❗️Давно підтримую мобілізацію жінок, у Конституції немає двох видів громадян, — нардепка Мар´яна Безугла.
❗️Якщо мобілізовуватимуть жінок, то чоловіків мобілізовуватимуть менше. Наразі ми маємо незаконну дискримінацію чоловіків, – Безугла.
Ответ дляРешка7777
+ там льгот куча ,для тех,кто служил
Саме так.
Україна і Ізраїль це різні світи. Вони виховані по-іншому, живуть інакше. Зрівнювати взагалі немає сенсу.
Щодо подруги, вона ще до початку війни їздила по якійсь програмі повернення (алія). То країна їй оплатила переліт, проживання та ще щось на 10 днів. У неї була програма по якій вона повинна ознайомитися. А вже коли почалася війна в Україні, вона виїхала в Ізраїль та подалася на громадянство, отримала швидко.
Ответ дляmeli5a
Саме так.
... мне тоже,цинично берут Израиль с одной стороны.
То что там демократия , свобода слова и т д, полемика ..и дети чиновников ( до президента ) воюют
виктория7аас• 04 ноября 2024
Ответ дляПляма на Сонці
ДОЛГ родинє.
Не памʼятаю, коли я щось заборгувала…
Абсолютно согласна, что никто, ничего не должен государству. Этот хитрый ход властей, (элиты), необходим для управления массами. эксплуатацией людей, присваивать себе ценности и т.д
Кросівки оригінал• 04 ноября 2024
На таке вони не підуть, бо всі хто виїхав ніколи в житті навіть не задумаються щоб повернутись
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ну и в чем она не права?
Женщины такие же граждане.
Воевать должны или все или никто.
Вне зависимости от пола, возраста, семейного положения,профессии, материального положения,итд
На советчице полно воинственных патриоток,которые только и ждут повестки.
Добровольно же не идут.
Границы 1991 сами себя не отвоюют.
Женщины такие же граждане.
Воевать должны или все или никто.
Добровольно же не идут.
Границы 1991 сами себя не отвоюют.
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Вам, вы же не хотите идти, а других отправляете. Или чего не хотите?
У нее мужа нет)))
Считает,что чужие мужья за нее воевать обязаны.
Ответ дляmeli5a
Я проти мобілізації жінок, молоді, та чоловіків.
Бо те, що відбувається зараз це цирк в якому не смішно, а сумно.
Чогось діти Порошенка не на нулі, чогось Кошевий не захотів йти служити, от який зайка.
Звідки борги перед батьківщиною? Всюди мама сама платила, вищу на контракті отримувала, нехай тоді гроші повертають, а я їм диплом який жодного разу не знадобився.
Час закінчувати цей балаган - цирк Шапіто.
А от що дивно. Якщо мова йде на цьому форумі про корупціонерів, крадіїв, кошового та інших, то тут кажуть - забудьте про них, вони мають змогу не йти, а от якщо хтось про свого чоловіка спитає, то так загноблять і куди тільки не відправлять, що аж дивуєшься. Мабуть, наша влада та їх дії цим жінкам подобаються
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ответ дляЧитака
Не може бути. Ми фізіологічно різні, чим місячні в окопі затикати - пальцем? А помитися як, в ці дні гігієна дуже важлива. Та навіть вантажопідйомність у жінок і чоловіків різна, та все різне, ну як можна не розуміти
Не смешите.
Войне пофиг на ваши месячные.
Ответ дляLiliaBella
Ну и в чем она не права?
Женщины такие же граждане.
Воевать должны или все или никто.
Добровольно же не идут.
Границы 1991 сами себя не отвоюют.
Женщины такие же граждане.
Воевать должны или все или никто.
Добровольно же не идут.
Границы 1991 сами себя не отвоюют.
Насчёт воинственных патриоток я согласна, но даже если добавить женщин мы все равно не победим, нас по-любому меньше , поэтому все это бессмысленно
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
ви так пишете, ніби чоловікам ок підтиратись пальцями і жити в окопах.
Питання тут суто раціональне, можливості застосування жінок і чоловіків, і ключове питання - хто буде опікуватись дітьми цієї жінки.
Бабушкам
Интернаты
Ответ дляannu-b519
Вот интересно, а как инвалид и бронированный сможет смотреть? Первые физически не смогут, а вторые на броне по работе, как совмещать?
У нас сейчас столько «инвалидов» появилось, что фору дадут любому здоровому. Но нет. Наша власть придумает способ обыграть, что сами пойдут, или жену отправят, ну или классика - миллион денег.
Ответ дляЧитака
Вы хоите от климактерички душевной адекватности .что безмозгла что блядинская страшные как жабища, там косметика безсильна. Они рады уничтожить женщин .
Ответ дляWomAnn
Мой муж служит. Если спишут, пойду. Думаю, принцип будет - один с семьи. Поэтому бронированные и инвалиды будут смотреть за детьми. Считаю, справедливо
кажись так..- ’Членів однієї родини можуть мобілізувати разом, – закон України
Сімейні зв’язки не є підставою для звільнення від служби. Якщо немає інших обставин, що дають право на звільнення, призвати можуть всю родину.’
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ответ дляtala-li
це просовують мирняк з рашей
ну а перед цим треба залякати
як було з ковідом - не можна в парки виходити гуляти, а потім - ми вас лякали
ну а перед цим треба залякати
Хорошо бы
Павлик Равлик• 04 ноября 2024
Я за жіночу мобілізацію лише тих жінок, які інших відправляють воювати. Ну ще й тих, хто за зе топить досі
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ответ дляNadiaaaa
Так это и так понятно.
Но некоторым же надо сам процесс.
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ответ дляTakamaka
Не будет никакого кипеша на весь мир, увидите. И не факт, что женщины будут массово призыватся. Просто закроют в стране всех, кроме пенсионеров, инвалидов и многодетных. Пенсионеры и инвалиды им и так не нужны, они не есть «ресурсом», не только военным, а и просто рабочим.
Многодетные как обычно высшая каста.
Имеют право на жизнь.
И даже выехать.
Имеют право на жизнь.
И даже выехать.
Ответ дляWomAnn
А так не повинно бути, що вони можуть мати змогу не йти, вони такі ж самі яй і всі, окрім того, що у когось друг президент.
Чоловіки повинні бути вдома разом з сім`ює, насолоджуватися життям як і всі інші, а для війни є ті хто вчилися на військових, які пішли на військову пенсію у 35, 40 рочків.
LiliaBella• 04 ноября 2024
Ответ дляmeli5a
В стране 100 тыс тцкашников
Ещё больше прикордонныкив
Ещё больше полиции
200 тыс военных пенсионеров младше 60.
А воевать некому.
Ловят гражданских мужчин.
Ещё больше прикордонныкив
Ещё больше полиции
200 тыс военных пенсионеров младше 60.
А воевать некому.
Ловят гражданских мужчин.
Popeye the Sailor• 04 ноября 2024
Ответ дляmymoly
Це ви зараз на кого-сь натякаєте
Ловлю на живца )