Дайте подуться• 06 ноября в 08:34
Советчицы - ванги. Трамп победил)
Трамп таки победил , как большинство и думало )
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3628075
tanysha777• 06 ноября в 13:29
Ответ дляKolibri_18
це не має значення зараз, жоден добрий чи поганий приклад. на всіх інтервью трамп чітко дав зрозуміти - він хоче припинення війни, і щоб США при цьому не витратили ні цента. йому задавали прямі питання: ви хочете, щоб Україна перемогла? він сказав: я хочу, щоб перестали гинути люди, з ОБОХ сторін - тобто, урівняв окупантів з країною-жертвою конфлікту. папа римській прям
наміри трампа недвозначні - зосередитись на внутрішніх проблемах, віддати проблеми на європейському континенті євросоюзові. на Україну він тупо заб’є, припинвши ВСЮ допомогу. заспокойтеся вже зі своїми джавелінами, це в минулому, продажнік має інші плани зараз.
Ну от я приведу кілька прикладів - реальних ФАКТІВ
Трамп
1. Вводить санкції проти північного потоку
2. Дозволяє видобуток нафти, чим знижує світові ціни і путін не має грошей на війну
3. Санкції проти Китаю - Тайвань спить спокійно
4. Польща отримує ППО НАТО і інше сучасне озброєння
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
6. Вийшов з ракетної угоди- Іран під санкціями плаче за віником разом з путіним
7. Прийнято декларацію про Криму
8. Корвблі НАТО патрулювання чорне море, а літаки небо
Це - лише декілька прикладів, а їх сотні
байден (обгортка, третій строк обами )
1. В перший же день знімає санкції з північного потоку
2. Забороняє видобуток нафти - путіну гроші рікою на війну
3. Заява, що США не будуть вважати агресією путіна проти України, якщо він не дійде до Львова
4. Розморозка грошей ірану - дрони для рф
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
6. Заборона стріляти по терористам палестини і рф
7. Заборона українського контрнаступу - путін отримує час закріпитись на окупованих територіях
8. Блокування лендлізу - це саме найстрашніше
9. Допомога по краплі, щоб тільки зберегти обличчя перед виборцями і дати путіну можливість захопити бажане
А зараз Трамп чітко каже, що він не буде фінансувати агентів путіна в Україні - або ви дійсно обороняєте Україну, або...
Ну і питання, так хто друг України і ворог путіна?
Трамп
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
7. Прийнято декларацію про Криму
байден (обгортка, третій строк обами )
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
Ответ дляJannyMoney
ведущие европейские дипломаты опасаются что сша сократит либо вообще уберет помощь Украине, его вицепрезидент говорит об этом открыто и неоднократно, а до вас не доходит никак.
Тут непонятно еще кого спасать надо...
Може і приберуть. Але допомоги Америці від Америки нам вистачить з головою.
46 мільярдів «допомоги» пішло виробникам зброї в США.
Як би Трампа не дратував Зеленський, але на наше щастя, допомога нам повністю співпадає з інтересами Трампа:
- збільшити видобуток нафти і газу (Трамп лобіює це питання дуже давно, в той час як демократи блокують заради екології), що знизить ціни на енергоносії і позбавить русню надприбутків
- забезпечити контрактами виробників зброї
Незважаючи на особисте, бізнес на нашому боці
tanysha777• 06 ноября в 13:37
Ответ дляJannyMoney
Тут непонятно еще кого спасать надо...
Потому что, Трамп чётко сказал лидерам Европы - вы прекращаете торговать с путиным, давая ему заработать , а не тут же плачете, какой он агрессор и просите НАТО спасти
И да, каждая страна равномерно платит взносы в НАТО, а то некоторые слишком хитросделанные
Не будем показывать пальцем на меркель
Конечно же, лидеры забеспокоились - а как же мы теперь будєм харчєваться
И вам брехню в уши вливают
Просыпайтесь
Не будем показывать пальцем на меркель
И вам брехню в уши вливают
Просыпайтесь
JannyMoney• 06 ноября в 14:21
Ответ дляtanysha777
Не будем показывать пальцем на меркель
И вам брехню в уши вливают
Просыпайтесь
Не будем показывать пальцем на меркель
И вам брехню в уши вливают
Просыпайтесь
о, а ссылочку можно на то, где он такое сказал про торговлю с путиным? а то вы много рассказываете, но еще ни разу не подтвердили свои слова.
И мы не про взносы в нато, а про помощь Украине. Похоже именно это нервирует Трампа и вас заодно. Лучше же без помощи остаться на передовой, да?
НАТО не благотворительная организация, каждая страна делает взнос, но с учетом неэффективности работы возможно ЕС действительно умнее будет создать свое объединение.
Ответ дляtanysha777
Трамп
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
7. Прийнято декларацію про Криму
байден (обгортка, третій строк обами )
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
Трамп
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
7. Прийнято декларацію про Криму
байден (обгортка, третій строк обами )
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
Можна конкретніше про «не буде фінансувати агентів Кремля» ? Це ви звідки взяли? Я так розумію пряма мова є, якщо ви пишете «Трамп чітко каже»?
Ответ дляtanysha777
Трамп
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
7. Прийнято декларацію про Криму
байден (обгортка, третій строк обами )
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
Трамп
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
7. Прийнято декларацію про Криму
байден (обгортка, третій строк обами )
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
Многие тезисы верны, некоторые сомнительны, как мне кажется , но вы не должны абстрагироватбся и от команды все же.
Майк Пэнс грамотный человек, лояльный Украине, он был вице-президентом при Трампа в прошлый раз.
Сейчас это будет клоун Вэнс.
Ответ дляYuljwa
Сейчас это будет клоун Вэнс.
Я после того как посмотрела фильм Hillbilly Elegy, снятый по его автобиографии, Вэнса зауважала. Из таких низов поднялся
tanysha777• 06 ноября в 15:04
Ответ дляJannyMoney
Все ссылки платные
От 100 евро, будете брать?
Я вам тут не нанималась бесплатно вас просвещать
А для начала, вы дадите ссылку, где Трамп говорит своим голосом, что оставит Украину без помощи и сдаст путину до Львова
Время пошло
От 100 евро, будете брать?
Время пошло
Ответ дляKolibri_18
а ще волонтерам, а ще тим, хто щиро вболівав за українську культуру і державність як таку.
Похоже больше на страх заморозки
Если верить тому комментарию, что военный боится что заморозка и через 5-10 лет уже его дочь будет воевать. Так как изменения в законах у нас будут ’как в Израиле’
tanysha777• 06 ноября в 15:09
Ответ дляFilomena
Ой, як вам за агентів заболіло
Так Трамп каже, шо не буде фінансувати корупцію і прямо звинувачує зе, що саме він допустив війну
Так хто на вашу думку, займається розмінуванням кордонів на шостому році війни?
Краде в країни, яка втоплена в крові і люди віддають останнє на донати?
Хто профукав ленд-ліз?
Як вони називаються?
Хто профукав ленд-ліз?
Як вони називаються?
Ответ дляtanysha777
Ой, як вам за агентів заболіло
Хто профукав ленд-ліз?
Як вони називаються?
Хто профукав ленд-ліз?
Як вони називаються?
Де каже? Кому каже? Коли каже?
Ви ж памʼятаєте хто пів року затримував допомогу Україні, що призвело до початку прориву кацапів на фронті і подальшого їх просування? Певно агенти Кремля, про яких ви пишете, сиділи в Бахмуті в окопах?
Таке враження, що ви приписуєте Трампу свої бажання, беручи до уваги лиш ті факти, що вас задовольняють.
І що ж, Трамп виграв, як ви хотіли. Ви лиш не пропадайте. Будемо тримати руку на пульсі разом😏
Ответ дляtanysha777
Ой, як вам за агентів заболіло
Хто профукав ленд-ліз?
Як вони називаються?
Хто профукав ленд-ліз?
Як вони називаються?
А потом встречается с зе и 5 раз говорит, что это для него огромная честь.
Таким страшным коррупционером.
Ну и достоверность заявлений Трампа очень сомнительна, он врёт, как дышит.
Нужно оценивать по поступкам, скоро оценим.
Таким страшным коррупционером.
Ирина-bbd0• 06 ноября в 17:00
Ответ дляtanysha777
Якийсь парад мракобєсія
Трамп, як часник для нечистої
А как же ми теперь будєм харчєваться
Хай бог милує
Тут вже ніхто не врятує
Трамп, як часник для нечистої
А как же ми теперь будєм харчєваться
Хай бог милує
Тут вже ніхто не врятує
Не все так и плохо!
Трамп уже подписал свой первый указ и снизил цены на кацапстане на масло
Пусть этому радуются
Мелитрисса• 06 ноября в 17:12
Ответ дляДайте подуться
Ее спас американец и она жила с ним , была звездой тик тока , очень классная , ее забрали власти и усыпили .
Камала лично приказала усыпить белку? Бред какой-то.
Cvetochek...• 06 ноября в 17:33
Ответ дляЖули-ули
Все я увірувала
В Гаррі та коханця з центру
о, а что там еще интересного предсказывалось?
Трамп вступает в должность только в январе. До января Байден и Камала по прежнему руководят страной и могут кучу гадостей успеть наделать
Anastas_32• 06 ноября в 17:44
Ответ дляtanysha777
Трамп
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
7. Прийнято декларацію про Криму
байден (обгортка, третій строк обами )
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
Трамп
5. Столиця Ізраїлю в Єрусалимі
7. Прийнято декларацію про Криму
байден (обгортка, третій строк обами )
5. Підтримка палестини
5. Скорочення військ НАТО в Польщі
Йоу