Перша скрипка• 05 ноября 2024
У вас есть знакомые, которые покончили с собой или хотели?
У вас есть знакомые, которые покончили с собой или хотели это сделать? Какая была причина и как вели себя за время до этого?
ЧупакабраЗеБест• 11 ноября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
тільки от зайшла і побачила ваше повідомлення,
не можу сказати, що хтось аж керує (не знаю), але для себе зрозуміла, що є ті люди, які вміють забирати життєву енергію інших з метою свого власного підсилення - не знаю детальних механізмів цього страшного процесу, але вірю, що це існує, оскільки дуже багато ’загадкових’ самогубств відбувається навколо, які офіційні джерела (медицина, поліція) не можуть вичерпно пояснити,
у свій час протягом близько 15 років мене атакували думки про своє власне самогубство і часом варіанти обдумувала, і це на фоні активного насиченого життя - ніхто б і не повірив, що у моїй голові таке відбувається, консультації у психологів/психіатра ефекту не давали,
приклала багато зусиль, щоб з цим розібратися у собі,
зрозуміла основне:
- такі нелюди найчастіше діють через думки/інформацію, у часи інету уявляєте, які у них можливості відкриваються, якщо врахувати, що тягти енергію вони можуть, навіть, через фото (пам´ятаєте про групи синій кит і т.д., які цілеспрямовано займаються ’відловом’), тому максимальна настороженість у моменти, коли інфо, з якою ви зіткнулися, починає негативно на вас впливати,
- захиститися звичайній людині можна тільки (за інші поки не знаю) шляхом відстежування власних думок та утримування себе у стані внутрішньої гармонії, оскільки, як правило, ’ловлять’ жертв у моменти відкритості, тобто у поганому настрої/пригніченні/злобі/ненависті - у моменти негативних внутрішніх процесів людини,
ви ж розумієте, що у світі епідемія самогубств, якою ніхто не займається, бо у нас прийнято за еталон, що є тільки матеріальний світ, а світ енергій/думок/духовного тощо - на цьому ярлики релігії/езотерики = видумки/несерйозності, почався ’конфлікт інтересів’, вже давно потрібно виходити за рамки матеріального, а такий вихід суперечить інтересам законотворців/великого бізнесу - ммммм, навчити людей розуміти себе і куди тоді ’законотворці’ підуть зі своїми депресіями/війнами/кризами....
зрозуміла основне:
есть чтото в этом есть.
у меян когда то был кавалер, просто парниша, дрищевастый, зп небольшая, такой знаете на жалость пробивает, чтобы его девушки к себе на чаёк пригласили.
так вот однажды эта серая мыша была проболталась, что по утрам, когда он идет на свою убогую работу он представдяет из головы каждого идущего ему навстречу (но только молодые и силные, лучше всего цветущие девушки) идет шланг с голубой энергией и все эти тысячи шлангов соединятся ему в голову, то есть он из них качает утреннюю свежую силу в себя.
и таких практик я думаю существуют сотни.
ЧупакабраЗеБест• 11 ноября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
зрозуміла основне:
еще знакомая у меня есть, подруга детства, мы все заметили что она обязательно пытается у нас отпить, вот обязательно аж клянчит.
я такая давай я тееб куплю,
а нееее, мне твой кофе нужеееен, я немногоооо.
отже занимается чем то таким видимо, ритуалы какие то.
я такая давай я тееб куплю,
На пів ставки• 05 декабря 2024
Родичка чоловіка, терпілі страшні головні болі, лікарі не допомогли. Але це давненько було. Самотній чоловік, просто знайомий, повісився після смерті мами. Однокурсник попав у якусь секту та повісився. Не буденна справа, але й не дивина. Людина сама собі господар, лякачки пеклом придумали господарі-давні римляни для своїх рабів, щоб не було втрат у господарстві.