Налогообложу• 08 ноября 2024

А ви знаєте де у вас лімфовузли

ви їх якось перевіряєте чи вони в нормі ? Чи можете прощупати їх?
У мене є кілька на шиї які я можу нащупати, їх небагато й не мало, але вони так рухаються під пальцями, невеликі, десь може 1-1,2 см , деякі менші.
Я рідко буваю в лікаря, але коли була в терапевта то спитала про них, вона їх перевірила і сказала що все там добре. Не призначила ніяких аналізів, чи УЗД, чи МРТ.
Вони в мене вже давно, ну років три так точно. Може й довше. Такі як були такі й є, деякі з них коли я хворію збільшуються, потім стають на місце. Але не зменшуються до такого стану щоб їх не можна відчути.
В когось ще так є?
Своего не предлагать• 08 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую, я просто ніде з ними крім терапевта не була ,і лікар нікуди не направляв . Тому й питаю тут
А ще помітила коли кицька царапне,збільшуються.Є така хвороба котячих царапин.Не панікуйте.Зробіть узі.
автор Налогообложу • 08 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Нема в мене тварин вдома.
А то у вас після подряпин кицьки збільшуються , я не відразу зрозуміла.
Ane4ka-9cee• 08 ноября 2024
Що це за нашестя тем про лімфовузли? По темі: ніколи не лізу до лм, не вишукую собі проблем
Додаю напруги• 09 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
В мене під пахвами до 1 см, прощупуються,інколи болять,робила узі грудей- мастопатія,кісти маленькі.Була у інфекціоніста і гематолога, сказали до 2 см нічого не робить.
Здравствуйте, у меня тоже иногда болит полмышка. И грудь тоже. На узи лимфоузлы до 1 см. Мастопатия и кисты. Вам лечение маммолог не назначает? Лечитесь как-то?
Своего не предлагать• 09 ноября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Мастодінон назначали,не допоміг.Більше не лікую, так і живу,просто кожен рік перевіряю чи не збільшується нічого.
автор Налогообложу • 09 ноября 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Ви не знаєте де у вас лв?
Додаю напруги• 09 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Тоже мастодинон не помог ((