Закусенец• 05 ноября 2024

Пенсіонери зареєстрували 3 петиції проти виплати 1000 грн. Чи підтримуєте їх?

Щойно прочитала. що пенсіонери вже створили 3 петиції проти виплати 1000 грн допомоги громадянам із бюджетних коштів .
Ця петиція набрала найбільше голосів:
https://petition.president.gov.ua/petition/236312
Про недоцільність використання бюджетних грошей на виплату 1000 гривень допомоги громадянам України

Шановний пане Президенте. Я є пенсіонеркою з трудовим стажем понад 30 років і отримую пенсію з урахуванням надбавок за вік (1945 року народження) 3395 гривень. Але це нехай буде на совісті нашого пенсійного законодавства та уряду України.
Ви виступили з ініціативою виплатити всім громадянам України допомогу у 1000 гривень.
Навіть з урахуванням моєї жебрацької пенсії Я вважаю, що дані гроші потрібно пустити на обороноздатність України.
На ці гроші, що заплановано виплатити, можна виготовити від 500 до 1000 ракета-дронів паляниця. І саме це потрібно зараз Українцям.
Виплата 1000 гривень окремо не допоможе нікому, але допоможе нам усім у захисті України.
Прошу Вас скасувати рішення про виплату цих грошей, поки йде повномасштабна війна і направити їх на виробництво необхідної для перемоги України зброї.

Чи вважаєте таку пропозицію дрцільною?
Результат:
вже голосів: 517
410 (79.3%) Так, підтримую цю пропозицію
107 (20.7%) Ні, хочу отримати 1000 грн
Директор Пляжу• 05 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Комуналку оплачу( додам). Он за опалення ціна зашкварна. Чи мені вона зайва. Вітаміни куплю класні для волосся і шкіри. Можна знайти .
и всё на эту одну несчастную тысячу:и коммуналку и витамины,да ещё классные?)) ахаха...не смешите.
Директор Пляжу• 05 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
А виб почитали умови договору, раніше ніж брати
Пенсіонери молодці
я тоже сначала повелась,потому что это была бы не одна тысяча,а может 2-3 как помощь в зимнее время.а потом как узнала ,что договор на 20лет,да ещё с доступом ’в трусы’ -то резко передумала.
ЯНаПэПэ• 05 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Пенсіонери молодці
І що в договорі страшного?🤔
Кондуктор трамвая• 05 ноября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Чтоб донатить не обязательно получать 1000. Как то до нее донатили. Многие пишут - можно полчуить и задонатить - а до этого нельзя было это делать, кто-то запрещал? По моему, все сейчас донатят не зависимо от подачек государства.
Ті хто її будуть отримувати не донатили ніколи і не будуть , впевнена на 100%
Я погнала• 05 ноября 2024
Для меня это очень странное решение, когда в стране война, потратить 500 000 000 долларов по средним прикидкам не на что-то нужное и полезное, не на строительство новых домов или мобильных городков для переселенцев, не на медицину, не на поддержку пенсионеров, не на организацию выезда и размещения из зон боевых действий, потому что их площадь знатно расширилась за последнее время, в общем, не на что-то реальное, а просто раздать по 1000, хотя с нынешними ценами - они и особой роли не сыграют для большинства.
Кондуктор трамвая• 05 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ще й на египет відкладе))
Хоча може в неї 15 дітей?
Директор Пляжу• 05 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ще й на египет відкладе))
Хоча може в неї 15 дітей?
ну,разве что так)) египет это пяць!
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2024
Пиздец, простите. Там наверху воруют миллиардами, а пенсия закупает дроны паляницы! Господи, дожить бы до внуков чтоб рассказать правду, а не то, что будет в учебниках истории написано
Морская свинка• 05 ноября 2024
И вы все верите что петицию создали пенсионеры???? Брехня, позёрство и игра.
Зелень одной рукой показал широкий жест мол вот он какой я хороший о людях думаю, не в одну глотку гребу. Ну а другой рукой под видом петиции пенсионеров забрал эти деньги.
Ничего нового
Аноним_1859• 05 ноября 2024
кто не хочет эту тысячу может спокойно отдать ее на благотворительность. Для этого не обязательно петицию создавать.
Тримбулька• 05 ноября 2024
Капец я жду ту тысячу, вернее две (за ребёнка вторую), а они петиции пишут?! Что за дела!? Не нужна тысяча, получай и задонать
Тримбулька• 05 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
І що в договорі страшного?🤔
Вашей подписью вы даёте доступ к вашим данным секретным, которые и так у всех есть)) это люди, которые боятся дию и носят шапочку с фольги
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Дурні баби. Чого бідна? Бо дурна. Чого дурна? Бо бідна.
Дають -бери. Може за цю тисячу гривнів купиш собі ліки і підлікуєш здоров´я чи фруктів нормальних,.яких та пенсіонерка не бачить. Баби вирішили вказувати як урядовому керівництву гроші витрачати. Хто захоче- задонатить одразу. А так ні люди не отримають, ні армія. Це партнерські гроші, які на оборону витрачати не можна
Може вся справа в тому, що ця ’дурна баба’ не має реальної змоги отримати цю тисячу. Смартфона за 5 тисяч в неї немає, пенсію і субсидію їй приносить поштарка, в кращому випадку пенсія приходить на карту іє звонилка
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Що можна накупити на 1000, це якась насмішка а не гроші.
25 кг картоплі
ЯНаПэПэ• 05 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
То я ж і хотіла дізнатись,що ж там такого про мене дізнаються секретного))
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ой какая бабка писала эту петицию?я вас умоляю.сива секта с мертветчуковскими опять детскими играми занимаются.не знала что при петру олексийовичу пенсионеры у нас жили как арабские шейхи а мог бы поделится бабками.непосильным трудом так сказать.акаяразница 3 место фобс или 33 тье
Тримбулька• 05 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Через укрпочту будут платить таким.
И скажите как тогда петицию создала, раз ’така дурна’?
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
25 кг картоплі
картошка в селах бесплтная.ей свиней кормят.валом. а город закупает в сезон на семью пару мешков значительно дешевле.
ЯНаПэПэ• 05 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Ничего нового
Нее,у нас просто идиотов миллионы.Они и создали.
Но фиг им.Тысяча у меня в кармане будет
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
Через укрпочту будут платить таким.
вона так создала ту петицию как я девочой стала.ботня сивои секты вброс сделала или мертветчуковские.
Верочка 100%• 05 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Но фиг им.Тысяча у меня в кармане будет
у вас 140 или уже 100 мил дурбелики
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
Через укрпочту будут платить таким.
Наличными? А как тогда проконтролируют куда бабка потратила эти деньги? Может купили с дедом самогонки и прокутили эти деньги? Я никогда не считала пенсионеров ’такими дурными’ И я и Вы не знаете кем эти пенсионеры были в трудовой жизни, например вырастили нас ’таких умных’
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
И в селах, и в городах разные бывают ситуации. Не все свиней кормят и не все закупаются осенью
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
А в сорокарічних прокурорів достатньо стажу, для пенсій в 60 тисяч на місяць?
У них пенсія за вислугу років, у мене питання чому прокурорам, які отримують пенсію за вислугу років можна працювати на займаних посадах, а іншим -ні?
Тримбулька• 05 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Как проконтролируют незнаю. Вчера только новость появилась про укрпочту
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляМаю сечі
Вибори ж будуть так чи інакше , рано чи пізно
А так гіповітаміноз покосить виборців ;)
Тю! Нас не покосив, Чорнобиль, розпад СРСР, гіперінфляція, ковід, а це серйозніше ніж гіповітаміноз
ЯНаПэПэ• 05 ноября 2024
Ответ дляВерочка 100%
у вас 140 или уже 100 мил дурбелики
Пити треба тррошеччки менше.І тоді цифри почнуть співпадати з реальними.
маминаБубочка• 05 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
Бедньіе пенсионерьі! Сколько их умрет возле той Укрпочтьі от сердечного приступа
Бабуся мороз• 05 ноября 2024
Ой дарма
Беріть, буде чим святкувати найпотужнішу потужність від потужних
Ну, шо, не чекали?
Думали обдурили вас слуги? А нєт
Зустрічайте - кінець епох зубожіння, бідності і виживання
Відтепер, українцям буде заборонено вирощувати домашніх тварин
Хто ще не наївся шашликів, поспішайте, бо не побачите ні дров, ні м´яса
хутряна володарка• 05 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Купу фруктів. Гранатів. Грейфрутів. Яблук одних на всю зиму ( якщо брати навіть дорогі по 35-40 грн , то це 20 кг яблук = 800 грн). Для пенсіонерки з пенсією 3500 це супер. Моя мама ,наприклад, купує дорогі ліки-Ксарелто..які коштують 800 грн за пачку. Отож, однозначно купить ліки.
Ви читали направленість цих коштів? Які фрукти? Хай комуналки сплатять чи так же само задонатять. Читаєш це все і думаєш - точно у людей купа зайвого часу херней займатися і переливати з пустого в порожнє.