пьЯНА• 09 ноября 2024

Батьківський чат і свято Миколая, то хохма

Були батьківські збори, 2 клас!, не 9, не 11, і ліцеї є завдання, що кожен клас готує номер, на Свято Миколая. У дітей захоплення різні, хто співає, хто танцює, хто плаває. Є діти більш сміливі та яскраві, є звичайні. Я запропонувала написати сценарій і залучити максимум дітей, є подруга, яка може допомогти з постановою, але спитати саміх дітей, чи хочуть вона брати участь. З дітьми поговорити, щоб вони хотіли показати і зробити постанову. Запитала батьків, що вони думають з цього приводу і які є пропозиції, половина зі мною згодна, навіть приміщення один батько для репетицій згоден надати. Одна мама проти, не має часу та можливості водити дитину, то ок, її рішення. Дві мами водять дівчат на танці, пропонують, щоб поставити танець, тільки для цих дівчат, запропонувала, включити танцювальний номер, ніби ок. Вчитель молода дівчина, каже треба номер, ідея з виставою їй подобається, бо можна залучити якнайбільше дітей . Але наголосила батькам, щоб вносили пропозиції, щоб був вибір, можна зробити голосування. Вже третій день, бої в чаті, не в контексті, я пропоную, а чому ні. Причому, ті батьки, які мовчали, завзято протестують про ти всього, але нічого не пропонують. У вас теж так? З дітьми вчора вчителька говорила, більшість хочуть брати участь. Тема просто поговорити, у вас теж так?
MacOS-ница• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Діти якраз хочуть, робили два свята, їм дуже сподобалось, а от батьки не дуже.
Так нащо вам батьки??

Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
З приводу досвіду, то так, це вже третя дитина, старшим вже за 18.
Ну если так ,то вам реально нефиг заняться
MacOS-ница• 09 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Некоторым мамкам дай только повод разгуляться. Скоро и до Дня взятия Бастилии доберутся.
Спокуха, він влітку, там канікули)
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
вам аниматором надо идти работать)
автор пьЯНА • 09 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Ви все підготували, сценарій, постанову, приміщення
І це ви не паритеся?
Ще не готували, але то швидко. Судячи, з коментарів, того не треба, нехай їдять цукерки.
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
семилетки и восьмилетки аж пищат так хотят?))) ну да, ну да правильно родители не хотят, им отдохнуть после работы надо и не нервничать лишний раз, когда тревоги и обстрелы, а тут ’репетиции’ непонятно чего
Кнопус• 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Спокуха, він влітку, там канікули)
Ну і що? Репетиції проводити, у вересні вразити всіх 😂

Золота орда• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Не треба, да. А Вы лучше людей лечите, раз Вы врач, а не в режиссёра играйте.
автор пьЯНА • 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так нащо вам батьки??
З коментарів зрозуміла, не треба, треба забивати на все та не висовуватись, от так і живемо.
автор пьЯНА • 09 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
вам аниматором надо идти работать)
Ви працюєте і як воно?
MacOS-ница• 09 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А що тут такого дивного? Діти люблять двіж. Це ж ще не підлітки, яких екскаватором не посунеш)
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Це робиться інакше. Ми вже три таких робили. Кожного разу бажаючих більше.

Спочатку опитування хто хоче, не хоче. Окремо вчитель питає дітей. Бо буває мама хоче, дитина ні, або навпаки.

Створюється окремий чат з бажаючих.
Готується сценарій. Роздаються ролі.
Далі репетиції, костюми, виступ.

Хто не приймає участь, просто навіть переписку не бачить.
Саме тому репетиції не на уроках, тому що не всі діти приймають участь.
У нас були в актовому залі. Час узгоджували. Було 5-6 репетицій до виступу.
У вас может делаться так ,у кого то иначе
Желающих всегда можно добавить
Репетиции проводить где угодно в школе,но во время школьных уроков ( идет физра ,учитель занимается с теми кто не участвует в спектакле ,а классная с остальными репетирует ),а не возить их куда то специально
So_so• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
100%, Вам нужно понять, что в школу дети ходят учиться, а для реализации творческого потенциала есть секции.
автор пьЯНА • 09 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Я сама вирішує, що і коли мені робити, принаймі маю активну позицію
Як_наготую...• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Желающих всегда можно добавить
У коассной в это время уроки!!
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
именно так, пусть поедят конфеты и все, никто про те представления даже не вспомнит через год
автор пьЯНА • 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Желающих всегда можно добавить
У нас так не можна
Сіґеле-міґеле• 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Незрозуміло, в чому проблема) Дали вчительці сценарій, якщо є у вас така можливість, і хай далі розбираються. Залучати весь батьківський колектив це точно якось дарма)
Автору нефиг делать в этой жизни, захотелось хоть где-то почувствовать свою важность и нужность.
Маю натхнення• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
А ви особисто в якій самодіяльності участь берете?
Може на роботі, чи в будинку культури районному?

ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Желающих всегда можно добавить
Тільки не розумний вчитель фізкультури на таке погодиться
MacOS-ница• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Дивні висновки) Ви можете висунутися, якщо душа бажає, і зробити дітям виставу. Але не можете вимагати, щоб висовувалися
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
І це ви не паритеся?
Вот -вот
И рассказывает ,что ей оно не надо
При этом подруга поможет со сценарием ,уже нашли папу с помещением для репетиций
Такая мама инициативная -горе в классе !
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Ви працюєте і як воно?
причем тут я? это вы представления устраиваете, уже даже с чужими людьми на форуме
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так нащо вам батьки??
Чтоб возили на репетиции в помещении,которое дает папа
So_so• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Конечно. Юридически ответственность за всех детей в это время на нём.
автор пьЯНА • 09 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Мабуть працюєте, раз поради даєте, залучаєте до професії
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
ей проще покричать, а дальше пусть сами как-то что-то делают
MacOS-ница• 09 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Є позакласне життя у школі. І концерти й виступи - це круто, чому ні? Просто всім колгоспом то робити не треба)
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
нет, главный клоун тут вы, даже не буду претендовать
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
У вас в жизни белое или черное ? Либо спектакль -либо ничего?
Хотят девочки танец -пусть поставят этот танец ,вы можете быть хореографом