Закусенец• 05 ноября 2024

Пенсіонери зареєстрували 3 петиції проти виплати 1000 грн. Чи підтримуєте їх?

Щойно прочитала. що пенсіонери вже створили 3 петиції проти виплати 1000 грн допомоги громадянам із бюджетних коштів .
Ця петиція набрала найбільше голосів:
https://petition.president.gov.ua/petition/236312
Про недоцільність використання бюджетних грошей на виплату 1000 гривень допомоги громадянам України

Шановний пане Президенте. Я є пенсіонеркою з трудовим стажем понад 30 років і отримую пенсію з урахуванням надбавок за вік (1945 року народження) 3395 гривень. Але це нехай буде на совісті нашого пенсійного законодавства та уряду України.
Ви виступили з ініціативою виплатити всім громадянам України допомогу у 1000 гривень.
Навіть з урахуванням моєї жебрацької пенсії Я вважаю, що дані гроші потрібно пустити на обороноздатність України.
На ці гроші, що заплановано виплатити, можна виготовити від 500 до 1000 ракета-дронів паляниця. І саме це потрібно зараз Українцям.
Виплата 1000 гривень окремо не допоможе нікому, але допоможе нам усім у захисті України.
Прошу Вас скасувати рішення про виплату цих грошей, поки йде повномасштабна війна і направити їх на виробництво необхідної для перемоги України зброї.

Чи вважаєте таку пропозицію дрцільною?
Результат:
вже голосів: 517
410 (79.3%) Так, підтримую цю пропозицію
107 (20.7%) Ні, хочу отримати 1000 грн
Мая твая не панимать• 05 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ой дарма
Беріть, буде чим святкувати найпотужнішу потужність від потужних
Ну, шо, не чекали?
Думали обдурили вас слуги? А нєт
Зустрічайте - кінець епох зубожіння, бідності і виживання
Відтепер, українцям буде заборонено вирощувати домашніх тварин
Хто ще не наївся шашликів, поспішайте, бо не побачите ні дров, ні м´яса
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ой дарма
Ну, шо, не чекали?
Думали обдурили вас слуги? А нєт
Закон ’про дрова’ Зеленський ніби-то не підписав
культУра• 05 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Да ничего они не решат.В реальний жизни не знаю тех,кто отказался получать.Тех пустых петиций как грязи.
Вообще, да, эта петиция роли не сыграет, так как этой тысяче поставлены другие цели
культУра• 05 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
и всё на эту одну несчастную тысячу:и коммуналку и витамины,да ещё классные?)) ахаха...не смешите.
Если 4-5 человек в семье, то это нормальная сумма
Платья Всем• 05 ноября 2024
рассказать Вам кто стоит за песнионерами или сами знаете и просто разгоняете эти истории?
На паровозе• 05 ноября 2024
Краще б вона створила петицію про скорочення штату верховної ради, скасування їм премій і забрати всі гроші в мсековців і прокурорів в диванах накрадені, а то показали, пожурили пальчиком і відпустили. Там би вистачило на більше ракет
Бентливуман• 05 ноября 2024
Ответ дляБлиск думки
ви зовсім не розумієте, що гроші ВЖЕ Є та їх потрібно використати?... тобто від того, чи отримаєте ви з бабками по тій тисячі, вгазалі не залежить, що і як треба віддавать або ні...
невже це така вища математика, що люди аж так туплять?....
Петиція знайшла своїх пошановувачів)
Редисочка• 05 ноября 2024
Ответ дляAnjutaTPT
Хто заважає ’пенсіонерці’ отримати кошти та віддати їх на ЗСУ?
Можливо, відсутність смартфона і Дії в ньому?
Нажаль, не всім очевидно, що заради затягування всіх в Дію весь цей цирк і створювали.
Copy-Paste• 05 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Підтримую, якщо гроші дійсно підуть на обороноздатність.
Но мы же прекрасно знаем, что не пойдут
Copy-Paste• 05 ноября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Поддерживаю однозначно. Никто из моего окружения не собирается получать эту ’1000’ - как кость для людей. Пусть все деньги лучше отправят на военные нужды, больше пользы будет, чем эта унизительная подачка, чтоб взять на крючок население
Лучше забирайте, платите с них коммуналку, а 1000 из своего кошелька отдавайте проверенным волонтёрам. Так они не пропадут. Вот это будет разумно в нашей ситуации
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляПлатья Всем
Расскажите, пожалуйста, я никогда не видела, чтобьі за моей тетей кто-то стоял
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Пенсіонер, з пенсією в 2800грн купить смартфон?
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Но мы же прекрасно знаем, что не пойдут
ваши конечно не пойдут.вон шайгу с генералами пол дубаев скупили за войну детям и любовницам пока ванька дурак кровь проливает в бессмысленной войне в чужой стране а . мы донатим нашим родным и друзьям
Copy-Paste• 05 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Шо сказала, шо в воду перднула
Верочка 100%• 05 ноября 2024
youtube.com›watch
Меню
Команда Навального раскрыла информацию о том, как депутаты Государственной Думы активно приобретают недвижимость в Дубае.
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Где и как ’воюет’ сын призывного возраста Сергея Шойгу...
vk.com›wall181802299_32900
Меню
Так недавно был скандал, связанный с Лизой Песковой – которая обожает в такие непростые для родины времена отдыхать в Дубае и так же, как Данила – сын Шойгу, является мультимиллионершей.
Фиона Шрековна• 05 ноября 2024
лучше б пенсионерам снизили тарифы на электроэнергию за счет этих денег.. а так одну пенсию отдают, на другую живут..
Верочка 100%• 05 ноября 2024
ВОВОЧКИНЫ КАДРЫ У сына мэра Орска Василия...
vk.com›wall-32738224_1266227
Меню
У сына мэра Орска Василия Козупицы обнаружили роскошные апартаменты в Дубае — площадью в 91 квадратный метр и приблизительной стоимостью в 33 миллиона рублей.
Copy-Paste• 05 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Уже ж сказали, шо антиДійникам и безДійникам на помощь придет Укрпошта. В декабре очереди опять будут километровые в отделениях, как с лампочками
Большой секретик• 05 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Дурні баби. Чого бідна? Бо дурна. Чого дурна? Бо бідна.
Дають -бери. Може за цю тисячу гривнів купиш собі ліки і підлікуєш здоров´я чи фруктів нормальних,.яких та пенсіонерка не бачить. Баби вирішили вказувати як урядовому керівництву гроші витрачати. Хто захоче- задонатить одразу. А так ні люди не отримають, ні армія. Це партнерські гроші, які на оборону витрачати не можна
100%
Большой секретик• 05 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Заплачу комуналку
+++++
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
денег нет но вы держитесь-как говорил русским пенсионерам димка медведев,сынок котогорого в штатах в нью джерси всю жизнь прожил и торговал ворованной у русского глубинного народа нефтью-сеть заправок и закусочных
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
думате очереди будут больше как за яйцами год назад в белгороде?там с космоса видно было драки .занимали в 5 утра очередь
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Сын мэра затопленного Орска живёт в Саудовской Аравии...
vnnews.ru›syn-myera-zatoplennogo-orska-zhivyot-v-…
Меню
Журналисты выяснили, что сын мэра Орска – а этот город Оренбургской области наиболее пострадал от паводка – живёт в Дубае и скупает там дорогие квартиры.
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Кремлевские ДЕТКИ! КУДА СМЫЛАСЬ и как сейчас...
youtube.com›watch
Меню
Почему дети российских чиновников выбирают Запад?Заграничное образование за деньги налогоплательщиков и жизнь, которую отпрыски кремлёвской верхушки никак не...
Пилосмок працює• 06 ноября 2024
Непонятно за что эта бабуля так переживает. При оккупации у нее будет больше пенсия чем от этой власти.
AnjutaTPT• 06 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Так ’пенсіонерка’ змогла розібратись, як створити та підписати петицію))) Там, до речі, цифровий підпис потрібен.)))))
Редисочка• 06 ноября 2024
Ответ дляAnjutaTPT
Нічого дивного не вбачаю в цьому.
Моя колишня свекруха вже 15років на пенсії, а перед виходом близько 5років працювала тестувальницею у компанії, що розробляла комплексну програму для промислових підприємств (в якій 2контура - управлінський і бухгалтерський).
AnjutaTPT• 07 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Нічого дивного не вбачаю в цьому.
Супер-свекруха.
ТОбто, будь-який пенсіонер, якщо він взмозі розібратись з петициєю та її цифровим підписом, так само взмозі освоїти смартфон, поставити Дію, отримати 1К грн та перевести на потреби ЗСУ. Або, альтернативний шлях, отримати 1К грн на Укрпошті та перевести їх на потреби ЗСУ.
Головне, або було бажання.
Що й потрібно було довести.
Є більш дієві методи ’пенсіонерського протесту’, аніж витрачати час на петиції накшталт ’бджоли проти меду’.