Асталависта бэйби• Изменено 09 ноября 2024
Дівчатка, у кого електричка BMW I3
Поділіться враженнями, будь ласка)
Потрібен електромобіль, дивлюсь цей , ліф і зою)
Асталависта бэйби
• 09 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Деньги откуда?
Економила на тролейбусі, ходила пішки. Спробуйте.
Асталависта бэйби
• 09 ноября 2024
П…ець, украінці( що з нами не так? Рукаліцо на елементарне запитання… це авто бюджетні, а вже комусь дурно стало(((
ПодругаМужа• 09 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Брат во Франции сказал по электричкам лучше Рено или Тойота, ну если много денег есть еще тесла, смотрите что бы на 500 км хватало
ПодругаМужа• 09 ноября 2024
Автор я в лифе такси ездила удивилась она тонкошкурая, может новые лифы лучше, у меня Матиз был и Фольксваген , то лиф изнутри мне к Матизу приближен, нет таких дверей как у фольца, может садитесь покатайтесь в лифе и Зое и поймете разницу, моя мечта гибрид, в нашей стране не могу надеяться на электричество
Пушка заряджена• 09 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
П…ець, прикоритні( що з вами не так? Рукаліцо на елементарне запитання… у країні війна, а ви ніяк не нажеретесь(((
ИзЮмрудная• 09 ноября 2024
Ми розглядали її для покупки, але це буде моя перша машина, і це дорого для нас, щоб вчитись. Чудова машина і дуже гарні характеристики. Якщо взяти с гібрид, то взагалі супер.
Асталависта бэйби
• 09 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Ви здуріли? Вже три роки всі пішки ходять??
Асталависта бэйби
• 09 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Не, не надо. Она очень дорогая в кузовщине и да, у нее даже колеса разные. Передние и задние. Лучше зоя, а еще лучше фольцваген гольф
Все ж до Зої схиляюсь. Для міста саме те
из желе я• 09 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
о, це ви скрізь про прикоритних пишете. якщо людина працює і заробляє більше вас то полюбому прикоритна. а от те саме прикоритній владі побоїтесь сказати?
из желе я• 09 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
тут в більшості випадків так, злі і невдоволені