Закусенец• 05 ноября 2024
Пенсіонери зареєстрували 3 петиції проти виплати 1000 грн. Чи підтримуєте їх?
Щойно прочитала. що пенсіонери вже створили 3 петиції проти виплати 1000 грн допомоги громадянам із бюджетних коштів .
Ця петиція набрала найбільше голосів:
Про недоцільність використання бюджетних грошей на виплату 1000 гривень допомоги громадянам України
Шановний пане Президенте. Я є пенсіонеркою з трудовим стажем понад 30 років і отримую пенсію з урахуванням надбавок за вік (1945 року народження) 3395 гривень. Але це нехай буде на совісті нашого пенсійного законодавства та уряду України.
Ви виступили з ініціативою виплатити всім громадянам України допомогу у 1000 гривень.
Навіть з урахуванням моєї жебрацької пенсії Я вважаю, що дані гроші потрібно пустити на обороноздатність України.
На ці гроші, що заплановано виплатити, можна виготовити від 500 до 1000 ракета-дронів паляниця. І саме це потрібно зараз Українцям.
Виплата 1000 гривень окремо не допоможе нікому, але допоможе нам усім у захисті України.
Прошу Вас скасувати рішення про виплату цих грошей, поки йде повномасштабна війна і направити їх на виробництво необхідної для перемоги України зброї.
Чи вважаєте таку пропозицію дрцільною?
Ця петиція набрала найбільше голосів:
Чи вважаєте таку пропозицію дрцільною?
Результат:
вже голосів:
410 (79.3%)
Так, підтримую цю пропозицію
107 (20.7%)
Ні, хочу отримати 1000 грн
Закусенец
• 05 ноября 2024
Ответ дляМаю сечі
Та вчителям теж :)
Єбабусі не самотні
Так) Вчителі вже живуть на обіцяні 4000 доларів зарплати)))
А ще, здається, їм ноутбуки обіцяли в ковідні часи)
Мая твая не панимать• 05 ноября 2024
Бог ты мой......раздули очередную зрадоньку, да автор? Уже сказали что эту тысячу можно отправить на ЗСУ, так в чем проблема, или скучно?
Маю сечі• 05 ноября 2024
Ответ дляЗакусенец
Ой , що там тільки не обіцяли
А весна прийде - саджати будемо і інші обіцянки на більш серйозні теми
Тішуся неперетішуся• 05 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Підтримую, якщо гроші дійсно підуть на обороноздатність.
А якщо ні??? Вже наголосили що це цільові гроші від партнерів, їх не може уряд витратити на армію.
Але самі люди, можуть їх передати армії своїми руками.
Цирк якийсь з петиціями.
Маю сечі• 05 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Цирк якийсь з петиціями.
А на центри реабілітації ? На центри інтеграції поранених теж ні ?
Немає інших варіантів ніж навантажили бюджет на 30000000000 грн ?
ЗновЗдоров• 05 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А те, що було зазначено, що це цільові кошти партнерів які не можуть направити на оборону, вони читали?
Так-с це тільки відмазка і гроші можна вивести інакше, ця ’Допомога’ для чогось іншого придназначена.
можна направити їх на медицину, це ніколи не буде зайвим
Нервогенератор• 05 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Ваша страна поз угрозой уничтожения, а вам витамины на уме?
А вам? То не ваше дело, если на то пошло
Уходя дверю не хлопать• 05 ноября 2024
Не поддерживаю. Получу 1000 и потрачу на свои нужды. Из зарплаты и так вычитают военный сбор.
Маю сечі• 05 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
моё. из-за таких вот ’витаминки куплю’ зелебобы решили, что можно народу кинуть эту дебильную тысячу, чтобы народ не бухтел и меньше думал.
Вибори ж будуть так чи інакше , рано чи пізно
А так гіповітаміноз покосить виборців ;)
Сонячний зайчик• 05 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Не пойдут, т.к. деньги от партнёров нельзя тратить на оборону
можна витратити на реабілітацію воїнів, на ремонт ТЕЦ, на сонячні батареї десь подалі від зони бойових дій
а не оцей передвиборчий фарс
Маю сечі• 05 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
а вы точно уверены, что будут выборы президента Украины в стране Украина? люди тысяче радуются, игнорируя события на фронте и ни о чём не задумываясь.
Звісно все під питанням
існування країни було поставлене під питання у 2019 році
Але сенс цих подачок ясний , а лохторат тішиться
Мама Никитки-2• 05 ноября 2024
Для тих хто пише, що гроші партнерів. Дивитись з 4;50
«Я доручив уряду запровадити програму….»
То після невдоволення народоу з’явились « гроші партнерів»
Закон про підвищення податків ще не підписаний. Візьмете гроші- через деякий час заплатите більше і набагато
Мама Никитки-2• 05 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Перед тим як створювати петиції, потрібно вивчити питання. Це гроші міжнародних фондів і вони призначені не на обороноздатність, тому їх на пряму туди відправити не можна. Їх дають людям очікуючи: 1) оплату і купівлю укр. Товарів 2) оплату комуналки. Тоді гроші надійдуть у бюджет і тоді їх можна відправити на оборону. 3) донат на зсу. Рекомендую іноді слухати і розбиратись у питанні достаменно, для того щоб не було ідіотських петицій
Пропоную вам вивчити дане питання. Ретельно. А не транслювати те, що вам розказали з голубого екрану.
Мама Никитки-2• 05 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
На основании чего вы сделали вывод, что это деньги партнеров и тратить их на оборонку нельзя? Я без стеба. Просто кого ни спрошу - так сказало правительство и нет никакой отсылки на документ. Ну так правительство и о шашлыках в мае говорила, кто им еще на слово верит? Брехуны
То з телевізору їм розказали. І пофіг на те, що раніше казав Зе.
Казочка ж солодша і сумління гризти не буде
Директор Пляжу• 05 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Виїжджайте з таким підходом (((
а вы не знаете,что мужчин не выпускают?
ник Брюлик в стразах не хочет ехать без семьи.
и таких женщин много.
тоже сижу из-за невыездных мужчин здесь.
и таких женщин много.
Мудрецыха мира• 05 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Дурні баби. Чого бідна? Бо дурна. Чого дурна? Бо бідна.
Дають -бери. Може за цю тисячу гривнів купиш собі ліки і підлікуєш здоров´я чи фруктів нормальних,.яких та пенсіонерка не бачить. Баби вирішили вказувати як урядовому керівництву гроші витрачати. Хто захоче- задонатить одразу. А так ні люди не отримають, ні армія. Це партнерські гроші, які на оборону витрачати не можна
А виб почитали умови договору, раніше ніж брати
Пенсіонери молодці
Директор Пляжу• 05 ноября 2024
Ответ длякультУра
Эти бабушки сейчас решают за всех, чужими деньгами распоряжаются.
Никогда такого не понимала.
Завтра они создадут петицию, чтобы у людей по пол зарплаты забирали, чтобы с пенсии по 1000 и т.д. что за бред
Никогда такого не понимала.
решайте и вы,создавайте свои петиции (((
Стопясят раз обсуждала• 05 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Але ж як вони закрутили цікаво. Вони самі не можуть направити гроші на оборону, але ми вам роздамо, а ви особисто зможете задонатити на армію. І ’партнерам’ якщо такі насправді є, вони скажуть, ми дали вибір і люди обрали саме таке застосування.
Щось у мене є підозра, що не в такій великій кількості людей є картка ’Національний кешбек’, бо з мого оточення тільки у 1 людини. Як і зазвичай вигадали щось дуже хитрозроблене, і намахують людей, нашій владі немає довіри.
Мудрецыха мира• 05 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Цирк якийсь з петиціями.
пусть на пенсионеров или впо , или лечение
Мудрецыха мира• 05 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Там еще договорчик на 20 лет слив данных
Бентливуман• 05 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Думаєте, то баби самі придумали?))
ЯНаПэПэ• 05 ноября 2024
Хто не хоче,хай не отримує.Я не збираюсь ні від чого відмовлятись.
А ці ’пенсіонери’ хай краще отримають,і дадуть тим,в кого пенсія 3400
Так буде краще.
ЯНаПэПэ• 05 ноября 2024
Ответ длякультУра
Никогда такого не понимала.
Да ничего они не решат.В реальний жизни не знаю тех,кто отказался получать.Тех пустых петиций как грязи.
Мона Лиза• 05 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Знаєте, маючи справу з нашою державою, не хочу іх повертати потім.
Чоловік сестри на початку війни отримав виплату на картку (була якась там допомога), так от місяць тому прийшов лист, що кошти йому надіслали помилково (а хіба він просив помилково надавати) і терміново повернути все, інакше буде штраф, пеня і т.д.
Людям, які на початку війни мали статус інваліда, продовжили той статус без яким небудь умов, але коли людина через певний період проходила МСЕК ,то інвалідність анулювали не датою огляду а заднім числом (умовно 2022 роком) і казали, що людина має повернути всю ту пенсію, як неправомірно отриману, але в законі нічого такого не написано.
Тому, якщо не прокурор, депутат і т.д., то спочатку ’три копійки’ дадуть, а потім відберуть, ще й оштрафують.
отримав чи знав ,що не відноситься до цієї категорії але все ж подав і гадав ,що пройде і так ) бо багато таких було в оточенні ,навіть пенсіонери скористались помилкою ,але всі повернули .
ДлинноНожка• 05 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Запросто могли би пустити хоча б на одяг чи їжу для військових. Або ж на що завгодно інше, а ті гроші з бюджету перенаправити на ЗСУ.
Аби було бажання.