пьЯНА• 09 ноября в 07:54
Батьківський чат і свято Миколая, то хохма
Були батьківські збори, 2 клас!, не 9, не 11, і ліцеї є завдання, що кожен клас готує номер, на Свято Миколая. У дітей захоплення різні, хто співає, хто танцює, хто плаває. Є діти більш сміливі та яскраві, є звичайні. Я запропонувала написати сценарій і залучити максимум дітей, є подруга, яка може допомогти з постановою, але спитати саміх дітей, чи хочуть вона брати участь. З дітьми поговорити, щоб вони хотіли показати і зробити постанову. Запитала батьків, що вони думають з цього приводу і які є пропозиції, половина зі мною згодна, навіть приміщення один батько для репетицій згоден надати. Одна мама проти, не має часу та можливості водити дитину, то ок, її рішення. Дві мами водять дівчат на танці, пропонують, щоб поставити танець, тільки для цих дівчат, запропонувала, включити танцювальний номер, ніби ок. Вчитель молода дівчина, каже треба номер, ідея з виставою їй подобається, бо можна залучити якнайбільше дітей . Але наголосила батькам, щоб вносили пропозиції, щоб був вибір, можна зробити голосування. Вже третій день, бої в чаті, не в контексті, я пропоную, а чому ні. Причому, ті батьки, які мовчали, завзято протестують про ти всього, але нічого не пропонують. У вас теж так? З дітьми вчора вчителька говорила, більшість хочуть брати участь. Тема просто поговорити, у вас теж так?
Анонім Завгосп• 09 ноября в 07:56
Омн, а відколи це батьки мають номери придумувати і організовувати? Віддала в школу, хай вчителька працює. Репетиції за рахунок праці чи фізри...
MacOS-ница• 09 ноября в 07:58
Незрозуміло, в чому проблема) Дали вчительці сценарій, якщо є у вас така можливість, і хай далі розбираються. Залучати весь батьківський колектив це точно якось дарма)
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября в 08:00
Я б тоже не хотела возить куда то ребенка на репетиции
Есть физкультура ,рисование ,труды -на этих уроках можно репетировать
пьЯНА
• 09 ноября в 08:00
Ответ дляАнонім Завгосп
Питання в тому, що вчителька м´яка і молода, вона не може сказати буде так і крапка. Намагається перекласти відповідальність.
пьЯНА
• 09 ноября в 08:01
Ответ дляSo_so
Всё это движение полностью лишнее. Есть желающие дети? Дети, не родители!
Дети сами готовят и показывают. Не более.
Это праздник, а не доп обязанности.
Я в свое время вообще иначе делала - никаких шоу, мастер класс тематический, дети в восторге.
Это праздник, а не доп обязанности.
Майстер класс проводили, в нас один тато кондитер, дітям сподобалось, але то буде шкільне свято
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября в 08:02
Ответ дляпьЯНА
Сделать один номер от класса и все
Вы придумали целый спектакль сделать ….
Автор ,инициатива наказуема
Родители вас явно невзлюбят
Вы придумали целый спектакль сделать ….
Автор ,инициатива наказуема
Родители вас явно невзлюбят
Анонім Завгосп• 09 ноября в 08:02
Ответ дляпьЯНА
То не беріть відповідальність. То її проблеми, всі мовчать в групі, ніхто нічого не пропонує і чудо, вчитель починає працювать. В мен едвоє дітей, 1 і 9 клас, мама вчитель. Ніколи не чула, щоб батьки приймали участь в концертах школи....
пьЯНА
• 09 ноября в 08:04
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Сделать один номер от класса и все
Вы придумали целый спектакль сделать ….
Автор ,инициатива наказуема
Родители вас явно невзлюбят
Вы придумали целый спектакль сделать ….
Автор ,инициатива наказуема
Родители вас явно невзлюбят
Так ми і хочемо зробити один номер, але залучити всіх бажаючих, сценарій писати під кількість дітей. Мені любов батьків, по фігу, є інші люди, які мене люблять.
Як_наготую...• 09 ноября в 08:04
Ні.
Коли у нас таке запропонували, хто хотів - прийняли участь, хто не хотів - зраділи, що їх не чіпають.
Вистава вийшла прикольна.
Срачу не було.. Були незадоволені але коли спитали чим саме - відповісти не змогли і далі мовчали.
Вистава вийшла прикольна.
Майская киска• 09 ноября в 08:05
Як же ви, ініціативні та креативні, задовбали.
Вам захотілось, а інші мають підстраюватись і викручуватися, щоб вам догодити.
Ще між дітей почнуться образи, бо всім головних ролей не хватить
Школа = навчання.
Все.
Школа = навчання.
Все.
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября в 08:05
Ответ дляпьЯНА
Так в чем тогда проблема,если номер для желающих ? Делайте с желающими ,остальных не трогать и все
И зачем возить куда то детей ?
Я думаю ,что вас лично ,очень много в школьном чате . Но такая мама обязательно попадается в каждом классе ( у меня дети 11 и 6 класс)
И зачем возить куда то детей ?
MacOS-ница• 09 ноября в 08:06
Ответ дляпьЯНА
Хочете - робіть. Нащо вам усі батьки? Елементарно є люди супер далекі від творчості та чужих дітей у великій кількості, яку ініціативу вони мають проявити у спектаклі для семирічок?
младокошкина• 09 ноября в 08:06
Ответ дляпьЯНА
Только второй класс? Поумерьте пыл, мамаша, иначе до 11 класса вас или убьют или отравят
ШанельКуКу• 09 ноября в 08:07
Боже збав клас від активних батьків. Це біда і для вчителя, і для більшої половини батьків.
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября в 08:07
Ответ длямладокошкина
Ну в средней школе уже дети начнут сопротивляться
Як_наготую...• 09 ноября в 08:08
Ответ дляМайская киска
Школа = навчання.
Все.
Школа = навчання.
Все.
Якщо ви наприклад, не хочете приймати участь - ніхто ж не заставляє.
Я не розумію таких. Частина хоче - ок приймають участь. Частина ні - просто не приймають і займаються своїми справами
А у вас виходить, що ’я не хочу, хай і інші не приймають’
младокошкина• 09 ноября в 08:09
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ага. И их будет легче подключить к плану устранения автора
Непонятно• 09 ноября в 08:10
Вас ще від садочка не відпустило? Для чого всі ці номери, які сценарії, кому це потрібно, якщо задача стояла просто представити 1 номер? Від усіх класів ’номер’ буде від 1-3 дітей, а від вашого 30? :) ваша ініціатива приведе до того, що весь клас просто пересвариться + виділиться групка ’ініціативних’, яким дуже треба щоб їхні діти були ’лідерами’ і атмосфера в класі стане дуже нездоровою. Дайте вчителю робити свою роботу.
Да будет так• 09 ноября в 08:11
Ответ дляпьЯНА
Вам конче необхідно на її місце
То капец, боже збав від таких активістів як ви
пьЯНА
• 09 ноября в 08:11
Ответ дляSo_so
Этого достаточно. Оставьте всех в покое.
Після останнього майстер класу, було багато фе, а цей чоловік творча людина, тому сказав, що більше не буде проводити, хоча концепцію обговорювали і теж ті, що залишились незадоволені, нічого не пропонували
ШанельКуКу• 09 ноября в 08:11
Я так розумію номер потрібен для загальношкільного свята? А свято буде довжиною в дві доби? Ну щоб кожен клас поставив виставу.
Маю натхнення• 09 ноября в 08:13
Ответ дляпьЯНА
Але наукою то для вас не стало, так)
Ви полізли зі своєю «постановою»…
Цікаво, де ви працюєте?
Ви полізли зі своєю «постановою»…
Цікаво, де ви працюєте?
Да будет так• 09 ноября в 08:13
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Сделать один номер от класса и все
Вы придумали целый спектакль сделать ….
Автор ,инициатива наказуема
Родители вас явно невзлюбят
Вы придумали целый спектакль сделать ….
Автор ,инициатива наказуема
Родители вас явно невзлюбят
Авторка напевно не працює, їй нема чим зайнятись, ото і мозок виносить всьому класу
Як_наготую...• 09 ноября в 08:13
Ответ дляШанельКуКу
Мені навпаки така мама ’зайшла’, коли таке організовували. Я не організатор, немає хисту, але моя дитина залюбки прийняла участь. Сором´язливий хлопець. Йому дуже сподобалось. На репетиціях діти більше здружились, батьки теж.
Я змогла допомогти лише з костюмами. Так зробила свій вклад.
Але хто не хотів - у нас не чіпали. Створили окремий чат, щоб навіть очі не мозолити людям і не набридати переписками. З 32 прийняли участь 18.
пьЯНА
• 09 ноября в 08:13
Ответ дляSo_so
Организуйте театральный кружок в школе и реализуйте свои амбиции.
Не создавайте проблем
Причому тут амбіції, мені особисто, якщо нічого не буде, навіть легше, не треба паритись.