ЕваАдамівнаРайська• 04 ноября 2024

На сцену виходить Безугла. Просувають потроху все-таки.

❗️Давно підтримую мобілізацію жінок, у Конституції немає двох видів громадян, — нардепка Мар´яна Безугла.

❗️Якщо мобілізовуватимуть жінок, то чоловіків мобілізовуватимуть менше. Наразі ми маємо незаконну дискримінацію чоловіків, – Безугла.
Kot_v_meshke• 04 ноября 2024
Ответ дляМанула
Це сьогоднішній пост безумної в фейсбуці годину тому
https://www.facebook.com/bezuhlamariana/posts/pfbi...
Я дала ссылку выше на такие же ее слова от 11 апреля этого года.
Kot_v_meshke• 04 ноября 2024
Ответ дляAlexsandra
Завтра перші 100 ППОшників з Київської області їдуть на Сумщині.
Всі кинулись в ППО , щоб відкосити від фронту, а пару тижнів тому прийшов наказ, що 100 солдатів потрібно на захист кордонів.
Сказали, що до кінця листопада прийде ще наказ на 200 чоловік туди ж..
Зараз ППО уже не так безпечно, як було до жовтня.
Так ничего не безопасно и никто тебе не дает гарантии, что в ПВО тебя не заберут на фронт. Это все знают. Даже те которые в тро-шных батальонах в Киеве .
виктория7аас• 04 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Захотят жить и смогут, так же как и мужчины.
Не раз говорила об этом. Есть альтернативная служба, где могли бы отдавать долг Родине гражданки, не родившие детей до определенного возраста. Список профессий для альтернативной службы ОЧЕНЬ большой. Заодно решили бы кадровые проблемы в отдельных регионах страны. А то и личные проблемы этих самых гражданок.
автор ТіріОна • 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Це не відміняє її сьогоднішнього допису
Kot_v_meshke• 04 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
Це не відміняє її сьогоднішнього допису
Просто это старая новость
mymoly• 04 ноября 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Уверена, что не дойдет до принудительной мобилизации женщин, так как, все воинственные амазонки советчицы пойдут по зову сердца. Некоторые даже вернуться из США, чтобы возглавить этот движ)
Це ви зараз на кого-сь натякаєте
Манула• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Просто это старая новость
Ну то питайте безумну навіщо підіймає зараз цю тему знову?
автор ТіріОна • 04 ноября 2024
Ответ длявиктория7аас
ДОЛГ родинє.
Не памʼятаю, коли я щось заборгувала…
Alexsandra• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Це було негласна інфо. Багато хто платив, щоб попасти в ППО службу, а тут такий результат.
Но ще більше мене злить, що профв забирають, а нових пока не дають.
Хто буде Київщині захищати при масованих обстрілах?
завитушка• 04 ноября 2024
Ответ дляAlexsandra
Правильно, ППОшників в піхоту, а потім будемо в телеграмі постити фоточки, як вхєрачило в супермаркет чи жилий будинок.
Офіс простих рішень - невистачає піхоти, заберем з ППО. Наш Верховний Головнокомандувач дуже розумний, дякуємо 73% за вдалий вибір.
автор ТіріОна • 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Просто это старая новость
Сьогоднішня
чаревна• 04 ноября 2024
Ответ дляМанула
Напевно вона перша повинна бути вже давно в окопі, а не пости строчити. Наступна за нею Олена Зеленська з донькою
И пусть покажут пример, мужикам которые ждут переговоры.
annu-b519• 04 ноября 2024
Ответ длявиктория7аас
Ну такое, не у всех есть долги перед родиной)
Мама Никитки-2• 04 ноября 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Нє, навіть не чекайте. Я з перших днів пишу, що жінкам і дітям не місце на війні.
Ну і ще раз напишу. Навряд чи жінок з дітьми будуть мобілізовувати. А от дівчат 18+ точно будуть. Як в Ізраїлі.
kisunya11• 04 ноября 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Вони вже купують квитки мабуть
junel• 04 ноября 2024
Мобілізація жінок по тим професіями, що приймали раніше. Медиків потягнуть добре.
Oksana USA• 04 ноября 2024
Ответ длязавитушка
Місячні не проблєма, бо по перше, не факт, що ви до них доживете, по друге вони на фоні стресу пропадають, вуаля, питання вирішено.
Перший нюанс найбільш вірогідніший...
На жаль, війна - це дорога в один кінець.
CyberHarpy• 04 ноября 2024
Безмозглій аби хайпанути, її заяви це вже навіть не баян.
Oksana USA• 04 ноября 2024
Сталкивают лбами?
Некоторые уже готовы прячущегося мужа отдать, лишь бы самой не идти.

По теме, доиграются. Мама вам - не папа.
lisulya• 04 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
А в мене 100 кг, гіпертонія і задишка.
Значит не успеете убежать от ТЦК. А там вылечат за одну ночь
wind-d470• 04 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
ну то зараз повезуть дівчат за кордон , поки 17 не виповнилось
meli5a• 04 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Не рівняйтеся на Ізраїль, там все не так.
Термін служби в Ізраїлі становить два роки, жінки можуть бути звільнені від неї через вагітність, материнство, шлюб або з релігійних причин.
За ізраїльським законодавством, призову на військову службу підлягають усі чоловіки у віці 18-29 років і всі незаміжні жінки у віці 18-26 років.
Подруга яка отримала громадянство Ізраїля на початку війни, не підлягає мобілізації, бо їй 29 років, але за своїм бажанням може піти служити, бо за фахом вона лікар.
автор ТіріОна • 04 ноября 2024
Ответ дляlisulya
Не вилікують. Я хворію з 2010 року.
meli5a• 04 ноября 2024
Я проти мобілізації жінок, молоді, та чоловіків.
Бо те, що відбувається зараз це цирк в якому не смішно, а сумно.
Чогось діти Порошенка не на нулі, чогось Кошевий не захотів йти служити, от який зайка.
Звідки борги перед батьківщиною? Всюди мама сама платила, вищу на контракті отримувала, нехай тоді гроші повертають, а я їм диплом який жодного разу не знадобився.
Час закінчувати цей балаган - цирк Шапіто.
wind-d470• 04 ноября 2024
до речі, там вона настрочила ще про трудову мобілізацію(рабство)
Takamaka• 04 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Обычным, начнутся недовольства и хай на весь мир, вот увидите. Но я очень сомневаюсь, что такое будет. Все эти разговоры скорее для того, что бы мужиков туда загнать, мол если идёт он или жена, то понятно, что пойдет он.
Не будет никакого кипеша на весь мир, увидите. И не факт, что женщины будут массово призыватся. Просто закроют в стране всех, кроме пенсионеров, инвалидов и многодетных. Пенсионеры и инвалиды им и так не нужны, они не есть «ресурсом», не только военным, а и просто рабочим.
Решка7777• 04 ноября 2024
Ответ длявиктория7аас
а что за дискриминация ? по деторождению а ?
Решка7777• 04 ноября 2024
Ответ длязавитушка
лучше бы с военных пенсов забрали
то то прилетов больше стало
Решка7777• 04 ноября 2024
Ответ дляmeli5a
+ там льгот куча ,для тех,кто служил
Zhanetta• 04 ноября 2024
Я її сприймаю як Жириновського. Шавка задля хайпу.Фаріон вже допатякалась.