Для драки• 06 ноября 2024
Стіл
Дівчата, питання на засипку, потрібен стіл пересувний для дитини 7-8років. Знайшла такий, чи можливо до нього під´їхати на стільці на колесах (аби вчити уроки), чи не буде заважати біла перегородка внизу? Хто має подібний стіл, відгукніться, будь-ласка. Стіл для зйомного житла, тому дорогий чи стаціонарний нормальний стіл купити не можу
Ангелок з ріжками• 06 ноября 2024
В таком возрасте что либо на колесах, хоть стол, хоть стул, воспринимается как средство передвижения, а не для учебы
у вас эта парта сначала сделает кругосветное путешествие по комнате раза три четыре, а потом может и до уроков дело дойдет.
Поліцейський патруль• 06 ноября 2024
Це не зручний стіл. Ви гляньте яка малесенька площа робоча.
Гляньте в юскі є не дорогі столи
Миллениалка• 06 ноября 2024
То подставка для ног.
Колесики наверное можно заменить на заглушки, чтобы не ездил.
А вообще ерунда.
Роздратована шкіра• 06 ноября 2024
Спілий баклажан• 06 ноября 2024
Для драки
• 06 ноября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Візміть Jysk стіл він зараз по акції. Він зручний для роботи. Потім ще продасте. 95 см
Класний, але мені потрібно буде кожного вечора переставлять його в інше місце, а зранку - назад, тому шукаю маленький. Я розумію що на ньому буде не зовсім зручно. 95сс в довжину це дуже багато, нам би до 80 хочаб
Для драки
• 06 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Автор, ширина моего стола 1,2м и стул на колесиках. Чтобы вам было наглядно.
Дякую, я планую купувати стілець маленький дитячий, на 1-2 роки, не довше
Вот Она Я• 06 ноября 2024
Был такой стол для компьютера, он болтается во асе стороны, очень неудобный.
Потішаюся• 06 ноября 2024
Пошукайте на ОЛХ вживані столи, вони точно будуть недорогі
Про ваш відгуку у мене немає, але я б такий не купувала, на вигляд його наче здує від руху дитини коли вона сідатиме за стіл