Хочу на Балі• 16 мая в 14:59

Беременна и не знаю что делать теперь (

Девочки, ситуация жесть, плачу уже 2 недели каждый вечер. Срок 7-8 недель, на узи была.
Но меня накрывает жуткая паника из-за войны, постоянно кручу мысли как я буду с тем животом бегать по укрытиям, обстрелы такие, что дома обваливаются.. Сама я точно не справлюсь, если вдруг с мужем что-то случится. Родителей у меня нет, жилье снимаем..
Ко всему прочему я сошла с антидепрессантов и эта беременность случилась в следующем же месяце, и я чувствую жесткий откат ((

Что делать я не знаю, хочу поддержки какой-то, бо советоваться просто не с кем..
Муж ребенка хочет, но из-за моих рыданий говорит может и правда лучше прервать..
Добрая свекровь• вчера в 00:08
Ответ дляКров з молоком
Вас жизнь я смотрю ничему не учить
Ви яскравий приклад агресивної навʼязливою віруючої. В нову церкву перешли? Чи 5-десятниця? -

Вся така шо куди там• вчера в 01:44
Ответ дляВидящие_помогите
Для того чтобы обеспечить себе более-менее спокойные условия материнства у есть еще как минимум 6 месяцев. Сядьте, поговорите с мужем, расскажите про свои страхи. Если есть вариант продать жилье и переехать в район поспокойнее, или за город, то я бы им воспользовалась. Это лучше чем сидеть и переживать все время. Спокойная мама - здоровый ребенок
Говорить с мужем и верить каким-то планам и обещаниям - вообще худшая идея. Таких случаев миллионы, когда сегодня он обожает и животик целует, а через неделю встретил любовь всей жизни и кинул беременную или с новорожденным, и никто ему этого не запретит. Так что рационально рассчитывать только на себя, в любых обстоятельствах в жизни. Если ей нужен ребёнок, она хочет, пусть рожает. Если у автора есть возможность за эти пол года обеспечить себе спокойные комфортные условия не перекладывая ожидания, то тогда ок.
Я такая - жду трамвая• вчера в 02:23
Ответ дляГрабля
Поддерживаю за выезд. Хотя бы в спокойный регион с мужем.
Перемена локации - тоже стрресс, но из двух зол лучше выбирать меньшее. Для проживания с ребенком особенно важна безопасность. Правильно автору писали выше: выехать хотя бы на время. Не обязательно готовиться прям к выезду на всегда - это многих особенно пугает. Я выезжала типа ’на каникулы на три дня’ и уже три года как не вернулась с них. Но, если ситуация изменится, будет более безопасно, то может и вернусь. Сейчас, как мы видим, к сожалению не безопасно во многих городах Украины
Королева краси• вчера в 07:11
Ответ дляДобрая свекровь
Яка шиза. До чого тут віруючі? Я в церкву ходжу пасочки святити раз на рік. Але блін інтуітивно розумію, що це дно і страшний гріх - вбити своє дитя, і неважливо, нарождене воно вже чи ні.
Ви фільми не дивилося, як воно вже у 10 тижнів никається від тих інструментів, що його розривають? А в 12 тижнів це вже сформована дитина, тільки маленька, із нервовою системою, із здатністю відчувати біль і страх.
Є люди просто НЕпсихопати, уявіть собі. І вони або думають ДО того, як ноги роздвигати, або соплі і шизу свою узяли в кулак, і узяли відповідальність за дитину, яка вже є, хай і неспроможна поки жити окремо від твого тіла.
Добрая свекровь• вчера в 09:29
О, свята інтуїція «раз на рік за пасочками»! Як зручно: Біблію не читала, в медицині нуль, зате судити чуже життя зверхньо і хамити про «ноги» — це справжня «НЕпсихопатія».Справжній гріх — це плодити злидні й ростити дитину в депресії без підтримки, ламаючи їй психіку з народження. Але вам же байдуже, що буде з дитиною ПІСЛЯ народження, головне — у білому пальті в коментарях постояти.

Крім того, перед тим як рекомендувати фільми (до речі, науково визнані пропагандистським фейком), почитайте базову біологію. На терміні 10-12 тижнів ембріон фізично не має кори головного мозку і сформованої нервової системи, щоб усвідомлювати «страх» або «ховатися». Він не може «никатись» — це рефлекторні скорочення на зовнішнє роздратування. Перестаньте транслювати середньовічні міфи і нав´язувати своє почуття провини там, де люди приймають тяжке та виважене рішення».
Кров з молоком• вчера в 11:16
Ответ дляДобрая свекровь
Опа. А я тут при чём? Церковь сразу вспомнили зачем-то. Тут из агрессивных только вы. И в церковь я не хожу, как и в другие религиозные организации
Грабля• вчера в 13:53
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мы два года ждали,что война закончится. На третий выехали. Этот стресс от шахедов,кабов... Невозможно.

Гжегож Бженчишчикевич• вчера в 14:54
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ви будете народжувати? У Вас ще діти є?
Так, буду) якщо плод здоровий - буду проходити ніпт і можливо амніо за показаннями. Якщо з патологіями, тоді переривання - чесно знаю, що особливу дитину не вивезу.
І скажу Вам, що медицина наша вже доволі буденно ставиться до такого віку))
Є старший, 15 років.
Луноходик_Ик• 2 часа назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Є старший, 15 років.
Я ,мабуть, пас.Не хочу вести в перший клас в 50. По віку вже важко. Не думаю, що з обстановкою зараз навкруги вдасться виносити дитину зі спокійною психікою. Я ніч не сплю і весь день кидає зі сторони в сторону, а я це буде рік- два такі ночі з немовлям.
Гжегож Бженчишчикевич• только что
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну в 1 клас поведете коли були б тільки на рік старше мене зараз, а ось я вже - в 51 )) Ночі з немовлям мене не лякають - я вже років 10 лягаю під ранок, сова, мене скоріше лякає вік дитини 3+ ...
Коротше якщо є бажання та відносне здоров´я, то вік - це просто цифра. Ну і я хочу щоб у старшого була рідна людина, раз вже так вийшло, взагалі малоймовірний був варіант в розпалі періменопаузи с одним фолікулом...
Здогадуюсь що батьки наприклад мене не зрозуміють, але я вирішила для себе саме так - як буде так буде.