пьЯНА• 09 ноября 2024
Батьківський чат і свято Миколая, то хохма
Були батьківські збори, 2 клас!, не 9, не 11, і ліцеї є завдання, що кожен клас готує номер, на Свято Миколая. У дітей захоплення різні, хто співає, хто танцює, хто плаває. Є діти більш сміливі та яскраві, є звичайні. Я запропонувала написати сценарій і залучити максимум дітей, є подруга, яка може допомогти з постановою, але спитати саміх дітей, чи хочуть вона брати участь. З дітьми поговорити, щоб вони хотіли показати і зробити постанову. Запитала батьків, що вони думають з цього приводу і які є пропозиції, половина зі мною згодна, навіть приміщення один батько для репетицій згоден надати. Одна мама проти, не має часу та можливості водити дитину, то ок, її рішення. Дві мами водять дівчат на танці, пропонують, щоб поставити танець, тільки для цих дівчат, запропонувала, включити танцювальний номер, ніби ок. Вчитель молода дівчина, каже треба номер, ідея з виставою їй подобається, бо можна залучити якнайбільше дітей . Але наголосила батькам, щоб вносили пропозиції, щоб був вибір, можна зробити голосування. Вже третій день, бої в чаті, не в контексті, я пропоную, а чому ні. Причому, ті батьки, які мовчали, завзято протестують про ти всього, але нічого не пропонують. У вас теж так? З дітьми вчора вчителька говорила, більшість хочуть брати участь. Тема просто поговорити, у вас теж так?
Ответ дляпьЯНА
Після останнього майстер класу, було багато фе, а цей чоловік творча людина, тому сказав, що більше не буде проводити, хоча концепцію обговорювали і теж ті, що залишились незадоволені, нічого не пропонували
Правильно. Потому что нужно не папу приглашать, а платить деньги людям, которые этим занимаются.
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Якщо ви наприклад, не хочете приймати участь - ніхто ж не заставляє.
Я не розумію таких. Частина хоче - ок приймають участь. Частина ні - просто не приймають і займаються своїми справами
А у вас виходить, що ’я не хочу, хай і інші не приймають’
Сморите ,обычно бывает так ,что из-за таких инициативных страдают все дети ,всех заставляют принимать участие ,потому что учителя наседают на детей .
Автор даже стартпост написала с претензией к другим родителям ( неактивным )
Хочешь сделать номер ,раз ты такая активная ,инициативная -ок . Пиши в группе: я помогу с номером на праздник,буду приходить на физкультуру (пример ),напишите в личку мне те ,чьи дети хотят участвовать. И все .
Майская киска• 09 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Так, чекайте.
Автор жаліється, що батьки не хочуть приймати участь в цьому заході.
Тобто ’ я хочу і всі мають хотіти’
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Причому тут амбіції, мені особисто, якщо нічого не буде, навіть легше, не треба паритись.
То й не партесь.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я так розумію номер потрібен для загальношкільного свята? А свято буде довжиною в дві доби? Ну щоб кожен клас поставив виставу.
Чотири класа, чотири номери, максимум 15 хвилин.
Ответ дляпьЯНА
Вот и умерьте свою активность. Вы испортите ей атмосферу в детском коллективе. Я уже не говорю про тот холодный душ, который ждет детей этих активисток (мамкиных отличников, бегающих по учителям) в средней школе.
Да будет так• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Так чого ви паритесь? Насильно ощасливити мрієте весь клас?
Маю натхнення• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Не лукавте)
Нічого вам не легше
Ви навіть тему розписали в деталях, як сценарій
Нічого вам не легше
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Але наукою то для вас не стало, так)
Ви полізли зі своєю «постановою»…
Цікаво, де ви працюєте?
Ви полізли зі своєю «постановою»…
Цікаво, де ви працюєте?
Працюю лікарем, якщо це важливо, ніхто не лізе, я запропонувала, завжди можна відмовитись, або запропонувати, щось своє.
Непонятно• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
І дивитися все це будуть вчителі. 50 відтінків віршика ’Миколай Миколай, ти на свято завітай’ від маминих бубочок. :) не даремно ж їм по тищі премії дають, нехай насолоджуються.
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Вы можете лично водить на мастер класс своего ребенка
Понимаете ,всем не угодишь
У вас еще 2 класс ,вы просто неопытная в этом вопросе
Понимаете ,всем не угодишь
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Авторка напевно не працює, їй нема чим зайнятись, ото і мозок виносить всьому класу
Мозок ніхто не виносить, якщо для вас, запропонувати щось, винести мозок, то ваша справа.
Вредняжка• 09 ноября 2024
Вы ещё и сюда свой чат принесли.
А просто детям конфеты раздать нельзя? Надо устраивать гоцалки
Маю натхнення• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Ну так прийдіть зі своїм номером і подругою до хворих
Зробіть їм свято
Хай повеселяться)
Зробіть їм свято
Хай повеселяться)
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
То ради 15 хвилин потрібно аж приміщення наймати? У вас все нормально? Чи амбіції б´ють через верх?
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
автор, что-то я сомневаюсь, что тем детям оно вообще надо, про родителей тем более молчу
у тех работа и остальные заботы
Ліньки гуглить• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
а головняка на неделю)
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
а головняка на неделю)
Якби ж то. На місяць
Золота орда• 09 ноября 2024
Ответ дляВредняжка
Вы ещё и сюда свой чат принесли.
Показились с тем Мыколаем, чесслово.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляДа будет так
Я не парюсь, питання старосту у вас теж такі батьки, які нічого не пропонують, а потім своє фе висказують. Мені все ок, будь який варіант. От і все.
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Показились с тем Мыколаем, чесслово.
По традиції - Миколай приносить подарунки під подушку вночі. Ніколи не розуміла святкування Миколая в школі
Як_наготую...• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Це робиться інакше. Ми вже три таких робили. Кожного разу бажаючих більше.
Спочатку опитування хто хоче, не хоче. Окремо вчитель питає дітей. Бо буває мама хоче, дитина ні, або навпаки.
Створюється окремий чат з бажаючих.
Готується сценарій. Роздаються ролі.
Далі репетиції, костюми, виступ.
Хто не приймає участь, просто навіть переписку не бачить.
Саме тому репетиції не на уроках, тому що не всі діти приймають участь.
У нас були в актовому залі. Час узгоджували. Було 5-6 репетицій до виступу.
Створюється окремий чат з бажаючих.
Готується сценарій. Роздаються ролі.
Далі репетиції, костюми, виступ.
Кнопус• 09 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Показились с тем Мыколаем, чесслово.
Привітали дітей вдома, хто як хотів, і все. Але ж ні. Треба видовищ )
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Понимаете ,всем не угодишь
З приводу досвіду, то так, це вже третя дитина, старшим вже за 18.
Майская киска• 09 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
2 класс. Создаёте себе проблемы.
Якби ж то собі
Іншим батькам і молодій вчительці, яка ще не відростила броню на таких активних мам.
Золота орда• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Некоторым мамкам дай только повод разгуляться. Скоро и до Дня взятия Бастилии доберутся.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
у тех работа и остальные заботы
Діти якраз хочуть, робили два свята, їм дуже сподобалось, а от батьки не дуже.
Маю натхнення• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Ви все підготували, сценарій, постанову, приміщення
І це ви не паритеся?