Усатая полосатая• 07 ноября 2024
Перебор по жирам на дефиците ккал
Если перебор по жирам, но в дефиците ккал, вес будет идти?
Усатая полосатая
• 07 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Споживаєте багато молочки та авокадо?
Торт був
Галя із Дарниці• 07 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Торт був
То це не жирів, а вуглеводів багато.
Усатая полосатая
• 07 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
То це не жирів, а вуглеводів багато.
То що буде якщо перебрала вуглеводів?
Галя із Дарниці• 07 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
То що буде якщо перебрала вуглеводів?
Якщо це одноразова акція, то нічого не станеться.
Щастя-здоровля• 07 ноября 2024
Какое у вас бжу? Скорректируйте следующими днями.
Смотрите недельный отчет, это важней.
Усатая полосатая
• 07 ноября 2024
Ответ дляMarmu
автор, від жиру (сала, лосося), а саме кето будете худнути. від жиру з вуглями - поправлятися
Але найважливіше це калорійність всі говорять, неважливо що їсти головне в дефіциті
Щастя-здоровля• 07 ноября 2024
Ответ дляMarmu
Это так не работает. Нужно ввойти в кетоз и долго в нем находиться, это не просто жирное есть.
Ответ дляУсатая полосатая
я як перейшла на кето, то жрала холодці з горіхами по 4 р на день (до того їла 2) і схудла на 2 кг одразу. ну але так, чула, що і на кето у людей вага стоїть, якщо багато їсти.
Щастя-здоровля• 07 ноября 2024
Ответ дляMarmu
я навпаки на початку одразу худну, навіть коли жру як не в себе. далі уже і вага стабілізується, і апетит теж зменшується.
Это вода и какашки
Кудрі кручу сама• 07 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Бжу надо соблюдать для здоровья, но если иногда нарушили ничего страшного не случится. Дефицит был, значит вес точно не наберется.
А я кумедна• 07 ноября 2024
Раджу подивитися відео Аніти Луценко.Вона все наглядно про це розповідає.В схудненні,тренуваннях і харчуванню головне РЕГУЛЯРНІСТЬ!