Осьминожко• 06 ноября 2024

Нет денег = Мир ?

Оказывается, все соц. выплати финансировались с зарубежной помощи. Ну теперь понятно почему войну никто не спешил прекращать. Зачем же что-то менять, если в Украину идет поток денег? Нехило так нажились наши чиновники на этой войне. Схема проста, населению вешать лапшу на уши, а самим деребанить денежные потоки.

Если у начальников МСЕК и военкоматов находили напизженые ресурсы, и это только самые нижние звенья, а вы представляете что творится наверху?
Самых мелких сошек отдали на растерзания, чтобы успокоить народ.

Если Украине перестанут давать денежную помощь, то война быстро прекратится.
Результат:
вже голосів: 221
106 (47.96%) Согласна
51 (23.08%) Смотреть результат
47 (21.27%) Автор тупая ничего не понимает
17 (7.69%) Не согласна
natlem• 06 ноября 2024
Ответ дляlus_so
Хаха, як тонко. В 45 р Германія капітулювала і отримала і мир і зберегла націю і втратила половину країни. Націю де будемо ’зберігати’ - в сибіру чи на чукотці? Чи сподіваєтесь на Польщу?
Згодна. Але з Німеччиною принаймі було справедливо - саме вони пішли з війною. Я уявляю, якби друга світова закінчилася капітуляцією Польщі, наприклад. Її знищили б як державу, переклавши фашистській Німеччині і зобов´язавши відбудувати все, зруйноване Німеччиною, виплатити репарації фашистам, покаятися і забути про те, що вони поляки. Польські діти на уроках розповідали б, що нарешті великий німецький нарід звільнив поляків від сорому бути не арійцем, польські діти зігували б ’хайль Дойчланд’, а дорослі денно і нощно дякували великій партії фюрера за можливість жити на благо Німеччини. Хто не згодний - тих у концтабір.
Сподіваюся, аналогія зрозуміла.
natlem• 06 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Думаю, їм дадуть вибір: або виїхати з країни - або знищення.
Переконана, що вибору не буде - всі будуть знищені фізично, члени сімей підуть в концтабори, як було при утворенні срср. Чомусь всі мовчать, що першими концтабори з´явилися саме в срср і вже звідти ідею перейняли німці.
Anastasiya-f052• 06 ноября 2024
Ответ дляLiliaBella
Главное, чтобы границы хоть на пару дней открыли.
Я думаю что не откроют
lus_so• 06 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Сподіваюся, аналогія зрозуміла.
Так Польща в отримала ’мир’-капітуляцію. Ссср саме так і зробив - псевдодержава-сателіт, подяка великому сталіну і російським ’браттям’ і не рипнись з того ’колгоспу’, бо концтабір чекає тебе. Кацапія вчинить з нами так само, як тоді зі Східною Європою, але жорсткіше - відразу концтабір, без ’прелюдій’ і патякання про дружбу народів. А сюди привезуть якусь мокшу з тули.
begovelik• 06 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Хіба? От, що каже гугл: ’Перші концентраційні табори з´явилися в колоніях Іспанської імперії на Кубі наприкінці XIX століття. Під час повстання на Кубі проти іспанського панування генерал Вейлер почав масово переміщувати кубинців до таборів для придушення спротиву. Пізніше, під час англо-бурської війни (1899–1902), британці організували концентраційні табори у Південній Африці для бурів, де утримували місцевих жителів.’
begovelik• 06 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
А гетьман?
В другой части бубочка так и останется ’гетьманом’
Dumky• 06 ноября 2024
Ответ дляПиона
Боже, скільки тут кацапської ботні! Неможливо й огидно стало на форум заходити!
Згідна і управи нема чи то так має вже бути. Шкода людей гине за кацепське отродьє.
natlem• 06 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Для українців, звичайно, надважливо що відбувалося на Кубі. Ваша спроба відвести увагу від України і педерації провалилася. Узькі - генетично покидьки. Вони будували срср на крові і кістках, у 1918 році вони збудували перший концтабір, а потім ще і ще. Для порівняння фашистська Німеччина відкрила свій перший концтабір у 1933.
Часи змінилися, а методи рашистів - ні. Дивно, що хтось з українців розраховує на ’мир’ з кацапнею. Видно, історія людей нічому не вчить.
begovelik• 06 ноября 2024
Ответ дляnatlem
шо-шо? ви написали, що ’першими концтабори з´явилися саме в срср’, а це далеко не так. я виключно про це.
lorena28071970• 06 ноября 2024
Ответ дляviter33
Хоча б мінімальні уявляння треба мати в передпенсійному віці про Че Гевару. Просто ’міжнародний терорист’
У меня все норм со знанием истории. Читайте, включайте мозги.
natlem• 06 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
В світі? Чи між двома країнами, які рашисти так люблять порівнювати ?

Першими концтабори відкрили таваріщі узкіє. У них знищували мільйони українців, яких за версією порадниць ’мали б випустити за кордон, бо відкриють кордони’... Щас. Історію треба було вчить, щоб розуміть що роблять узкіє з тими, кого вирішили захопить...
begovelik• 06 ноября 2024
Ответ дляnatlem

Добре-добре. Дайте джерело даної інформації
natlem• 06 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Підручник з історії. В мокшанських, звісно, немає цього...
Можете звернутися до Українського інституту національної пам’яті за роз´ясненнями, можете в музей в Миргород з´їздити, присвячений табору за колючим дротом, де утримували дітей, батьків яких заморили голодом у 1932-1933. Подивитеся, як діти мерли від голоду, абсолютно безкарно з боку радянської влади. На Полтавщині 4 млн померли під час голодомору, на мокшанських болотах про це говорити не прийнято, звичайно... І тоді теж ніхто не вірив, що таке можливо.
begovelik• 06 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Це все дуже сумно, але де джерело на те, що перші концтабори у світі були створені саме в СРСР, як це стверджуєте ви?
Впереди Тапок• 06 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Ваші ваньки з урюпінська, які за ладу каліну пішли українців вбивати і здихать самі?
Українці і зараз можуть відмовити від європейської та американської зброї, в чому проблема? Наступить мир і путлєр зразу відступить?
Хто той дурний, що вірить у подібне? Орки хочуть окупувати України для чого, щоб вам пенсії і соцвиплати платити?
І не кажіть потім, що вас не попереджали.
Что ты несёшь. У тебя в семье одни женщины что ты так легко распоряжаешься чужими жизнями. Наши мужчины гибнут тебе на это наплевать? Воюем до последнего украинца чтобы нас тут всех поубивали так по твоему зашибись? Почти три года нам помогают деньгами и оружием и что за эти три года мы забрали то что у нас отжали? НЕТ! Мы теряем наши территории, мы теряем наших людей вы это не видите? Или думаете волшебник взмахнёт палочкой и заживём по старому?
Вот лучше бы молчали
begovelik• 06 ноября 2024
Перші концтабори з´явилися в Кубі під час війни за незалежність від Іспанії (1895–1898). Іспанці запровадили тактику, відому як ’реконцентрація’, яка передбачала примусове переселення сільського населення в табори для ізоляції від партизан. Це були, по суті, перші концентраційні табори, де умови були надзвичайно тяжкими: висока смертність від голоду та хвороб, переповненість і відсутність належної медичної допомоги. Ця тактика мала на меті зламати підтримку революційного руху серед цивільного населення.

Використання цієї стратегії передувало іншими відомими прикладами концтаборів, зокрема у Південній Африці під час англо-бурської війни та пізніше в інших країнах у XX столітті​
REVISTA
.

Детальніше про це можна прочитати в книзі Андреа Пітцера ’One Long Night: A Global History of Concentration Camps’, де описано створення концтаборів у різних історичних контекстах, включаючи Кубу​
natlem• 06 ноября 2024
Ответ дляbegovelik

REVISTA
.

Спроба відвернути увагу кубою провалена вдруге)
Мова про злочини педерації і їх предків - радянських кацапів. Методи не змінилися. Концтабори як будували, так і будують.
Для всіх любителів узького міра, і ’миру з парашею, нада проста перестать стрелять’ - розширюємо кругозір про сучасний концтабір по-кацапськи Ягідне, де були звичайні жителі села від 1,5 місяців до 90+ років. Оце і є вам узькій мір і картина маслом ’а що буде як зайдуть узькі’. Концтабір в межах країни - ось що буде. І так, форум теж прикриють, Україна - це вам не параша, де гавкають лише щоб прославити путлєра чи главного алкаша всєя мокшаншини - Анатолійовича...
ShkaFFchik• 06 ноября 2024
Ответ дляВпереди Тапок
Мир начнётся и наши мужчины те кто остался вернутся домой живыми а не в гробах
Ага, домой в россию, ведь вам как раз уже будет выдан роспаспорт тем бурятом, что будет на вас жить.
Впереди Тапок• 06 ноября 2024
Ответ дляShkaFFchik
Ага, лучше же в могилу всех украинцев. К тому же всегда есть выбор получить рос паспорт или уехать в Европу.
begovelik• 06 ноября 2024
Ответ дляnatlem
Зрозуміло. А Трамп - хороший, чи поганий?
Murzeelka• 06 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Їх в будь-якому випадку вже не повернути...
За что погибли чьи то дети, мужья, отцы?

Лучшие, те, что первыми встали на защиту своих семей, домов.
Как так?
sky-labs• 06 ноября 2024
Ответ дляviter33
Виїхали - не означає померли з голоду
І так, кількість населення усіх розвинутих країн підтримується лише завдяки мігрантам, природнім чином зростає кількість населення лише в Африці та дикій Азії
Для Украины безвозвратные потери в любом из вариантов
Bransoletka• 06 ноября 2024
Ответ дляMurzeelka

Как так?
Сказати відверто?
Загинули, аби нинішня верхушка набила собі кармани грошима, яких вистачить до кінця їх нікчемного життя. І чим раніше народ це усвідомить, тим краще
LiliaBella• 06 ноября 2024
Ответ дляMurzeelka

Как так?
Удалено администрацией...
LiliaBella• 06 ноября 2024
Ответ дляMurzeelka
Я о том, что все хотим мира, не уточняя, что именно стоит за этим.
А так-то, да, кто платит, тот и заказывает музыку.
Только, если вынудят подписать соглашение на условиях хуже, чем в Стамбуле, то кто вернет жизни, конечности, здоровье и сломанные судьбы?
Удалено администрацией...
LiliaBella• 06 ноября 2024
Ответ дляShkaFFchik
Можно будет уехать.
Впереди Тапок• 06 ноября 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
Вот именно! Зелень имеет огромные деньги на этой войне именно поэтому он её не прекращает и ему пофиг на жизни украинцев. Оно насосётся и свалит в туман, оставив за собой могилы. Именно оно враг номер 1 нам
JenyaFlower• 28 ноября 2024
Вы знаете, меня тоже терзают догадки на этот счёт. Жду с нетерпением когда Трамп вступить во власть. Невозможно же жить днями и годами без света. Про неходящий во время тревоги транспорт я уже не говорю Пусть уже на каких угодно условиях, но прекратиться это всё. Пусть не даёт денег пусть захватят хоть пол Украины и подавятся. Лишь бы это закончилось
ЗдохниПуйло• 30 ноября 2024
Ответ дляAsiya2017
Вы как будто из другой планеты прилетели и не понимали этого ранее. Что нашей власти эта война была выгодна: помощь дают, можно воровать сколько хочешь, администрация Байдена закрывала на это глаза, лишь бы мы воевали и ослабляли россию. Я тоже верю, что Трамп эту лавочку прикроет, да нам будет тяжело, но наконец-то нашим зеленым прийдется сворачивать эту войну, а не воевать до останнього.
А зе розгортав війну?