Втратила роботу ,яка майже не перекривала базові потреби. Довго вже сижу без заробітку і не можу в своєму місті знайти роботу. Маю борги ((
Але мені агенство запропонувало вакансію оператора чату. Переписуватися з чоловіками за гроші. Що там можно швидко заробити непогані гроші вже за 2 неділі і працювати 6 годин на день. Попередили що все без інтима бо штраф буде агенству. Та і я на таке не пішла б. В приваті сказали можно в нижній білизні бути. Хто з цим стикався і в цій сфері і працював, дуже цікаво чи дійсно можно заробити там гроші? шукаю роботу, але нічого немає ,а час іде((
дамаБезСобачки• 10 ноября 2024
Ни в супермаркет никто не нужен, ни квартиры убирать, ни тех персонал? Вот только сиськи мять предложили на камеру, да? Надо же, махарошая )
Баррикадница• 10 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Опять проститутки пишут. Огида
Это вакансия под названием «переводчик». При чем там проститутки?
Сижуревувшоке• 10 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
В нижнем белье?
Баррикадница• 10 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
В нижнем белье?
У меня коллега-мужчина 8 лет назад подрабатывал в похожем, на сайте знакомств отписываться иностранцам под видом девушки. Работал, смеялся, платили. Не знаю чем закончилось, давно не видела его
Мушля з Криму• 10 ноября 2024
подруга в універ підробляла непогано, її перевели з бюджету на платну основу, батькам було соромно казати то ж пішла на таку роботу. вцілому нормально, все онлайн ніхто не змушує роздягатись чи ще шось. заробляла добре.закінчила універ з відзнакою) так що там не тільки повії працюють- це міф
Ответ дляБаррикадница
Дякую. Головне шо платять і без інтиму, просто переписка
Сижуревувшоке• 10 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
Это тик ток ?
Ответ дляМушля з Криму
От мені так дівчата сказали, що ніхто таким не займається , і що побачите все своїми очами що просто можно красиво виглядати, вміти цікаво спілкуватися і все
Баррикадница• 10 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Это тик ток ?
Нет, называлось «брачное агенство», набирали как переводчиков.
Сижуревувшоке• 10 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
А от чего заработок?
Баррикадница• 10 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
А от чего заработок?
Каждое сообщение от иностранных женихов платное. Нужно было крутить на общение, поддерживать интерес.
Я помню, даже тут была такая тема, на советчице про аналогичную работу
Сижуревувшоке• 10 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
Мда уж. Есть у меня такие друзья которые тоже за бабки общаются.
Ответ дляСижуревувшоке
А от чего заработок?
Мені сказали що буде моя анкета з повсякденними фотками з життя, як у мене в інсті. А в мене там фото зі спортзалу, кафе, чи прогулянка. І онлайн спілкування
Обнемашечка• 10 ноября 2024
Без жартів. Я пробувала. Там треба як я зрозуміла набити собі клієнтів - чоловіків які будуть вам відповідати. А це час, і немало. Перші місяці будете отримувати копійки (ну це судячи з мого досвіду, років 5 назад), а потім - як пощастить.
Ответ дляДона Ко Ко
Я работаю так,но в приложениях
Скільки можна заробити за 2 неділі якщо не секрет?
Ответ дляОбнемашечка
Обов´язково знімати одежу якщо не хочеш до білизни щоб щось заробити?
Чудовий каламбур• 10 ноября 2024
Ответ дляalina351985
От 500$ чистыми своими 50%берёт студия
Чудовий каламбур• 10 ноября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Та не, всё ок
Чудовий каламбур• 10 ноября 2024
Ответ дляalina351985
И вас могут слить, вашим родственникам, знакомым…на моб телефон им
Ответ дляЧудовий каламбур
От 500$ чистыми своими 50%берёт студия
Це за просте спілкування без інтиму?
Чудовий каламбур• 10 ноября 2024
Ответ дляalina351985
Це за просте спілкування без інтиму?
Они всегда так говорят, там в основном интим, мужчинам 90% нужен интим и за это они платят деньги и красивое лицо и фигура. Если есть харизма может повезёт.
Ответ дляЧудовий каламбур
А шо слівать? Як я спілкуюсь з чоловіками . Родичей в мене немає. Друзів мало. І вони вже 2й рік за кордоном. Рідко спілкуємось. Ну то слівають якщо є шо- інтим. А в мене не буде.
Чудовий каламбур• 10 ноября 2024
Ответ дляalina351985
Прописка, инн, фото любые - если даже из этого сайта, то 100% будет попа в трусах или лиф…
Чудовий каламбур• 10 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Яке в білизні, будеш дрочить баклажаном на камеру
У сожалению автор, да