Ласунка• 07 ноября 2024
Хто користується таким гелем для зубів тварин?
Це ефективно? В мене йорк, молода, починаю трохи відчувати запах з рота.
Заикальница• 07 ноября 2024
я чищу своей кішке їм багато років. дуже подобається. зуби в прекрасному стані. ветеринар хвалить
Ласунка
• 07 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
А як ви це робите?
Ласунка
• 07 ноября 2024
Ответ дляФуліганка
Чищу своему псу зубной пастой этой фирмы. Запаха нет
Як? Собака не проти?
Фуліганка• 07 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
Як? Собака не проти?
Виправлялочка• 07 ноября 2024
Хрень, дочка другое что то купила. Тестируем. Но если б еще не покупала натур органы ему жевать, запах был бы лучше
Заикальница• 07 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
А як ви це робите?
чищу зуби з її року. один раз на мене так дихнула, що чоловіки с перегаром краще -))) ветеринар виписав це. Чоловік бере на руки і тримає. я кажу відчинити рот. на палец наношу крапельку пасти. у кішки ж рот маленький і наношу пасту на десна. по четвертям. на кожну четверть нова крапелька пасти. залишок вона просто злизує і все