Айпишница• 04 ноября 2024
Я не можу ніяк визначитися, купити ще 1 горошок, чи накладку на унітаз
З якого віку ваші діти сідали на унітаз
Ленне-Рейма• 04 ноября 2024
Не было горшка дома, сразу только обычная пластиковая накладка.
Старший с 2,4, младшая с 2,2
В садике ходили на горшок
Старший с 2,4, младшая с 2,2
В садике ходили на горшок
Ленне-Рейма• 04 ноября 2024
Ответ дляНа границе
І те , і те купіть
Так у автора есть горшок, зачем еще один
На границе• 04 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Щоб не муляло.
Айпишница
• 04 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
В мене просто 2 поверхи будинку, приходиться той Горшок носити по поверхом
Айпишница
• 04 ноября 2024
Що Горшок коштує 800₴ що накладка коштує 800₴. Питання коли дитина сяде на ту накладку
Ленне-Рейма• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Все равно странно накладка самая простоя и горшок стоят копейки.
Зачем из этого делать такую проблему
Купите накладку, не понравится еще один горшок купите
Зачем из этого делать такую проблему
Сумчатая кошка• 04 ноября 2024
Накладку і підставку під ноги. Ще були такі потрійні горщики (підставка, на яку вдягається верхня частина для горщика, та накладка на унітаз).
Айпишница
• 04 ноября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
І ще незрозуміло як дитина залізла на той унітаз із 1 сходинки чи вона туди заліза сама
Ленне-Рейма• 04 ноября 2024
Мы сразу купили накладку и стульчик подставку под ноги.
И это решили за пять секунд когда почему то были в эпицентре по другим делам
Айпишница
• 04 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
У вас підставка під ноги як стілець виглядає чи як сходинка
Ленне-Рейма• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Они разной высоты есть — подставки.
У нас до сих пор есть икеевская , ей 8 лет, а детям, 11 и 13
Ленне-Рейма• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Стульчик
Сначала был такой простой из эпика складной
Потом еще икеевскую купили когда тот оставили у бабушки
Сумчатая кошка• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Якщо дитина ще не може залізти, купуйте горщик.
Айпишница
• 04 ноября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Сам не зможе
Репетиторша• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Что такое горошок?Горщок?
Ленне-Рейма• 04 ноября 2024
Гербарія сушу• 04 ноября 2024
Купіть і те і інше. Це така велика проблема? До речі для накладки на унітаз треба ще сходинку купити, інакше дітям не зручно
Кудряшка Сью• 04 ноября 2024
Син з 2.5 на унітаз + горщок в яслах. Дочка з 1.5 р могла піти на унітаз. В яслях з 2 р на унітаз теж. Менша пішла на горщок і унітаз майже одночасно ближче до 3 р бо була евакуація і стрес (у мене)
З царем в голові• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
мій старший сидів, а молодший ні. Одразу сідав на унітаз без накладки, але була підставка для ніг.
Ло Шарик• 04 ноября 2024
На унитаз с 4-х лет, без накладки. С накладкой в более раннем возрасте сесть на унитаз не соглашался, только горшок признавал.
Малявка ще та• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
сходинка на 2 сходинки :)
дуже зручна, малій уже 13 а ми всі так нею і користуємось, сідаєм на унітаз а ноги ставим на сходинку :)
приблизно така:
Малявка ще та• 04 ноября 2024
а сідушку для унітаза я буквально пару годин тому уже радила
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3629495#882...
у нас два санвузла, одразу дві купили (вони тоді були значно дешевші) і дочка з задоволенням користувалась
Ольга.Д.О.• 04 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Купіть горщик за 140 грн (можна ще + термонаклейку за 15 грн задля щастя дитини) і хай какає собі і вам на радість)