Замрійлива• вчера в 19:47
Недорогие подарки коллегам и знакомым
Посоветуйте недорогие подарки на бюджет до 700 грн. Что можно придумать? Подкиньте идеи пожалуйста
Эскиз бесконечности• вчера в 20:09
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я люблю красивые елочные игрушки, но это фигня, особенно если вы не скрипачка.
А я якраз вона
Плюс колекціоную ялинкові формові іграшки
Але ваша думка дуже цінна
Эскиз бесконечности• вчера в 20:11
Ответ дляСунуся в чужі справи
А санта клаусів дарують сантам , а котиків котам а скрипки скрипалям
Кондуктор маршрутки• вчера в 20:13
Ответ дляЭскиз бесконечности
А я якраз вона
Але ваша думка дуже цінна
Дуже цікаво. А хто виробник?
Эскиз бесконечности• вчера в 20:15
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дуже цікаво. А хто виробник?
Не знаю
Була в подарунковій коробці - жодних знаків
Сунуся в чужі справи• вчера в 20:16
Ответ дляЭскиз бесконечности
Санта Клаус - новогодняя тема. Котиков любят все. А скрипка - специфическая игрушка и мрачного коричневого цвета - ну такое...
Сунуся в чужі справи• вчера в 20:18
Ответ дляЛялька в колисці
Волинська 15/15. Цукерки Пригощайся
Посмотрела на карте этот дом. Не понятно - это в желто-синем магазине?
Эскиз бесконечности• вчера в 20:22
Ответ дляСунуся в чужі справи
І про котів виключно ваші висновки
Але все ж класно що мої колеги думають не так як ви
Біток чи ефір?• вчера в 20:26
Ответ дляЛялька в колисці
В цьому році нам подарували коробку цукерок Гощанський завод продтоварів. Вона була на новий рік, але вже нема. Ми давно не іли таких смачних. В коробці 27 видів з фруктовою начинкою, причому в більшості прямо шматочки фруктів. Чорнослив/ курага, інжир з горіхом, банан, персик з горіхом, диня, груша... в смачному шоколаді. Тому питання подарунків подругам було вирішено. Сьогодні отримала вже, тільки коробки інших кольорів. Ціна 1 кг вийшла 440грн. Доречі в Києві в них вже є один фірмовий магазин, де можна ті цукерки, що найбільш сподобалися купувати врозвіс. І сайт є
Купую їх вже років 8, смачні. По факту, це різні сухофрукти в шоколаді. Правда, то зовсім не шоколад
Лялька в колисці• вчера в 20:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вибачте, я не підкажу. Особисто не була, чоловік заїжджає і купував що я хотіла
Біток чи ефір?• вчера в 20:30
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так, там
Біток чи ефір?• вчера в 20:34
Якщо дорослим жінкам подарунки , може новорічний посуд Лефард. Він в коробці на атласній підложці йде. Святково виглядає. В Епіку я сьогодні купила, там знижки зараз
Фрикаделька• вчера в 20:38
У Клюбі сьогодні не танці
Сегодня интегрированная сценка: Ах какие вкусные сухофрукты в шоколаде. Их хочет каждый чилавечек. Не подскажете адрес... Ох. Ах. Я Вся теку...
Это что за самодеятельность с гастролями на каждый праздник?
Говно с червями в пластилине ваши канхветы
Капитанша• вчера в 20:49
Ответ дляШеллар
Знайомим, які ставлять ялинки, для подарунків купила скляні іграшки українського виробника Irena-Co. На мій смак, це справжні шедеври, які несуть в собі душу свята.
вона виглядають гарно, але... дуже дивний виробник, що з тернополя, але досі постачає на рф. усі майданчики рф завалені цими іграшками. досі є крім
irena-ko.business-guide.com.ua і irena-ko.biz-gid.ru. тобто для тих самих замовлень... а також усі іграшки , ну практично, казки срср чи у стилістиці того часу.
може комусь і норм звичайно.
Ответ дляКапитанша
може комусь і норм звичайно.
Ну да, не двушечка на Москву, а лише продаж іграшок, маштаб не той.
Капитанша• вчера в 20:54
якщо що, я б купила цукерки. щось чи гоща, чи волонські. якщо багато треба і щоб усім однаково, щоб не було, що когось виділити подарунком. якісь набори у дерев´яному, як приклад, пакуванні. якщо людині не сподобається, завжди можна подарувати комусь ще). а усі ці свічки, набори іграшок, косметики, алкоголь це все дуже індивідуально і не завжди передаруєш якщо що)
Лялька в колисці• вчера в 20:57
Ответ дляФрикаделька
У Клюбі сьогодні не танці
З вами все добре? Може температура піднялася?
ФрекенБок• вчера в 21:23
Ответ дляБіток чи ефір?
А ви часом не куштували їх грильяж? Чи є там такий як колись був у дитинстві з горішками (без сухофруктів, зернят і інших сучасних варіацій)?
Черговий по кухні• вчера в 21:36
Павербанки, в авроре по 400 грн сегодня видела видео в тик ток. Актуально
Біток чи ефір?• вчера в 21:47
Ответ дляФрекенБок
Куштувала, але вже не пам´ятаю, що в середині. Частіше купували коробки асорті з доставкою великою вагою та між собою ділили, щоб спробувати різних
В магазин мені не зручно їздити
ФрекенБок• вчера в 21:48
Ответ дляБіток чи ефір?
В магазин мені не зручно їздити
Дякую
Біток чи ефір?• вчера в 21:50
Ответ дляФрекенБок
Дякую
До речі, як вище і писали, вони не в шоколаді, а як в помадці соєвій.
ФрекенБок• вчера в 21:51
Ответ дляБіток чи ефір?
Смачна помадка чи пластмасова?
Замрійлива
• вчера в 22:04
Ответ дляЛялька в колисці
Какие красивые! Первый раз слышу и вижу если честно ( А онлайн где их можно заказать?
Закуйовджена життям• вчера в 22:29
По 700 на каждого или на всех? Если на всех 700, то сколько их? У вас на работе дарят подарки друг другу? Или играете в Тайного Санту?
Замрійлива
• вчера в 23:07
Ответ дляЗакуйовджена життям
До 500-700 на каждого. Нас 3е чел, как-то принято на НГ, днюху и 8 марта поздравлять друг друга. Но сума чем меньше тем лучше) коллеги не бедные, но приятно нужно сделать всем
Закуйовджена життям• вчера в 23:15
Ответ дляЗамрійлива
Алкоголь полезный подарок, если сами не пьют, то его всегда можно гостям на стол поставить или в гости отнести. Выше конфеты советуют. Мне сегодня реклама вылезла орехи разные в банках с медом и просто. Но опять же, у всех свои тараканы, может на такое будут носом крутить.
Лялька в колисці• вчера в 23:55
Ответ дляЗамрійлива
Загугліть гощанський завод продтоварів. В них є сайт з продукцією