Закусенец• 05 ноября 2024
Пенсіонери зареєстрували 3 петиції проти виплати 1000 грн. Чи підтримуєте їх?
Щойно прочитала. що пенсіонери вже створили 3 петиції проти виплати 1000 грн допомоги громадянам із бюджетних коштів .
Ця петиція набрала найбільше голосів:
Про недоцільність використання бюджетних грошей на виплату 1000 гривень допомоги громадянам України
Шановний пане Президенте. Я є пенсіонеркою з трудовим стажем понад 30 років і отримую пенсію з урахуванням надбавок за вік (1945 року народження) 3395 гривень. Але це нехай буде на совісті нашого пенсійного законодавства та уряду України.
Ви виступили з ініціативою виплатити всім громадянам України допомогу у 1000 гривень.
Навіть з урахуванням моєї жебрацької пенсії Я вважаю, що дані гроші потрібно пустити на обороноздатність України.
На ці гроші, що заплановано виплатити, можна виготовити від 500 до 1000 ракета-дронів паляниця. І саме це потрібно зараз Українцям.
Виплата 1000 гривень окремо не допоможе нікому, але допоможе нам усім у захисті України.
Прошу Вас скасувати рішення про виплату цих грошей, поки йде повномасштабна війна і направити їх на виробництво необхідної для перемоги України зброї.
Чи вважаєте таку пропозицію дрцільною?
Ця петиція набрала найбільше голосів:
Чи вважаєте таку пропозицію дрцільною?
Результат:
вже голосів:
410 (79.3%)
Так, підтримую цю пропозицію
107 (20.7%)
Ні, хочу отримати 1000 грн
Из Кукуева я• 05 ноября 2024
Не всегда пенсионер,значит умный
Эти деньги все равно разворуются,все равно мы донатим без конца и края. И да, государство должно нам в 10раз больше и ежемесячно!
Молода і нерозважлива• 05 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Не пойдут, т.к. деньги от партнёров нельзя тратить на оборону
Можна було витратити гроші партнерів на лікування важкохворих, на виплати додаткові пенсіонерам з низькою пенсією, а не на цю х
Регионщица• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
А що там написано ’мелким шрифтом про 20 лет’?
Це Ви про який договір говорите?
Чтобы получить 1000 грн, надо в кабинете приват банка оформить карту национальный кешбек, и потом внести эту карту в дию. Так вот при оформлении карты надо подписать договор. Почитайте.
Ненька наша• 05 ноября 2024
Я думала петиция чтобы лучше пенсии пересмотрели по другим коэффициентам, тому у кого низкие, а тут...
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Вот эксперимент, в котором дружно участвуют все с этой тысячей!
Все прозрачно и все предупреждены))
Болтушка Му• 05 ноября 2024
Не розумію цієї «акції». В лікарні дротаверину не має. Роздають всім підряд. Цирк.
Закусенец
• 05 ноября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Все прозрачно и все предупреждены))
’У 2024 році Національний банк планує провести відкрите тестування державної цифрової валюти - е-гривні, до якого зможуть долучитися всі охочі’.
Але ж тут ідеться про ’всіх охочих’ - значить люди добровільно мають погодитись на участь в експерименті. У ситуації з 1000-ю ніхто про експеримент не попереджає.
Да Щас же• 05 ноября 2024
Варіант 3:
Хочу отримати 1000 грн і самостійно їх задонатити людям, яким довіряю.
Закусенец
• 05 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
Дякую!
Не оформлювала цієї карти і договір не читала.
Вже бачила новини, що на наступний рік в держбюджеті не передбачено коштів на виплату національного кешбеку. То який сенс його оформлювати - на 2 місяці?
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
А вы думаете это не оно? Не будьте наивны.
Вы ж добровольно подаёте заявку на получение.
И кстати давно читала, что ковидная тысяча была первым этапом. Сейчас второй.
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Дякую!
Поделюсь фрагментом договора
Закусенец
• 05 ноября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Не знаю, можливо, Ви й праві. Неспроста цей аукціон нечуваної щедрості затіяли.
Шальная коклетка• 05 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А те, що було зазначено, що це цільові кошти партнерів які не можуть направити на оборону, вони читали?
Так-с це тільки відмазка і гроші можна вивести інакше, ця ’Допомога’ для чогось іншого придназначена.
А ви вірите усьому, що ’зазначено’? Зробили черговий ляп, треба було якось виправдатись, то й вигадали про ’цільові кошти’. Раніше з гречкою прокатувало, то мало б і з цим прокатити. А тут бач, навіть пенсіонери обурились.
Нервогенератор• 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Еду на них нельзя купить!
Лекарства можно? Витамины можно? И отлично. Даже коммуналка -отлично
ЖующаЯКонфету• 05 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
вам є що приховувати?) мені- ні) не бачу прямо великої катастрофи в отриманні цієї тисячі та потратити її на те, що є в пунктах.
Я планую на комунальні їх і потратити
А мова не про вашу тисячу, а про ті мільярди які відмиються за допомогою цієї оборутки.
Веселуха Муха• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Тут треба уточнити: може він отримав 6500 грн допомоги, хоч і не мав права на них? Тоді багато людей кинулись їх оформлювати, хоч і не підпадали під категорії, які мають право на допомогу.
У мене так було в колеги і дійсно вона повернула їх ще до кінця 2022 року.
Він і працював і мав зареєстрований ФОП (де діяльності практично нуль), тому написали, що якщо ти ФОП (незалежно від отриманого доходу), то сам себе забезпечуй, а те що дали - поверни назад, бо не маєш права на нього. Але просити то одне, а видавати то інше, хтось же мав перевірити доцільність витрати.
Закусенец
• 05 ноября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Поделюсь фрагментом договора
Так, незрозуміло - навіщо комусь надавати доступ до всіх карток і рахунків? Цю ж 1000 видають усім без додаткових умов - і бідним, і мільйонерам.
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Читаем дальше, как раз про 2021 год (ковилная 1000)
И в скрине способ реализации, ничего не напоминает?
Веселуха Муха• 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Еду на них нельзя купить!
Мабуть тільки комунальні, отримав і віддай .
На границе• 05 ноября 2024
Не хочет пенсионерка купить себе яйца по 7 грн/шт, на ее 1000 купят солдатам по 17 грн-шт. Тупая петиция, когда у тебя ни ребенка ни котенка на иждивении. Не хочешь -не бери. Я не буду брать эту 1000, но другие сами должны за себя решать.
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Полный контроль. Сейчас набегут и расскажут, что у всех про все есть данные. Возможно, но юридического разрешения на их использования вряд-ли имеют, а так получат. Сами ж подписали
Веселуха Муха• 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Большинство пенсионеров работает
Ну бо вижити на те ’’пособіє по ніщєбродству’ ніхто не може, або їж або віддай за комуналку, на ліки не вистачає при любих розкладах. А потім питають, чого то вчителі працюють в школах допоки ноги носять, бо виживати якось потрібно.
Закусенец
• 05 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Так, годна. я теж не розуміла, чому тоді ці гроші давали всім підряд - не перевіряючи.
Можливо, що був початок війни і не було змоги оперативно опрацьовувати всі заявки.
Закусенец
• 05 ноября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Так, нагадує ковідну тисячу.
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Так, нагадує ковідну тисячу.
И сейчас также в определенный период и на определенные товары
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вот поэтому , если такое условие то пусть именно нуждающимся слоям населения раздадут и без условий типа -только с оформлениям карты и тд
Пенсионное свидетельство , впо свидетельство достаточно