пьЯНА• 09 ноября 2024
Батьківський чат і свято Миколая, то хохма
Були батьківські збори, 2 клас!, не 9, не 11, і ліцеї є завдання, що кожен клас готує номер, на Свято Миколая. У дітей захоплення різні, хто співає, хто танцює, хто плаває. Є діти більш сміливі та яскраві, є звичайні. Я запропонувала написати сценарій і залучити максимум дітей, є подруга, яка може допомогти з постановою, але спитати саміх дітей, чи хочуть вона брати участь. З дітьми поговорити, щоб вони хотіли показати і зробити постанову. Запитала батьків, що вони думають з цього приводу і які є пропозиції, половина зі мною згодна, навіть приміщення один батько для репетицій згоден надати. Одна мама проти, не має часу та можливості водити дитину, то ок, її рішення. Дві мами водять дівчат на танці, пропонують, щоб поставити танець, тільки для цих дівчат, запропонувала, включити танцювальний номер, ніби ок. Вчитель молода дівчина, каже треба номер, ідея з виставою їй подобається, бо можна залучити якнайбільше дітей . Але наголосила батькам, щоб вносили пропозиції, щоб був вибір, можна зробити голосування. Вже третій день, бої в чаті, не в контексті, я пропоную, а чому ні. Причому, ті батьки, які мовчали, завзято протестують про ти всього, але нічого не пропонують. У вас теж так? З дітьми вчора вчителька говорила, більшість хочуть брати участь. Тема просто поговорити, у вас теж так?
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дітьми займаються в багатьох сімʼях
Самі собі формують графіки і часто якісь заняття щодня
А тут бац - десь репетиції чогось
Так питали всіх, згодні, ні, запропонуйте щось, відмовтесь, силою ніхто не заставляє щось міняти, навпаки дали вибір.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Я не лікар, але маючи їх в родині, сама років з 10 чудово розбиралась в анатомії, ліках, діагнозах і т.д. Бо про це весь час обговорення вдома
Клас
На першому курсі в анатомці годинами вчать а хтось бац з 10 років розбираються
Що тут тільки не почитаєш
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
І жодного жоднісінького шансу, що під час репетицій, або коли ви маєте розвозити чужих дітей до дому, або під час виступу вас терміново викличуть на роботу, правда?
Ось тільки у вас - оперуючого хірурга - і є час організовувати масштабний івент із залученням міжнародних зірок!
Чому так негативно, возити погодились вже 5 батьків, четверо на постійній основі, в мене є чоловік і батько з машиною, якщо мене викличуть, мене підмінять.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Клас
Що тут тільки не почитаєш
Ну я з 7 років в операційній була частим гостем і в морзі теж, і в пологовому в мами, так що буває все.
Добрая свекровь• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
У моего ребёнка были на первом месте тренировки и день расписан. Я была бы против внешкольных репетиций только по этой причине. То есть ставить многолетние тренировки на паузу из-за школьного выступления разового? И у большинства родителей дети заняты каждый день до вечера. Или это готовится в школьное время или мне это не надо.
Як_наготую...• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Супер
Якомусь класу пощастило теж
В класі я цим не займаюсь, але чим можу допомагаю.
Займаюсь поза роботою іншим
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
І ? Всі були в аеропортах - то пілоти і стюардеси ?
Пс - в тих операційних і пологових слово асептика- антисептика пусті слова - що дітки гуляють
Тримаю свічку• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
У вас фантастична родина. У всіх машини і всі цілими днями не працюють!
І ще п´ять батьків такі ж самі!
У вашого класу просто не було шансів не створити неймовірне шоу!
І ще п´ять батьків такі ж самі!
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ваша позиція зрозуміла, не треба, це ок. Ніхто не жене, на дитину не тисне. Якщо класна не може (не хоче), організувати у шкільний час, то ви маєте право відмовитись.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
І ще п´ять батьків такі ж самі!
Четверо мам не працюють і погодились, чоловік сутками працює, батько теж, мама моя теж водить, якщо треба рішення, воно знайдеться.
Тримаю свічку• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Цікаво, в якому медичному закладі дозволяється водити дітей в операційні та морги?
І в які пологові 30-40 років тому пускали дітей?
Тішуся неперетішуся• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Так ми і хочемо зробити один номер, але залучити всіх бажаючих, сценарій писати під кількість дітей. Мені любов батьків, по фігу, є інші люди, які мене люблять.
Занимайтесь этим дома, нафиг этот спектакль к дню николая, вы ку-ку? К каждому празднику будете на репетиции ходить? Не нужно это другим родителям, нужна сценка - учитель на уроках, на том же навк.свите или после уроков пусть репетирует, а не вечером куда то таскать детей, у всех работа, кружки, а не ваш маразм. Храни господь от таких мамочек в классе.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Пускали в морги без проблем, в операційну, можна було зайти після операцій, в пологовому не в родзал, звісно, але були ординаторській завжди
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
І авто це автобус ?
Бо мінімум 5 дітей вже
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
І авто це автобус ?
Бо мінімум 5 дітей вже
В класі 24 дитини, троє відмовились. Все розподілили
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
А ну так
Театр починається з буфету :)
А звучить то як - я з семи років в операційних
Театр починається з буфету :)
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Чого тільки не прочитаєш.
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Автору можна все.
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Булінгом попахує
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Булінгом попахує
Яким булінгом, батьки сказали, як пані вище, тренування, заняття, не має часу, не зможемо. Інші, можуть, булінг, то інше.
Тримаю свічку• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Тобто, в заході приймає участь 88% дітей? А про що тоді тема? Які батьки вам з початку ставлять палки в колеса та створюють токсичну атмосферу при обговоренні? Оті три нещасних дисидента?
А в стартпості з вами була згодна тільки половина...Ви за суботній ранок змогли таки всіх переконати?
Автор, признавайтесь, ви з самого початку тролили?
А в стартпості з вами була згодна тільки половина...Ви за суботній ранок змогли таки всіх переконати? Автор, признавайтесь, ви з самого початку тролили?
Вашого запалу вистачить на років 2-3. Потім у вайбер і буде кілька повідомлень на рік, всі з усім згодні, аби їх не чіпали. Дуже помітно, у кого перша дитина, стараються всім вгодити, ініціативні. Але кілька разів вислухаєте невдоволення і бажання пропаде. Вдячності не буде ніколи
Ответ дляпьЯНА
Вчителька перший рік, 21 рік їй, вона ще не відійшла від морських свинок, яких пропонували завести в класі, щоб діти відчували себе як вдома, при тому, що є важкий алергік і асматик. Дітям двіж подобається і це правда, навіть ті, які сором´язливі приймають його з радістю.
Я їй співчуваю. Бідна дитина. Скоро втече зі школи
Гуру троллинга• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Після останнього майстер класу, було багато фе, а цей чоловік творча людина, тому сказав, що більше не буде проводити, хоча концепцію обговорювали і теж ті, що залишились незадоволені, нічого не пропонували
Поставьте Белоснежку ,помню у нас даже зеркальце играла девочка в серебряном платье , и держала в руках небольшое и отвечала ,всем желающим хватило ролей.
Не все захотят смогут однозначно .
+ Должен быть суфлёр ,на случай ,что во время выступления кто-то не придет ,заболеет и т д
Не все захотят смогут однозначно .
НеВРотик• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
В операционной подменят?
Сегодня я не я• 09 ноября 2024
5 клас, в школі є гурток драми, ставлять спектаклі 1 раз на рік для кожної паралелі. Мій син з задоволенням бере участь, а його друг ніколи. Хто танцює - завжди готують танець до спектакля, хто в хорі - наприкінці співають. Хто хоче - допомагає з реквізитом. А хто не хоче - просто приходить подивитись і поаплодувати. Всі діти різні. І дуже добре, що в це все не втягують батьків, а школа і гурток займаються цим всім виключно разом з дітьми.
Як_наготую...• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дітьми займаються в багатьох сімʼях
А тут бац - десь репетиції чогось
Я про те, що діти хочуть виставу. Це вияснили.
Але батьки проти. Чому?
Або діти проти, батьки проти, чому чіпати тих хто за?
Але батьки проти. Чому?
Як_наготую...• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Клас
Що тут тільки не почитаєш
А яка взагалі різниця чому у автора є час цим займатись?
Я, наприклад, радію, що у дитини в класі є мами, які цим займаються, мене не чіпають, все беруть на себе, знаходять час і організовують.
І мені байдуже ким вони працюють, як знаходять час. Вони взяли це на себе - молодці. Нащо мені лізти?
А тут автора вже на молекули розібрали.
Дурдом.
А тут автора вже на молекули розібрали.
Дурдом.