пьЯНА• 09 ноября в 07:54
Батьківський чат і свято Миколая, то хохма
Були батьківські збори, 2 клас!, не 9, не 11, і ліцеї є завдання, що кожен клас готує номер, на Свято Миколая. У дітей захоплення різні, хто співає, хто танцює, хто плаває. Є діти більш сміливі та яскраві, є звичайні. Я запропонувала написати сценарій і залучити максимум дітей, є подруга, яка може допомогти з постановою, але спитати саміх дітей, чи хочуть вона брати участь. З дітьми поговорити, щоб вони хотіли показати і зробити постанову. Запитала батьків, що вони думають з цього приводу і які є пропозиції, половина зі мною згодна, навіть приміщення один батько для репетицій згоден надати. Одна мама проти, не має часу та можливості водити дитину, то ок, її рішення. Дві мами водять дівчат на танці, пропонують, щоб поставити танець, тільки для цих дівчат, запропонувала, включити танцювальний номер, ніби ок. Вчитель молода дівчина, каже треба номер, ідея з виставою їй подобається, бо можна залучити якнайбільше дітей . Але наголосила батькам, щоб вносили пропозиції, щоб був вибір, можна зробити голосування. Вже третій день, бої в чаті, не в контексті, я пропоную, а чому ні. Причому, ті батьки, які мовчали, завзято протестують про ти всього, але нічого не пропонують. У вас теж так? З дітьми вчора вчителька говорила, більшість хочуть брати участь. Тема просто поговорити, у вас теж так?
ИМХОля• 09 ноября в 21:08
Автор, я не понимаю. Вообще. Вас не понимаю.
Вам делать нечего? Есть педагог, есть классный руководитель, есть массовик-затейник, которые обязаны быть в штате школы, получают ЗП, учились на бюджете в Пед
Не, вам надо лезть на передовую? Зачем, объясните мне?
Я сейчас не в Украине. И я поражаюсь нашим людям. Тут все бесплатно. Тут учителя и администрация все делает для школьников. Они сами все организовывают, покупают костюмы, наряжаются, покупают угощение - это все за счет бюджета, но это их прямая обязанность.
И еще безмерно благодарна когда все участвуют.
А вы что? Что вы делаете? Молодую учительницу разбаловали вкрай, она не выполняля свои функции а теперь после таких активных мам тем более не будет выполнять.
Я в шоке от разницы. Слава Богу могла увидеть иное отношение, а не эти вечные поборы, конверты, концерты и пр
пьЯНА
• 09 ноября в 21:12
Ответ дляИМХОля
Ніхто з пістолетом перед тими, хто проти не стоїть, не хоче, їх право? Але скажіть офігенно, коли все це є? І дітям приємно, а батьки у вас теж вчителям кажуть, та клали ми болт на цю вашу організацію, чи все є таки допомагають? Не відповідайте, в мене багато знайомих за кордоном,всі допомогають, в міру можливостей, ніхто нікого брудом не поливає.
ИМХОля• 09 ноября в 21:16
Ответ дляпьЯНА
Это обязанности школы. а вы эти обязанности на себя перетягиваете, еще и обижаетесь что вам не отвечают родители вашего класса.
Помогать - это добровольно. А вот ждать этой помощи не стоит
Оч@ров@Шк@• 09 ноября в 21:55
Ответ дляпьЯНА
Дякую богові, що в нас батьки , читати вміють і розуміють написане, дякую, що ви не з нами, дуже сподіваюсь, ніколи не познайомимось
Навзаєм
пьЯНА
• 09 ноября в 22:15
Ответ дляИМХОля
Де я ображаюсь? Вчитель попросила про допомогу, не хочуть люди, немає проблем, але без негативу в сторону тих, хто щось робить.
Смажена полуничка• 09 ноября в 22:31
Як же бісять такі батьки і батьківські комітети, яким ’нічого не треба’, але які щодня пишуть : ’батьки, давайте організуємо...’ Реально дістали, вислужуються, вилузують слизові тим вчителям. Займіться своїм життям, не лізьте в ту школу, це вчитель повинен провести те грьобане свято, якщо в нього то стоїть в плануванні. Реально дістали. Повдягають німби і ходять-літають, бо якби не вони, то і школа б вже не стояла. ’Це все для ваших дітей!!!’ А вас хтось просить щось робити для наших дітей? Вам мало всього в школі? То робіть вдома для своїх.
СкиниУскачи!• 09 ноября в 22:33
Ответ дляИМХОля
Мы вас ждали