Фрикаделька• 09 ноября 2024

Смішно про мир читати, коли десь 50+ шахедів летить по країні

Є підозра, що не для усіх ця ніч буде спокійною. Я ненавиджу русню. У мене все.
Alienmoon• 09 ноября 2024
Ответ дляGvenna
Тут і без анонімів неясно де бот а де людина) лозунгами говорять мабуть боти, а у людей он збивають за вікном, там не до лозунгів
Пока им платят , пока и будут свои лозунги толкать про границы 91

lilu1990• 09 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
А в мене навпаки останні дні з´явилися відчуття, що наближаємося до кінця. Не такого, як ми мріяли, звичайно, і не факт, що це остаточний кінець.
Але все ж завершення на якийсь період
Та якого кінця. До кінця року то всьо посилиться . Бо кацапи хочуть урвати собі побільше перед великими балачками про мір
Gvenna• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Чого ви ставите рукалице? Поки в сша там зміна влади то найкращий час для ворога рішати свої цілі

Я би сказала що то все може посилитись навіть як і наступальні дії

Бо вікно можливостей швидко закривається.

А там путіну прийдеться прикидатися ракушкою і шо він завжди був за мір
По землі може й не просунуться, а от в повітря кидатимуть багато, таке теж є відчуття, оці стада шахедів, каби і т.д
Alienmoon• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Вот это и самое страшное .
рашисты если Курахово сейчас возьмут , то Покровску всё, а там уже начинается Днепропетровская обл .
Alienmoon• 10 ноября 2024
Ответ дляGvenna
По земле , увы , тоже сильно ползут
lilu1990• 10 ноября 2024
Ответ дляGvenna
Та чого не просунуться. Дивлячись шо там наші накомандують
Ane4ka777• 10 ноября 2024
Ответ дляJul-Ap
Знаете, это не худший вариант, если уедут.
А то на выбирают потом недалёкие Мураевых и Шариев, представляете, как с этим жить?
Но не уедут, скорее всего.
Те кто так хочет, но 3 года все никак, вряд ли способен состояться в другой стране, нет потенциала
Ну так я же написала, кто хотел тот уже свалил давно всеми правдами и не правдами. К сожалению и без таких навыбирают всяких Шариковых, у наших слишком короткая память, главное лапши побольше на уши навешать и гречку раздать и ’золотой ключик в кармане’.

Gvenna• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну це да. У нас знімають з посад і забирають з міста людей, як відбивали Харків у русні в 22. Негарно попахує. За травневий пройоб кордону на північ від Харкова ніхто не відповів. Таке кароч.
Gvenna• 10 ноября 2024
Ответ дляAne4ka777
Щас замість гречки роздають тищу за кешбек)
annu-b519• 10 ноября 2024
Ну так мир и нужен, что бы не летело, не?
Jul-Ap• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
По логике вещей, они должны сосредоточить усилия по освобождению своей Курской области.
Иначе , ’учитывая реалии на земле’, странная получается картинка.
Gvenna• 10 ноября 2024
Пішла доперебираю шафу. Київ тримайтесь там. У нас в області кружляють шахеди. А на сам Харків каби щодоби пускають вже кілька діб поспіль. Я в підвал спускаюсь бо ну його нах. За тиждень два прильота на районі.
lilu1990• 10 ноября 2024
Ответ дляJul-Ap
Х-й вони ложили на ту Курську область. Ми звідти самі підемо, бо будем вимушені і кацапи про то знають
Gvenna• 10 ноября 2024
Ответ дляJul-Ap
Вони їх вже зосередили(
Anna_2095• 10 ноября 2024
Памʼятаєте здається у минулому році чи раніше жіночка у тік тоці називала дату закінчення війни, прям відлік вела🤦‍♀️ і багато де це розносили і тут багато обговорень було, ну фінал історії самі знаєте який🤷‍♀️
Так от так само із Трампом, просто масштаб дещо інший…
Jul-Ap• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Вимушені как конкретно?
Эти мирные, прости Господи, соглашения, должны зафиксировать юридически определенный статус. Например, заморозка на позициях, где находятся войска сторон.
Jul-Ap• 10 ноября 2024
Ответ дляGvenna
Вони їх вже зосередили(
Ну, успехи у них умеренные, если верить дипам, и до полного освобождения очень далеко.
lilu1990• 10 ноября 2024
Ответ дляAnna_2095
Туск хіба що не в тік тоці але теж знає дати

❗️Найближчим часом від США можна очікувати заяву про дату припинення вогню, на якому кордоні вона діятиме, та гарантії безпеки для України. Цей план на стадії підготовки, – прем´єр Польщі Туск
annu-b519• 10 ноября 2024
Ответ дляКотомафия
на умовах, що вас і ваших дітей вивезуть в товарному вагоні сибір піднімати, згодні?
чи згодні тільки на такі ’любі условія’, які конкретно вас зачіпати не будуть, а інших плювати?
Удалено администрацией...

Sonnig• 10 ноября 2024
Господи..останови этот жах..умоляю...
Елена1265• 10 ноября 2024
Ответ дляAnna_2095
Трамп и женщина с психическими отклонениями, которой кажется, что она видящая - не одно и то же
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляJul-Ap
Но не уедут, скорее всего.
Если и уедут сейчас.то будут же из европ голосовать нам ватных мразей. Как итальянка писала ’имею право.у меня гражданство’
Так что чтобы поднасрать будут стараться.а может потом чтобы и в руськемир вернуться
lilu1990• 10 ноября 2024
І то ніхто вже не скрыває шо Україна буде робити шо трамп скаже

Демократія йоптіть і незалежність

Тіпа ми вас вислухали, вот вам план
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Опять 25?
Может опять ПВО начнете обсырать.как в предыдущих темах и рассказывать как вы их с соседями гоняли?
Воеваки сраные. Против своих мышебраттев браво повоевать кишка тонка?
lilu1990• 10 ноября 2024
Цікаво шо там за гарантії безпеки

Я вже готуюсь ржати вголосіну від їхніх гарантій
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Удалено администрацией...
lilu1990• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Йой, ніби до 2019 ми були потужна сила з потужним впк, складами зі зброєю, боєприпасами, літаками і ядеркою

Хоч би ото не розказували
annu-b519• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Опять 25?
О, вы на ночной сегодня, хорошей рабочей смены ))))
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Хоч би ото не розказували
Йой.привет
Ты меня разблочила?))) Зачем?
Я ж вражина твоя из нквд)))
Так расскажи вот нам.где впк и потужна сила
Вы ж козлили тут всех за ’армиявирамова’ и ржали всем кагалом кацапско-ждуновским.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Угу.
На ночной