пьЯНА• 09 ноября 2024
Батьківський чат і свято Миколая, то хохма
Були батьківські збори, 2 клас!, не 9, не 11, і ліцеї є завдання, що кожен клас готує номер, на Свято Миколая. У дітей захоплення різні, хто співає, хто танцює, хто плаває. Є діти більш сміливі та яскраві, є звичайні. Я запропонувала написати сценарій і залучити максимум дітей, є подруга, яка може допомогти з постановою, але спитати саміх дітей, чи хочуть вона брати участь. З дітьми поговорити, щоб вони хотіли показати і зробити постанову. Запитала батьків, що вони думають з цього приводу і які є пропозиції, половина зі мною згодна, навіть приміщення один батько для репетицій згоден надати. Одна мама проти, не має часу та можливості водити дитину, то ок, її рішення. Дві мами водять дівчат на танці, пропонують, щоб поставити танець, тільки для цих дівчат, запропонувала, включити танцювальний номер, ніби ок. Вчитель молода дівчина, каже треба номер, ідея з виставою їй подобається, бо можна залучити якнайбільше дітей . Але наголосила батькам, щоб вносили пропозиції, щоб був вибір, можна зробити голосування. Вже третій день, бої в чаті, не в контексті, я пропоную, а чому ні. Причому, ті батьки, які мовчали, завзято протестують про ти всього, але нічого не пропонують. У вас теж так? З дітьми вчора вчителька говорила, більшість хочуть брати участь. Тема просто поговорити, у вас теж так?
НеВРотик• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Я нікого не парю, якщо вам щось пропонують, з чим ви не погоджуєтесь, завжди можна відмовитись. Писала про морських свинок в класі, я була категорично проти, мене підтримала половина батьків, деякі, поза школою, бубоніли, що так, це правильно, але на зборах хитали головами, як китайські болванчики
та вы уже самой темой запарили, представляю какая вы душная в реале
Сиамская сороконожка• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У вас может делаться так ,у кого то иначе
Желающих всегда можно добавить
Репетиции проводить где угодно в школе,но во время школьных уроков ( идет физра ,учитель занимается с теми кто не участвует в спектакле ,а классная с остальными репетирует ),а не возить их куда то специально
Желающих всегда можно добавить
У нас учителя младшей школы в это время проводят уроки в старшей (основы, рисование, английский , историю)
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
А якби заявив, ви б перестаи готуватись? Чи готувались би, але без цих дітей.
А якби заявив, готувались би без цих дітей, в тому суть, що на заняттях, діти, навіть ті, що не хочуть мають вчитись. От і все, ніхто дитину гнобити не буде, але має бути чітка позиція батьків та вчителя. Тому, що жоден педагог в адекваті не візьме півкласу на урок, а півкласу, не зрозуміло де, щось там співає, а він несе за них відповідальність.
Сиамская сороконожка• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Укриття на локації є, навіть протирадіаційні, це було перше питання, батьки вже погодились, хто не хоче, їх право, всю іронію вашу за кораблем. Ото ми так і живемо, що половина,негативить та тупо іронізує при повному пасиві до життя.
Вопрос в другом, кто будет водить на репетиции?
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляНеВРотик
Вас ніхто сюди силою не тягне, завжди можна перейти в іншу тему, це як раз чітка позиція і вибір, без переходу на особистості
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
А на почуття маленької дитини вам всеодно?
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Водити не треба, дітей від везуть і привезуть додому, про це домовились.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Якщо це релігійні переконання сім´ї, дитина розуміє причину.
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Ви думаєте це педагогічно відкидати дитину від колективу через різні релігійні переконання?
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Ви будете по хатам збирати? А хто буде нести юридичну відповідальність за дітей в цей час?
НеВРотик• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
вот, вы же вообще не приемлете другого мнения, кроме вашего. Или по вашему или иди вон.
т.е. у детей нет выбора кроме или участвовать в том, что вы предложили или не участвовать вообще.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Значить дитина приймає участь, якщо хоче, для неї це може бути гра. В мене в старшого сина в класі був хлопець, вони ходили в церкву де не святкують дні народження і багато інших свят, дитина не парилась, якраз через релігійні переконання. Приймала участь в КВК та деяких заходах, що не йдуть усупереч вірі, і це йшло з сім´ї. Був хлопець мусульманин, він приймав всюди участь, але ходили в мечеть.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я зобезпечує логістику, разом з батьками, відповідальність на всіх, хто проти, може відмовитись.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляНеВРотик
У дітей, батьків та класної є багато варіантів: взагалі нічого не робити, запропонувати щось, ту саму колядку, щоб залучити всіх бажаючих, інші варіанти, але всі мовчать.
НеВРотик• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
та вы там все пространство заполнили
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляНеВРотик
та вы там все пространство заполнили
Ніхто не заважає взяти все в свої руки, в тому числі піти до адміністрації і сказати, що це свято суперечить конституції, але як завжди у всіх язики в одному місці.
НеВРотик• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
так вы ж уже влезли со своим авторитетным мнением, которое оказывается у админимстрации нужно отменять , ссылаясь на конституцию.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляНеВРотик
Ну дівчина написала свою,на мою думку, доречне зауваження, що діти різних віросповідань і такі свята не мають проводити у школі, але це хтось має донести адміністрації, і проблема, на мій погляд, вирішена, але ссикотно, вірно?
НеВРотик• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
бедный ваш класс, это ж вас еще 10 лет терпеть.
А, да, еще можно уйти. Я помню
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляНеВРотик
А, да, еще можно уйти. Я помню
Так а в чому проблема, сидіти і кивати на все, що запропонують, а потім грати в обіженок. Навпаки всіх питають, що ви думаєте, можна сказати, я проти, хочу по іншому, не хочу.
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
А для чого створювати для батьків проблему на фоні релігійних переконань?
НеВРотик• 09 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Так це батьки в класі автору форум порадили. З надією, що поки вона душнить тут, їм менше її ініціативності та мозгоклюйства залишиться.
я так и подумала, хотят хотя бы в субботу утром выдохнуть
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Автор на форумі більше 12 років, так що мимо. Запалу вистачить на все, такі коментарі, навіть приємні, значить все ок.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Поняття не маю, в чому проблема, в кого проблема йде та вирішує її.
почему вы не в моем классе?) на самом деле все просто : не нужно никому давать выбор-будет хаос! все пересорятся и вообще ничего не получится. Просто говорите будет так и так, согласовываете с учителем и действуете, может в помощь взять пару адекватных мам. И отличная идея задействовать весь класс, пусть более раскрепащенные говорят текст, танцуют, кому-то 1 слово сказать, другие пусть типа массовка, но участвовать должны все, дети будут в восторге!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
У більшості хірургів логістика проста - операційна
Як ви встигаєте
? І хомʼяки і сценарії і троє дітей і чергування
Як ви встигаєте
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
То донесіть
З хомʼяками вирішили то і адміністрація під силу
Домашка• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Людина еволюціонувала, підлаштовуючись під обставини і оточуючих. Не виділятися - це переважаюча стратегія поведінки у АБСОЛЮТНОЇ більшості населення. Більшість людей НЕ ХОЧЕ писати у шкільних чатах, бути яскравішим за інших, висловлювати свою думку (навіть якщо та є). Більшість піде за лідером, хто б не взяв на себе лідерство.
Розумієте це?
Тому чат мовчить, поки його не розворушать.
І якщо ви у західній частині країни, про 35 статтю треба нагадувати ДУЖЕ наполегливо. Бо у вчителі йшли не найкращі, не найрозумніші, не найяскравіші, а ті, котрі у інші виші не могли вступити. Там прості жінки, вони дуже часто по дефолту (бо стратегія виживання) такі ж, як оточення. Ходить оточення в церкву - і вони ходять. святкує оточення миколая - і вони це в школу тягнуть.
Ваші дії глибоко дискримінаційні, хоча ви цього і не увсідомлюєте.
Розумієте це?
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Так так і хотіли по суті, але дали можливість іншим, щось запропонувати, відверто кажучи, минулого року була класна вчителька, вона тим всім заправляла, але виїхала закордон. Батьки були на підхваті, дітям ця тусня була в кайф. Нова по знаннях непогана, контакт з дітьми є, але в силу відсутності досвіду та аморфного характеру, постійно звертається до батьків по допомогу. Щей, на мій погляд, побоюються адміністрацію.