Все изнашивается, ремонт, мебель, становится только хуже.
Любой форс мажор выбьет из колеи
Не в случае автора... Что она может отложить? Деньги идут на еду и комунал... Ну откажется она от того маникюра за 400 грн... Ну накопит за год 4000 грн...И что? В депрессию окончательно свалиться от полной безнадежности....
У автора ребенок подросток. Надо как-то пережить войну и вырастить ребенка. Возможно потом будет немножко легче...
Гомосноб• 03 ноября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Стояла на зупинці з жінкою, довго не було транспорту, то вона розказувала, що має інвалідність і з нею знайти роботу неможливо. Вже просила в лікарні, щоб зняли, а вони тільки сміються з неї..
Патика-мотика• 03 ноября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Дело не в куртке. В прошлые месяцы автор не покупала куртку.
Значит ли это, что она откладывала каждый месяц эти 2000 грн?
Нет.
Автор всегда все спускает в ноль
а там на двох є ще з чого відкладати?