Пригаю-цибаю• 08 ноября 2024
Підкажіть по страховому стажу...!
В особистому кабінеті ПФ показує на головній сторінці загальний сс - 19 років, а у вкладці збоку « мій страховий стаж»- лише 16
Яка цифра враховується при визначенні пенсії за віком?
Дякую хто відгукнеться)
всегдаДаДа• 08 ноября 2024
я так зрозуміла зі свого кабінету, що страх.стаж з 2001 року, а загальний по труд.книжці.
Пригаю-цибаю
• 08 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Щодо страхового стажу, а не по.
ідіть....
Пригаю-цибаю
• 08 ноября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
якщо так, то мені в загальний не врахували навчання у ВНЗ, хоча відправляла дипломи відскановані ...(
Пиши-пропало• 08 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Автор, а куди їх там відправляти?
Фуліганка• 08 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Мені теж не врахували, у вас в дипломі є дати прийому і випуску? Бо в мене немає, тому потрібно йти у ВУЗ і брати довідку про роки навчання.
Однозначно• 08 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
В стаж іде тільки навчання очно до 2004 року
всегдаДаДа• 08 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
У мене також нема навчання, але я не відправляла скан.
Бринзолетта• 08 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Воно ще може бути не все оброблено.В мене нещодавно теж додали додаткові роки.Буквально місяць тому.Саме навчання і додалося.
Але я закінчила навчання у 1993 році.
Ms. Откровенность• 08 ноября 2024
Декретний, якщо були після 3 років, не враховується в сс. Візьміть трудову і самі прорахуйте
Пригаю-цибаю
• 08 ноября 2024
Ответ дляФуліганка
в мене в трудовій є запис про навчання у ВНЗ і у дипломі є дата закінчення, а у додатку до диплома є і дата вступу і дата закінчення
Пригаю-цибаю
• 09 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
очно і в мене