КонхфЭдкаТузик• Изменено 07 ноября 2024

У кого хлопці тільки входять у підлітковий вік

Ви вже думали над тим, яке майбутнє на них чекає, лишаючись в Україні?
Моєму 11 років. Раніше раділа, що йому не 17 і не 18 і переді мною не стоїть відповідальність за кардинальні рішення відносно його долі. Неодноразово спілкувались з подругами, які вивозили своїх дітей до 18-річчя і я собі думала: «нас це не стосується, дитині всього лише 8-10 років».
Виїхали за кордон «перечекати», планів лишатись за кордоном не було. Війна розпочалась, коли сину було 8. Нещодавно виповнилось 11.
А тепер думаю, навіть якщо буде заморозка - рано чи пізно війна розпочнеться знову. Болотяні не заспокояться.
І якщо ми повернемось до 18 річчя додому - є всі шанси дитині лишитись не виїзним у майбутньому. До повноліття всього сім років (три роки вже пролетіло, поки йде повномасштабна війна). І це майбутнє набагато ближче, аніж ми собі думаємо. Час швидко летить.
Цікаво почути думки з цього приводу тих матерів, у яких малі діти або приблизно віку мого сина. Які ваші плани на майбутні 5-10 років?
Дякую.
KriskaA• 07 ноября 2024
Думка щодо чого ? так, кацапи будуть з нами воювати допоки хуйло живе як мінімум.

Домовенок Кузя• 07 ноября 2024
Авторе,в со у ваша проблема? Зараз ,як ніколи, просто виїхати в влаштуватися по всьому світу. Хочете- їдьте, не хочете- лишайтеся. Про що ваша тема?
Анонимарик• 07 ноября 2024
Моему 13, в Украине. Уедет после 9 или 11 класса. Без вариантов.
Я не в теме• 07 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Автор вже за кордоном.
Домовенок Кузя• 07 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Автор вже за кордоном.
То взагалі сенс обговорень втрачається
автор КонхфЭдкаТузик • 07 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Автор вже за кордоном.
Просто раніше всі думки були, як дочекатись перемоги та повернутись додому. Життя було в такому собі лайт режимі. Зараз вже думки за те, що треба чіплятись в іншій країні за можливість лишитись. Усіма силами вчити мову, інтегруватись. Забезпечити, у першу чергу, майбутнє своїм дітям.
Локшина на вухах• 07 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
якщо ще це буде можливим!

Голубая фишка• 07 ноября 2024
Мы и с дочкой будем уезжать. С сыном бы и не задумалась. Но у нас муж работает на американские и европейские компании и можем жить где угодно. Главное выехать.
Домовенок Кузя• 07 ноября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Чесно, перестаньте брехати собі, і заливати про забезпечення майбутнього дітям. У них все буде добре, вивчається в стануть майже як місцеві. А ось їх батьки,які сиділи і ’сподівалися повернутися’, точніше виправдовували свою лінь цим, залишаться у скрутній ситуації.
Штора с кисточкой• 07 ноября 2024
Моему ребёнку тоже 11 лет. Война началась, когда ему было 8 месяцев. Тогда мы жили в Краматорске.
Мы в Украине. Ни я, ни муж выезжать не будем. А сын - жизнь покажет.
Он учит языки. Английский в2.
Но я слишком хорошо знаю реалии жизни в других странах, чтобы считать, что выезд обеспечит ’будущее’)
Хома з пастою• 07 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Моему 14. Будем выезжать в следующем году после окончания школы.
Не верю что не введут закон по которому запрещен выезд с 16.
Надеюсь хоть не с 14
Моторошні троянди• 07 ноября 2024
Моему 13. Выехали. Но мы научены 14 годом.
Покорительная• 07 ноября 2024
Война началась, моему было 13, скоро 16. Тоже думала, что до 18 точно война закончится, теперь очень сомневаюсь.
Можу брикнути• 07 ноября 2024
Мы сделали все возможное, чтоб уехать всей семьей! Старшему сыну тоже 11. Чем раньше уехать, тем легче интегрироваться всем, а детям особенно!
Кукусик• 07 ноября 2024
Я с сыном вернулась в Украину, я вдова. Сыну 11 сейчас, через месяц 12. Самому очень сложно с ребенком за границей. Пока учит языки, хочет учиться за границей. Надеюсь, что сможет тут окончить школу и выезжать туда учиться. Я бы хотела снова выезжать, предпочитаю ездить за границу на отдых и в командировки. А как будет, посмотрим
dahashutka19• 07 ноября 2024
Моєму також 11 . Поки думки такі, після 16-17 вивозити .
all_in_a• 08 ноября 2024
Моєму старшому сину 13 років, якщо до його 15 років війна не закінчиться, поїде до бабусі у США. Якщо мій чоловік погодиться, виїдемо всі разом ( в нас четверо дітей, але поки чоловік категорично не хоче нікуди їхати)