А_я_ЛОЖУ!• 04 ноября 2024

Прикорм, с чего начать?

Ребенку скоро 6 месяцев, нужно начинать прикорм. Рекомендуют первым давать кабачок, но сейчас не сезон. Продаются в супермаркете, покупать как-то страшновато, не напичканы ли химикатами. Что Вы первое давали своим детям?
Бавовнятко• 04 ноября 2024
Не мучте дитину кабачком. В ньому всеодно користі ніякої
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 ноября 2024
Ответ дляБавовнятко
А з чого краще почати?
17bob• 04 ноября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А з чого краще почати?
Печеное яблочко
Чудовий каламбур• 04 ноября 2024
Я давала брокколи, цветную капусту, тыкву, яблоки, груши. Это самые первые разы. А потом стала формировать тарелку здорового питания и вводить по-тихоньку аллергены. Можете найти в Фейсбук группу Прикорм та його хитрощі, там много полезной информации и рецептов
Любимка-анонимка• 04 ноября 2024
Я давала авокадо
Блондинка в Законе• 04 ноября 2024
Ответ дляБавовнятко
Дело не в полезных свойствах кабачка, а в том что бы желудок привыкал работать и переваривать более плотную пищу, кабачок в этом плане желудку ребенка саме легче переваривать, поэтому врачи и рекомендуют начать с него.Думаю кабачки еще можно найти в магазинах.Его не нужно давать длительный период , это чайная ложка перетертого кабачка в день, давать дня три.После уже можно и другие пюрешечки давать.
Не пириживай• 04 ноября 2024
Начинала с кабачкового пюре. Покупала баночное
Не пириживай• 04 ноября 2024
Ответ дляБавовнятко
В кабачке есть польза
Шиворот Навыворот• 04 ноября 2024
Я покупала сначала моно овощи в баночках смотрела чтоб аллергии не было и готовить по ложечке не очень хотелось , а потом очень удобно готовила смесь из овощей в блендере пароварке очень удобно 15 минут и на один прием свежее . Первый прикорм , кабачок , цукини , броколли, тыква . Лучше всего зашла тыква
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Да, в супермаркете есть ещё кабачки. Думаю не напичканы ли они химикатами в не сезон?
Зоркая Зорро• 04 ноября 2024
цветная капуста
Бавовнятко• 04 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
4 дітей виростила без кабачків варених
Катруся 777• 04 ноября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вам потрібно було зробити літом невеликий запас заморожених домашніх овочів, коли бабульки з городу на базарі продавали, Ви ж знали що скоро буде прикорм, чому не запаслися? Звісно, в морожених овочах вже не ті вітаміни, що в сирих, але вважаю це краще, ніж купувати зараз ту хімію, що продають в супермаркеті
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 ноября 2024
Ответ дляКатруся 777
Тому що вимикали світло, ніякі заморозки в цьому році не робила.
Сало не люблю• 04 ноября 2024
я вам посоветую почитать про БЛВ, чтоб не мучать кабачком ни себя ни ребенка))
язззззь!!!• 04 ноября 2024
Почати з вивчення сучасної літератури. Щоб не писати про «краще з кабачка», але «страшні хімікати».
Сіґеле-міґеле• 04 ноября 2024
Ответ дляКатруся 777
Сучасні бабульки сиплять хімії набагато більше, ніж агрохолддинги, в яких дозування розраховано в співвідношенні ’користь-вартість-доцільність’.
Це міф про ’бабулькині овочі’.
В нас бабульки продають овочі, вирощені біля дороги в 4 смуги. Дасьте таке немовляті?
lisa2101• 04 ноября 2024
Я по-старинке. Начала с картошки. Потом морковь. Мне так моя педиатр говорила. Тоже в это время года.
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 ноября 2024
Ответ дляlisa2101
Тоже думала о картошке. Картофельное пюре на воде, верно? А после овощей каши давали или фрукты?
Тантрический кекс• 04 ноября 2024
По-перше, на кабачок якраз ще сезон, сіють не раз і це ще ґрунтові, тому й ціна норм. Броколі та цвітна капуста якраз ок зараз. потім - гарбуз і яблуко (починати не з червоних)
Тантрический кекс• 04 ноября 2024
Ответ дляlisa2101
не знаю, в якій ’старинці’ рекомендували картоплю, вирощена лікарем, який довчився в 76-77, не було тоді в рекомендаціях картоплі, яблука, гарбуз і агрус були. То вже якісь фантазії суто вашого педіатра
Сокодавка ще та• 04 ноября 2024
Я з другим почала з курсу БЛВ прикорм, і не шкодую,
молодший їсть усе, не має таких вибриків, як у старшого.
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 ноября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Дякую!
Радість моя• 04 ноября 2024
Ответ дляСало не люблю
Або про педприкорм. Двох дітей виростила на педприкормі, жодних пюрешек не робила, крім картопляного, а кабачки їли в овочевому супі, який варила на всіх.
І самі жували чудово, і не капризували з вибором їжі
Катруся 777• 04 ноября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це міф про ’бабулькині овочі’.
Ну дивлячись в якої бабульки ви купляєте. У нас в селі свекор мій вирощує все без хімії, і ростуть ті кабачки як на виставку, на такий продукт немає сенсу взагалі щось добавляти - воно саме чудово росте, який сенс тій самій бабульці гроші на хімію викидати? Я завжди обираю овочі на базарі не як з картинки, по принципу - черв´як в хімічне яблуко не полізе. Тому звісно, якщо купляти в перекупа, який десь на оптовому базарі скупився, то воно буде таке як ви кажете, а баби в селі особо цим не напрягаються. Якщо полуниця, наприклад, то да, часто і в селі можуть шось підсипати, але її ж видно, якщо вона вся аж блистить. Я таке не беру. Ну або купляти у провірених, знайомих людей, які самі вирощують, і щоб знати що точно нічого не добавляють.
Бабулька бабульці рознь, як то кажуть.
Або найкраще - самому вирощувати якщо є дача чи село, і заморожувати .
АнгелАда• 05 ноября 2024
Оптимально с овощей. Не смесь, а моно пюре сперва. Не у всех есть свои грядки, потому я бы брала баночки хорошего производителя. Лучше их, чем несчастный нитратный кабачок из супермаркета.