Девальвация• 03 ноября 2024
Чи буває людина - душа компанії, а емпатії насправді нуль?
Не завжди, але декілька разів вже було, наче класний, балагур, відкрита душа, усім готовий допомогти, але на ділі виявляється, що людина, ніби навчена, і каже речі, які її навчили казати батьки і суспільства, а за душею пусто, а часто і жорстоко.
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Бывает. Это притворщики
Але ж їх прям усі люблять, дружать з ними, вони популярні. Невже можна так прикидатись?
Вбигудях• 03 ноября 2024
Звичайно. В мене такий брат, на людях один, харизматичний компанійський, а потім обсирає тих друзів. Принижує і знецінює. Всіх їх гамном рахує про що вони не здогадуються вже десятки років. Просто хороший артист
Вбигудях• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Можна
котопёс• 03 ноября 2024
Мій чоловік такий. Всім готовий допомагати. Душа компанії. Але насправді він не вміє співчувати. Дома щось зробити треба просити. Зайвий раз не витягнеш кудись. Але у нього потреба ’казатися’ класним. Як у нарцисів мабуть.
Джавеліна• 03 ноября 2024
Мне кажется, что бывают эмпатичные (душа компании), но циничные (за душой ничего нет).
Свисток ля-минор• 03 ноября 2024
Я така, вмію тримати увагу, завести розмову, підтримати інтереси компанії, але до чужих людей, не емпат. Нащо мені їх проблеми.
Сільський ансамбль• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Можно
Сільський ансамбль• 03 ноября 2024
Ответ длякотопёс
А зачем вы с ним живете?
Сільський ансамбль• 03 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
’За душой ничего нет’ - это про бедность
котопёс• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Вони не прикидаються. У них інша потреба. Вони її закривають просто таким чином. Потреба бути крутими. Просто в дійсності це може бути не так.
Джавеліна• 03 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
В контексте поста автора это душевная черствость.
Вбигудях• 03 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Очень часто женщин, которых тянет к мужчине-душе компании, ждет большое разочарование. Он один, их много.
+++++
Так сталось з нашою невісткою. Всі заздрили якого жениха урвала, а її чекала одна біда і сльози. Але ми її попереджували, вона не вірила
Сільський ансамбль• 03 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
Про душевно черствых людей говорят ’у него нет души’
Джавеліна• 03 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А про таких как вы, как говорят?
Девальвация
• 03 ноября 2024
От у нас такий директор. Такий наче свій в доску, все для людей, фрукти, печенькив офісі, сто раз скаже, що відкритий для всіх, а на ділі, у п´ятницю ввечері дати завдання на понеділок ранок - норма, у відпустку працювати теж. Звільнити водія і віддати машину дружбану ок. Пресувати, тих хто знає про його про@оби, до звільнення людини, норм, і т.д. І при цьому це не його компанія, він лише сео.
Сільський ансамбль• 03 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
А про таких как вы, как говорят?
Про каких ’таких’?
Дюйм оф о4ка• 03 ноября 2024
Я такая. Но я не поитворяюсь и не играю. Мне интересно с людьми посмеятся, поговорить, но как только кто-то начинает грузить проблемами сливаюсь.
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ длякотопёс
О, у мене перший чоловік такий був, усі мені заздрили... ага. Більш одинокою, я себе ніколи не відчувала, як з ним
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Дякую, не думала про це, схоже.
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Я б так не сказала, там щось інше. Чоловік мій перший був такий, але до жінок досить спокійний, я б сказала, лінивий:)
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну ви ж не кажете, що готові підтримати, то ок
котопёс• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Згодна. Але я аналізуючи розумію що він таким не був раніше. Став в процесі росту і підвищень. Можливо не вистачало похвали з мого боку і щось таке бо став шукати його таким чином. Я точно не знаю але я дуже чуйна але не вмію прикидатись, чого іноді би не завадило. Зараз так, я відчуваю себе одинокою але я інтроверт і поки мені норм. Займаюсь дітьми і собою, ще трохи і порину в роботу.
Дюйм оф о4ка• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Нет, ничего не обещаю
котопёс• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Телець?
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Йому не вистачало похвали? А Вас він хвалить?
Вічний двигун• 03 ноября 2024
Мой бывший такой. Мог сорваться ночью на помощь другу, кормил собачек на дороге, помогал бабулям, а дома бил меня по лицу телефоном и выкручивал руки.