Налогообложу• 08 ноября 2024

Нова робота

Почала працювати з першого числа.
Мій керівник зі мною не спілкується поза обов´язковими тренінгами, які його заставляють проводити. Таких тренінгів було аж 1.
На мої запитання не відповідає, ні в чаті, ні в емейлах, ні в спец апах. На робочому місці я ще ні разу її не застала, але я й сама не часто буваю в офісі ( я була лише двічі на цьому тижні) і вона теж може бути в інших офісах.
Я не хочу стрибати через голову і йти вище, з іншої сторони, я уже вилетіла з графіку і поставлених задач(
Підкажіть дівчата, що робити? Як вибудувати спілкування.
ПС. Я ділю ставку між двома проектами, тому я в принципі маю чим зайнятися, але все рівно
Оч@ров@Шк@• 08 ноября 2024
Недавно были две похожих темы. Первая такая как ваша сейчас. Вторая - ссылка на первую и рассказ автора что её уволили.
У вас тоже так может быть.
Идите выше.

Бла бла бла• 08 ноября 2024
А телефонний дзвінок?
автор Налогообложу • 08 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
А телефонний дзвінок?
Я не маю її контактів і у нас не прийнято телефонувати. Я повинна назначити зустріч, якщо мене щось цікавить. Вона не підтверджує ці зустрічі зі мною. Одна єдина зустріч, що була, вона теж спершу не прийшла, але оскільки цю зустріч організовувала керівниця рівнем вище, я до неї звернулася і перепитала чи я маю правильне посилання на зустріч. Вона тоді з´явилася через пару хвилин і провела зустріч
автор Налогообложу • 08 ноября 2024
Можливо від мене очікують самостійності? Я чекаю її дозволу на початок роботи. Підготувала всю документацію, форми і надіслала їй із запитанням, чи можу я це поширювати з партерами і починати. Вона мовчить від вівторка. Моє завдання на цьому тижні було почати працювати з партнерами
Запароленое одеяло• 08 ноября 2024
Какая зп?
Сусідка знизу• 08 ноября 2024
Працювала я якось в компанії, де всі зустрічі та питання були строго зарегульовані, і навіть елементарне запитання не можна було в чаті задати. Все треба було оформлювати виключно через спеціальну форму з купою полів.
Два місяці я протрималася, поки не почало око сіпатися.
Втекла звідти, і ніколи про це не жаліла.
НичеНипанимаю• 08 ноября 2024
Якби мені потрібна була робота, або релевантний досвід, я б стрибала вище, потім скажуть, що ви ніхрена не робити. Є такий типаж керівників, які типу вважають, що людина сама повинна знати що робити, а по факту, без під..ни від вищого керівництва, самі нічого не варті
Бегущаяпо• 08 ноября 2024
Або робіть все самі як знаєте і як вмієте і пишіть їй про це. Типу, пані Катерина, ви не відповіли на мій такийто мейл, а час виконання задачі спливає. Тому я прийняла рішення зробити то і се в такі то строки.

Або йдіть через голову.

Або шукайте нову роботу