Закусенец• 05 ноября 2024

Пенсіонери зареєстрували 3 петиції проти виплати 1000 грн. Чи підтримуєте їх?

Щойно прочитала. що пенсіонери вже створили 3 петиції проти виплати 1000 грн допомоги громадянам із бюджетних коштів .
Ця петиція набрала найбільше голосів:
https://petition.president.gov.ua/petition/236312
Про недоцільність використання бюджетних грошей на виплату 1000 гривень допомоги громадянам України

Шановний пане Президенте. Я є пенсіонеркою з трудовим стажем понад 30 років і отримую пенсію з урахуванням надбавок за вік (1945 року народження) 3395 гривень. Але це нехай буде на совісті нашого пенсійного законодавства та уряду України.
Ви виступили з ініціативою виплатити всім громадянам України допомогу у 1000 гривень.
Навіть з урахуванням моєї жебрацької пенсії Я вважаю, що дані гроші потрібно пустити на обороноздатність України.
На ці гроші, що заплановано виплатити, можна виготовити від 500 до 1000 ракета-дронів паляниця. І саме це потрібно зараз Українцям.
Виплата 1000 гривень окремо не допоможе нікому, але допоможе нам усім у захисті України.
Прошу Вас скасувати рішення про виплату цих грошей, поки йде повномасштабна війна і направити їх на виробництво необхідної для перемоги України зброї.

Чи вважаєте таку пропозицію дрцільною?
Результат:
вже голосів: 517
410 (79.3%) Так, підтримую цю пропозицію
107 (20.7%) Ні, хочу отримати 1000 грн
Кнопкотиць• 05 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Да хоть бы на помощь впо потратили. Каждый день же что-то оккупируют, разрушают. Людям приходится бежать (
В соседней теме, что то впо не спешит свой дом защищать.
Веселуха Муха• 05 ноября 2024
Ответ дляБлиск думки
ви зовсім не розумієте, що гроші ВЖЕ Є та їх потрібно використати?... тобто від того, чи отримаєте ви з бабками по тій тисячі, вгазалі не залежить, що і як треба віддавать або ні...
невже це така вища математика, що люди аж так туплять?....
Знаєте, маючи справу з нашою державою, не хочу іх повертати потім.
Чоловік сестри на початку війни отримав виплату на картку (була якась там допомога), так от місяць тому прийшов лист, що кошти йому надіслали помилково (а хіба він просив помилково надавати) і терміново повернути все, інакше буде штраф, пеня і т.д.
Людям, які на початку війни мали статус інваліда, продовжили той статус без яким небудь умов, але коли людина через певний період проходила МСЕК ,то інвалідність анулювали не датою огляду а заднім числом (умовно 2022 роком) і казали, що людина має повернути всю ту пенсію, як неправомірно отриману, але в законі нічого такого не написано.
Тому, якщо не прокурор, депутат і т.д., то спочатку ’три копійки’ дадуть, а потім відберуть, ще й оштрафують.
Веселуха Муха• 05 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Пенсионеру никто не мешает задонатить эти деньги.
Проте що пенсіонер задонатив - ніхто не дізнається, а от про те що аж цілу тисячу дали (а то зараз на два рази в аптеку чи магаз), то потім ’книги писатимуть’.
Регионщица• 05 ноября 2024
Мы никто не будем получать эту тысячу, т.к. прочитали договор мелким шрифтом про 20 лет.
Веселуха Муха• 05 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
толстомордому притуле?
Ага, бо йому до надцятої квартири не вистачає.
автор Закусенец • 05 ноября 2024
Ответ дляРегионщица
А що там написано ’мелким шрифтом про 20 лет’?
Це Ви про який договір говорите?
ЖующаЯКонфету• 05 ноября 2024
Чому не розподілити ці гроші між найважчими? Створити фонд для протезування військових і реабілітації. Де все прозоро і можна відстежити кому ногу поставили, а кому око. Все під звіт.Вони сукі як лікувати збираються людей? За які гроші? Списують людей і отримують інваліди по 650 грн.
Шкала Радощів• 05 ноября 2024
Объясните, как будет контролироваться куда их тратить? Особенно если бабушка из получит на Укрпочте?
автор Закусенец • 05 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Тут треба уточнити: може він отримав 6500 грн допомоги, хоч і не мав права на них? Тоді багато людей кинулись їх оформлювати, хоч і не підпадали під категорії, які мають право на допомогу.
У мене так було в колеги і дійсно вона повернула їх ще до кінця 2022 року.
ОйЙой• 05 ноября 2024
Які пенсіонери, із сєкти сивочолого?
автор Закусенец • 05 ноября 2024
До речі, про цю петицію вже писав Главком кілька днів тому:
https://glavcom.ua/country/society/pensionerka-pro...
Пенсіонерка просить Зеленського скасувати виплату українцям 1000 грн: петиція

Але щось там зовсім немає коментарів.
Мудробаба• 05 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Дурні баби. Чого бідна? Бо дурна. Чого дурна? Бо бідна.
Дають -бери. Може за цю тисячу гривнів купиш собі ліки і підлікуєш здоров´я чи фруктів нормальних,.яких та пенсіонерка не бачить. Баби вирішили вказувати як урядовому керівництву гроші витрачати. Хто захоче- задонатить одразу. А так ні люди не отримають, ні армія. Це партнерські гроші, які на оборону витрачати не можна
Еду на них нельзя купить!
Мудробаба• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Це окрема тема - про ’заможних’ пенсіонерів..
Чому людина з трудовим стажем понад 30 років отримує пенсію з урахуванням надбавок за вік - лише 3395 гривень? Як за ці гроші можна прожити?
30 лет - маловато стажа
ОйЙой• 05 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
А бабусь і не треба контролювати, у них маршрут один, пошта, аптека, магазин
автор Закусенец • 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
30 лет - маловато стажа
30 років - не так вже й мало.У всіх свої обставини. Може, людина не могла працювати через якісь сімейні обставини чи стан здоров´я.
У колеги мама отримує малу пенсію, бо 18 років доглядала лежачу матір.
ЖующаЯКонфету• 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
30 лет - маловато стажа
А в сорокарічних прокурорів достатньо стажу, для пенсій в 60 тисяч на місяць?
Мудробаба• 05 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
Большинство пенсионеров работает
ЗавЛабСнаб• 05 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
толстомордому притуле?
Ну, якщо ці гроші підуть на ’обороноздатність’, як просять у петиції, то є ризик, що збагатиться якийсь товстомордий кадровий вояка.
Мудробаба• 05 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну, вы замахнулись на прокуроров
Барвіночка• 05 ноября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Удалено администрацией...
Мені також дивно. Зазвичай пенсіонери навпаки просять
ЖующаЯКонфету• 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Ну, вы замахнулись на прокуроров
Не можна? Це ж наші бубочки і мамині пиріжечки?
Дюагональ• 05 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Це життям складно назвати. Можна інвалідам допомагати, дітям онкохворим адресно, на складні операції. Але обирається інший шлях. Кидати копійки в натовп.
в дії є пункти, куди можна потратити ці гроші
Барвіночка• 05 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
’Святі’
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Тому що в пенсійному фонді дірка. Пенсіонерів більше ніж робітників, і я зараз не про реальних пенсіонерів, які потребують підтримки у похилому віці
ЖующаЯКонфету• 05 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
А чому це не можна зробити простіше? Минаючи додаткові маніпуляції, завдяки яким відстежити нічого неможливо.
ОйЙой• 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Большинство пенсионеров работает
І що? Вас так бентежить ця 1000 у руках працюючих пенсіонерів? А ті, хто не працюють, бо нема здоров´я, їм можна цю 1000?
Шкала Радощів• 05 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Большинство пенсионеров работает
У меня в окружении почти все пенсионеры не работают, даже кому 50-60 лет
Божа кульбабка• 05 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
А є ще такі, яким діти допомогають, вот з цих переказів також можна податковий прибуток отримати)
Дюагональ• 05 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
вам є що приховувати?) мені- ні) не бачу прямо великої катастрофи в отриманні цієї тисячі та потратити її на те, що є в пунктах.
Я планую на комунальні їх і потратити
ХтоЯкщоНеЯ• 05 ноября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Удалено администрацией...
Ніщего - так, а чому раба? Людина може і з 3 тис грн бути вільною, а з 3 млрд - рабом.