Карамелька• 08 ноября 2024
Делікатна тема про епіляцію
Ходжу на лазерну епіляцію на олександриті ,була вже разів 4 ,спочатку так дійсно волосся випадає та росте набагато повільніше (немає заростів),але от після попереднього разу ну дуже почало відростати в зоні рошкішниці , особливо нижче між малими губами ,я не витримала поголила нещодавно,це жах тепер все в запаленнях ,в гнійних прищах та в щетині там, боляче ходити через це
У вас так само чи все голе там після лазерної епіляції і гарно тримається?
Просто не розумію коли ефект буде чи то просто маркетинг
Шкала Радощів• 08 ноября 2024
Це норм після 3-4 процедурі активація росту, бо почали рости цибулинки волосся які були в ’сплячому’ стані. Ще один такий сплеск буде потім.
задумчивая мордочка• 08 ноября 2024
Розкішниця- вона же Матильда, вона же звєзда, вона же піська?
Карамелька
• 08 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так
Карамелька
• 08 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Дякую!
Заспокоїли )
СкокоМнеДадите• 08 ноября 2024
Угу, так и бывает. Все голое ещё и не у всех получается. И не везде. С этим местом как раз проблемно, гормонального зависимая зона.
Хотя... моя подруга говорит, что как прошла несколько лет назад курс эпиляции (год ходила), так больше реально нигде и ничего не растёт. Может, как повезёт.
кнопкодав• 08 ноября 2024
У меня так вообще белесые волосы и никакой лазер не возьмёт,ещё и больно мне. после воска красота но ненадолго
kissulichka• 08 ноября 2024
’Лобок’, ’половые губы’, ’вагина’, ’влагалище’ и тп. это не такие уж и страшные слова
Карамелька
• 09 ноября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Бреше думаю , волосся не можливо все прибрати , кажуть в салонах ,що відсотків на 70 і то з натяжкою